0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından
Alya kus 7 aylik mesela siz gunde kac ogun neler veriyorsunuz

10 Cevaplar

0 oy
tarafından

Biz bol bol emişiyoruz çünkü daha 2 aylığız :)

tarafından
Canım instegramda ekgıda anneleri diye sayfa var bir sürü tarif var orada öneriler var bak istersen
(1,358 puan) tarafından
Masallah canim bizimki 1 ay geride kilosu canim sıkıldı bu konuya
(857 puan) tarafından
Ay bizde 74 günlüğüz daha :)
-Reklam-
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Yedi buçuk ayligiz canım belirli bi düzeni yok ama günde iki kez en gıda yiyor onu da zorla oyunla falan zaten . Bazen pirinç unu yapıyorum meyveli bazen irmik bazen tarhana falan çorba tarzı . Yoğurt yumurta sarısı pekmezle biraz tatlandiriyorum . İlk zamanlar sebze püre yapıyordum . Biz yemek yerken istiyo bende yiyebileceği tuzsuz baharatsiz gibi şeyler olursa tattiriyorum . 
(1,105 puan) tarafından
Kendim evde labne falan da yapıyorum bazen ama zor yiyor yoğurt peynir türü şeyleri sevmiyor pek
0 oy
(196 puan) tarafından
6 aylik sabah 8de kalkar 175 ml mamasini icer geri yatar sonra 1 saat sonra kalkar  mesela cici bebe ve peynir karisimk ve yaninda su ile kahvalti yapti bizimle kahvaltidan 2.5 saat sonra 175 ml mama yedi birazda beni emdi yatti 1 saat sonra geri kalkti biraz beni emdi oynadik ettik falan şeftalili.pirincunlu muhallebi yedi su ile beraber sonra 1 saat sonra beni emdi uyudu 1 saat sonra kalkti oynadik ettik 2 saat 175 ml mamasini icti beni emdi uyudu birazdan kalkacak 11 bucukta 175 ml mama ve meme emerek uyucak insaAllah ve gunumuz bitecek Allahim izniyle.
0 oy
(12,777 puan) tarafından
18 aylık pek kahvaltı yapmaz sabah beni emer patates VS sever sigara böreği VS öyle az yer öğlen çorba ilkindi yoğurt meyve VS agizi el hep Bi şeyler veirirm akşam bizimle yer yatmadan bazen kavanoz mama bazen yemez öyle yatar süt içme alışmadk Bi  sevmiyor gündüz emzirme kestim yemek yesin diye öyle 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
En az 3 en fazla 4 kez ek gıda veriyorum günde
(1,358 puan) tarafından
Ara ogun veriyormusun peki yogurt meyve vs
(4,725 puan) tarafından
Yoğurt veremiyorum süt alerjisi var ama meyve yada kavanoz mamasi veriyorum dışarıdaysam
0 oy
tarafından

Memik ile ......:D

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Canım kilo almasını istiyorsan cici bebe su veya sütle ezip yedirecen. Veyada yulaf irmik muz cok az pekmez karıştırıp ocakta pişiricen bunu yedirecen 
(1,358 puan) tarafından
Hepsini veriyoeum ama cok kaka yapiyor :(
0 oy
tarafından
6 aylıkken sabah mama 1 saat sonra ciibebe yumurta labne iki saat sonra tahinli belelac mama öğlen pirinçli çorba ara öğün ekmek yoğurt aksam aynı şekil pirinçli ekmekli çorba geceleri de her üç saate bir mama yerdi 9.500 dü 6 aylıkken tahin ve keçiboynuzu özü çok güzel kilo yapıyordu oğluma ama beni sadece 4 ay emebildi :( sütüm gitti şimdi bir yaşında
(1,358 puan) tarafından
Tahin veriliyormu bebeklere? Suan yogirda seftali ezdim 4 tane cicibebe koydum.icine cok guzel oldu tadi az snr yedircem icine tahinde katayimmi sence
tarafından
Kuzum normalde 8 aydan sonra veriliyor ama ben altı aylıkken hafif hafif dediğim gibi verdim alerji yapmadı doktorumuz verebilirsin dedi doktoruna bir ara danış istersen

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 316 göst.
22 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nur.nurr (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 128 göst.
30 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.