0 oy
373 göst.
Diğer kategorisinde (531 puan) tarafından
29-30. Haftadaki hamisler durumlarinz nasil ben cok agri cekiyorm baya zorluyor beni 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok ağırlıgım yok cnm ara sıra gelen adet sancılarım var birde hafifi kasık ağrılarım 
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
26+4 uz bizdekoseye cekilimde 2 3 hafta snra basima gelicekleri dinlim okuyim :)
0 oy
(2,028 puan) tarafından

30+2 haftalığım cnm özllikle yatacağım zaman çok zorlaniyorum bi sağ bi sol dön dur .idrara çıkmalarım sıklaştı .yürürken paytak paytak :D 2 saate bir acıkıyorum açlığa hic dayanamıyorum hafif hafif de bulantılarım oluyo canımı  en çok acıtan kuyruk sokumu kemiğim çok sızlıyor son olarak da derin nefes ihtiyacım  olmaya başladı :)

(99 puan) tarafından
Bu yazdiklarina copy paste yapıp ek olarak mide yanmasi ekşimesi ve arada giren mide bulantısını eklemek istiyorum :D bu arafa 32+3 üz <3
(2,028 puan) tarafından
Hepsi güzel geliyor bana masaAllah canm senin benden daha az kalmış:))
(99 puan) tarafından
Kizz oyle dee zaman gecmiyor sanki 30 uzdan sonra :))
(2,028 puan) tarafından
Bn su ikili rakamları gördüm ya diyorum koskoca 200 günü devirdim:))kendimi öyle motive ediyorum :)) bi an önce bnde geçip gitsin istiyorum
(99 puan) tarafından
Ayy kiz aynennn valla Rabbim sag saglim yavrularimizi kucagimiza almayi nasip etsin
0 oy
(4,759 puan) tarafından
 Bende Bugün 29 haftalık oldu ve dediğin gibi çok ağrım var gece uyuyamıyorum tatlım ya zor dalıyorum sabah uyanamıyorum gece resmen nefes alamıyorum sırt ağrısı göğüs altındaki kemiğim çok ağrıyor öyle tatlım üstüne üşüttüm boğaz ağrısı öksürük mafeti beni bide 
0 oy
(758 puan) tarafından
Bnim cok agrim yok sol kasigim haric bide gece kramplarim oluyo bagiriyorum uykunun ortasinda o derece 
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Hangisinden bahsedeyim yürümemi sağa sola dönememi engelleyen vajina kemigi acısından mi? Oturup kalkmami engelleyen kengimden mi? Mide yanmamdan mi? Yırtılan vücudumun aralıksız gibi kasinmasindan mi? Doğsun artık yaaaaaa:'(

0 oy
(6,725 puan) tarafından

Benim sık idrara çıkma ve kaşıntı dışında bi sıkıntım yok çok şükür canim:angel:

0 oy
tarafından
30+2 olduk bugün fazla zorlanmıyorum şimdilik karnım da çok büyük değil zaten 
(2,028 puan) tarafından
Melteemm bnden önce doğurma bak kıskanırım  günlerimiz aynı  :D
tarafından
İlk oğlum 39 +1 de doğdu bakalım bu nasıl olacak
(2,028 puan) tarafından
Sırf senden önce doğurmak için danslar edip çok yürüycem:))    şaka yapıyorum canm insaAllah sağlıkla gelsinler:)
tarafından
Amin canım onlar sağlıkla doğsun da önce sen doğur önemli değil :)
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Ne saga yatabiliyom ne sola yattigimdada geri baska yone donemiyom aglatcak artik bu sancilar bu kramplarr<3

0 oy
tarafından
Yarın 29 olacam sayılır mı ? Benim ağrım yok ama uyumakta zorlanmaya başladım  karnımda çok yok ama pozisyon değiştiriyorum sürekli.
0 oy
(310 puan) tarafından
30dayken belimin agrisi basladi 32 oldum su an hâlâ devam ediyor. Bildigin kuyruk sokumum batiyor. Geceleri rahat uyutmuyor sagima donsem soluma donemiyorum oturdugum zaman destek alip oyle kalkiyorum. Yurumem bile degisti. Hele merdiveni inerken oyle bir acim oluyor ki anlatamam 
0 oy
(76 puan) tarafından
29+3 olduk özellikle bu hafta başlayan kasık ve bel ağrılarını okuyor kasıktan başlayıp beline vuruyor dinlenince geçiyor ama onun dışında normal her şey :) 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 356 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Oy oy oy (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 196 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 49 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Esraaras63 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 333 göst.