0 oy
503 göst.
Aile kategorisinde (680 puan) tarafından
Kızlar eşim normalde cıkmaz evden işe işten eve hamileyim yemekten sonra bir saat yürüyüş yaparız zaten cok yoruluyor bugün de işten geldi yemek yedi duşa girdi bende cay koydum telefonu caldı arkadaşı arıyor sessize aldım eşim cıkana kadar 8 defa üst üste aradı bende cayı getirdim baktım eşim giyindi arkadaşın yanına gidicem dedi sinir küpü oldum bu arkadaşı da evli ve cok sorumsuz eşiyle hic ilgilenmiyor istemiyorum onunla takılmasını söylüyorum tmm diyor ama arkadaşı cok yüzsüz bizden baya uzakta oturuyor haftada 2 gün gelir sıkıldım artık ya

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
8 kere ne demeye ariyor sanki irzina geciyorlar ya
(680 puan) tarafından
Ayy valla ya kurtulamadım kuma gibi olmuş
-Reklam-
0 oy
(13,889 puan) tarafından

ah ahh bu arkadaş sorunu bende de var :ermm:

0 oy
tarafından
Her erkegin var oyle anlayışsız bi arkadaşı! Tabi kocanda yüz vermicek o kadar.  Yatıyorum çıkamam desin bahanemi yok sanki
(680 puan) tarafından
Kız kocam söyledi yanımda söylemese valla inanmazdım ne yüzsüz bir insansın 8 defa arıyorsun acmıyorsak müsait değilim demek ki dedi
0 oy
tarafından
Esinden msj at esim seninle gorusmemi istemiyo gorusmeyelim die bi daha aramaz
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Ben olsam açardım o teli ne ***.var ikide bir ariyon derdim :getlost:

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Ay salağa bak ne istiyo eşinden gönderme eşimi gidemssn de ben seni evde beklerkn ne işin var onnla de yüz de verme burda Bi arkadaşımn kocasıda salk bi arkadaşı yüzünden eve gelmezdi gece yarılarına kadar kz zorla bırktrdı onla görüşmeyi Allah yardımcın olsun kuzum ❤️ 
(680 puan) tarafından
Amin ya Vala bende mücadele ediyorum inşallah anlıyacak 20 dk oldu cıkalı birazdan arayıp sancım var gel diyecem
(1,307 puan) tarafından
Ara ara kalmasın onla
0 oy
tarafından
Adam zaten evden işe işten eve diyorsun arkadaşının yanına ayda yılda bir gitmiş çok mu? Belki bi derdi var arkadaşının ki o kadar aramış eşinde gitmiş ki gitmeli de zaten adam o kadar aradığında göre bi derdi var . bu kadar sıkmayın şu adamları salın sizde rahat edin onlarda !! Kusura bakma şahsi fikrim .. 
tarafından
Allah gönlüne göre versin ❤
tarafından
Aa edacım kusura bakma tatlım görmemişim cevabını yeni gördüm:)
Her gün gitmesi iyi olmaz zaten bunu savunmuyorum ama ayda yılda bir çıkabilir bunda bi sıkıntı görmüyorum tekrar söylüyorum şahsi fikrim ..
(1,307 puan) tarafından
Arada tabi çıkablr her insanın ihtiyacı olr ama gttiği yer hoşuna gitmiyorsa Bi hl çaresine bklmalı uyarcn çok ne blm ya, arkadaşlar arasında herşeyi yprlar eşin yapmaz dersin ama ortam işte
tarafından
Kimse için yapmaz demeyin herkes herşeyi yapabilir içinde olup olmamasına bağlı irade meselesi cnm
(1,307 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tamm bnde onn için diyorum nefis işte
Arkadaş ortamında fazla bulinmick kimseye güvenemessn ki burda görüyorum yani arkadaş ortamında neler yaptğını çok şükür çekebldm eşimi zaten ole fazla arkadaşıda yoktu olanlarda artık görüşmüyor abmin yanına gider çok şükür bz müsaade etmeylm de yüz bulmasınlar arkadaşa ole demek istedm blki bni ylnş anldn yada ylnş ifade kullndm hmn tersliyosnz

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 133 göst.
25 Eylül 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 547 göst.
0 oy
8 cevap 204 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hzl23 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 381 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu

378,971 soru

11,343,773 cevap

34,809 kullanıcı

...