0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (120 puan) tarafından

tecrübeli anneler ne olur birşey deyin içimi rahatlatın bebeğim hareket etmiyor hiç uyumadım bekledim belki şimdi eder diye daha önce de oldu ağlaya ağlaya acile gittim kalp atışı dinledim yine gitsem mi beklesem eder mi kaç saat daha etmezse gideyim sorunlarım var daha önce yazmıştım artık kalbim kaldırmıyor psikolojim iyice bozuldu blr bebeğim var hayatta beni tutan ona da bişey olursa yaşayamam dua edin ne olur :'( 35 haftalık hamileyim 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ayyyy aklima kendim.geldim.ya bende öyleydim  karnimi takip eder dururdum stres olurdum doktor yolu tutardim sürekli ya hareket öenmli bu aylarda canim
(120 puan) tarafından
Tam acile gidecekken hareket etti garezi bana bu bebeğin :) korkutup duruyor işte ilk olunca bende panik yapıyorum niye oynamadı niye hareket etmedi diye Allah kimseyi evladı ile sınamsın
tarafından
Amin csnim inşallah
-Reklam-
0 oy
(15,852 puan) tarafından
Canım yeri daraldı diye hareket edemiyor. Bi çikolata ye ya da süt iç uzan karnını okşa ufak ufak karnına bastır hareket eder inseAllah
(120 puan) tarafından
senin yorumunu okurken sağ tarafım şişip indi bu hareket mi bu arada bebeğim baş aşağıda sağ tarafta ayağı varmış tam size cevap yazacaktım şişti o kısım sonra indi ama
(4,961 puan) tarafından
Canım o da bir hareket ama gitsen acile ne kaybedersin
(15,852 puan) tarafından
Evet canım oda bir hareket belki de uyuyordu diye hareket etmedi şimdi uyandı sana günaydın dedi işte.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu haftada hareket önemli yeri daralsada mutlaka hareket eder hissedersin. Bence hemen doktora git 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Çikolata ye bi canim yeri daralmıştır 
0 oy
tarafından
Tatlı ye çikolata yr su iç belki yoruldun bebek uyuyodur elini karbina köy ayaklarini yükseğe uzat uzan elini karnına koy biraz olsa gelecektir
0 oy
(434 puan) tarafından
Çok stres yapma  canım bebeğinde etkilenir dokun karnına bi süre sonra cevap verecektir hem olabilir artık yeri daraldı 35 haftalikmiş doğmasına bi şey kalmamış:)
0 oy
(916 puan) tarafından
Hareket ettimi canım nasilsnz?
(120 puan) tarafından
çok şükür canm acile gidecekken hareket etti maşallah suphanallah yine hareketlendi bilmiyorum ama o içtiğim antibiyotik yüzünden oldu diye düşünüyorum Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın
0 oy
tarafından
Cnm artık haftan doldu yani blıo olmn lazım artık dünyadaki bir bebek gbi hareket edıolar geceleri uyuyo sabahları uyanıo bak Bnmki hala uyanmadı mesela uyuydr kuzu stres yapma elini karnına koyunca kalp etışını hissetmıomusun Bn hissediyorum belki o şekilde anlarsın ama yok dıosan git görün ama stres yapma o bebeği çok etklıo Allah korusun bsy yoktur uyuyordr kuzu 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 375 göst.
27 Haziran 2020 Aile kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 380 göst.
15 Mart 2020 Diğer kategorisinde Sdfhkn (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 530 göst.
7 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Sdfhkn (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde alyna067 (436 puan) tarafından soruldu

378,213 soru

11,319,905 cevap

34,765 kullanıcı

...