0 oy
639 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından
Merhaba kızlar.Bildiginiz üzere düğün sezonu açıldı eşimin yakın akrabasinin düğünü var gitmek istemiyorum 6 aylik bebeğim herkes illaki kucaklamaya dokunmaya calisicak deliricem esim ben yemegine gideyim sen koyde babaannemgilde kal dedi orasi da kalabalik bir sürü insan ben ne kadar dikkat et desem de arkadaslarini görünce unutacak tedbirleri ki şuanda burlarda maske takanla dalga bile geciliyor.Biktim su düğünlerden  esimin ailesi bana dariliyormus bebegimi hic sevdirmedim diye bende hastalik var dedim neymis diger torunlarinin çocuklarını doya doya seviyorlarmış napiosunuz bu durumda bebisli anneler 

17 Cevaplar

+3 oy
(121,300 puan) tarafından
Hic bebek gormemis gibi davrananlara gicik oluyom
(40 puan) tarafından
Kesinlikle bende
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşimin kuzeninin düğününe gitmedik biz umrumda değil kimse canımdan önemli değil 
(40 puan) tarafından
Bende senin gibi düşünüyorum ama neymiş bi bebek bende mi varmış eve kapan kapan kafayı yemiş diyorlarmış bana herkese kucaklattirayim sevdireyim normal karşılarlar
(25,224 puan) tarafından
Evet Bi bebek bende var deseydin benim bebeğim tek. Evet kafayı yedim bebeğimin sevgisinden
0 oy
(262 puan) tarafından
Daha dün virüsten dolayı çocuğunu kaybeden bi kadın buraya yazmıştı. Bunlar ciddiye almasınlar daha ..
(40 puan) tarafından
Insanlara anlatıyorsun boş geliyor canım kimse başına gelmeden anlamıcaklar ciddiyeti.Sen hastalığı çok büyütüyorsun takıyorsun diye gırgır bile geçiyorlar
0 oy
(2,673 puan) tarafından
Daha yeni bi anne yavrusunu kaybetti bu illetden kimse evlatdan onemli degil defolsunlar bi zahmet bahar sozer cigerinden bi barçasini kaybetti ustelik kaynanasi yuzunden ondan bulasmis kadin dugun kina geziyomus esine sole bi zahmet otursun evinde yada gitcekse 1 ay yaklasmasin size o ***** akrabalarada aldirma çok istiyolarsa yapsinlar bi çocuk şapur şupur opsunler 
(40 puan) tarafından
Ben kaynanama bile vermiyorum şu ara oda herkesle içiçe diye.Esim dikkat ederim diyor ama erkekler biz kadar önemsemiyo biraz herkes salmış durumda
0 oy
tarafından
Bizm burda virs var diye doknmuyorlar canim sarilmk vs yok  dugunlerde kol.kolalar ama
(40 puan) tarafından
Ya bazı insanlar bilinçli dokunmayalım hiç hastalık var diyorlar bazı kendini bilmezlerde çocuğu sevdirmedin diye surat yapıyorlar
0 oy
tarafından
Eltİmin katrdeşimin dügünü var gitmicem ben tedbirimi alıyım takdir Allahın 
(40 puan) tarafından
Kesinlikle herşey rabbimin elinde Allahım bir an evvel kurtarsın bizi bu illetten
0 oy
(12,209 puan) tarafından
Babamın amcası vefat etti korona değil sebep göndermedik cenazeye ki jandarma da köye almamış normal zamanda değiliz desinler deli boşver hasta olmaktan iyidir 
(40 puan) tarafından
Başınız sağolsun.Kesinlikle ama illa ki bi topluluğa giriliyor mecburi de olsa
(12,209 puan) tarafından
Kuzum ne kadar dikkat o kadar iyi Allah razı olsun
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Kız cok haklisin kimse umursamyor ben delleniyorum. Eşin gitsene yine risk cnm sonucta giricek o ortama :/
(40 puan) tarafından
Canım eşim gitse yine risk dikkat edicem dedi ama bebeğimi oraya götürmekten yine bi ihtimal iyidir diye düşünüyorum.
0 oy
(834 puan) tarafından
Geçn hafta kınaya gittm kisimi annemlre vrktm
0 oy
(830 puan) tarafından
6 aylık bebeği sevsen ne olur sevmesen ne olur düşüncesiz yobaz insanlar hep bunlar maalesef.
0 oy
tarafından
Ben gitmedim düğüne falan. Çünkü bebeğim doğdu hiç kimse gelmedi görmeye etmeye şimdi düğümde herkes görmek sevmek isteyecek o yüzden gitmedim ama kaynanama kayınbabama sevdiririm doya doya severler sonuöta onların da torunu 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Kaynanam surekli gezer her yere ve dikkat etmez asla geçen ona gittik oğlumu almak istedi bende sen çok geziyorsun virus var kusura bakma torununu düşünmek zorundasın veremem dedim vermedim isterse alinsin umrumda degil gezmesinler o zaman 
0 oy
(11,593 puan) tarafından
Senin yerinde olsam asla gitmem evimde kalirim. Ablamlar dugune gittiler 5aylik bebekleriyle aynende dedigin gibi oldu ve cocuk hastalandi. Allaha sukur corona degil ama başka bir virüs kaptı ateş falan
0 oy
(359 puan) tarafından
9.5 aylık kızım var esimin akrabasının düğünü Ne gittik masalar birbirine uzaktı ve maske taktı herkes kimse kucağına almaya çalışması çalışsa da vermezdim zaten o ayrı bebek senin kuzum nasıl istiyorsan içine nasıl siniyorsa öyle davran kimseyi tınlama bana  da kaynanam burda aynı seni yapıyor ankara da yaşıyorum iki ay hiç evden çıkmadım kaynanam gormedi şimdi köye geldik diyor oraya gidin buraya gidin dedim ben de kapı kapı gelicem bunu söyledim dedim hemen diyor kaynana ama herkes geziyor o onların tercihi dedim ben böyleyim yani 
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Ya benim kaynanam çok geziyo bayramdan sonra yakın akrabalarının düğünü var ben açık acik dedim gitmeyin diye eşimde ne en yakın arkadaşınin düğününe gitti nede oraya gidicek bırak düğünü ben kurban bayramından bile korkuyorum bizim kurban kesilecek onca kişi bir araya gelecek ben evde duracağım ama eşimden de korkuyorum hadi kendimden geçtim evladım acı çekerse diye korkuyorum 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Dün kuzenin düğünü varoı sende yakınım onlara üstelik. Öncesinde arayıp tebrik gelemeyecağimizi söyledi benimkiler 1 yaşında. Ne eyimin ailesi de ne de onlar tepki göstermedi. Zaten ertelemiylerdi düğünü. Söz konusu zağlıksa bunda darılma gücenme olmaz. Hem kendini hem çocuğunu hemde karyı tarafı düyünülmek zorunda. Sonuçta siz gitmeden de o düğün oluyor.
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Bebeğim yok ama hamileyim. Geçenlerde kayınvalidem düğün var siz gidersiniz dedi. Ben hayır  gitmem dedim. Onlar sizin düğüne geldi diyor. Bizim düğün zamanı virüs yoktu. Virüs olsa ben düğün yapmazdım zaten. İkisi aynı şey değil ki. Ben bebeğimi riske atamam. Kusura bakmasınlar. Böyle zamanda düğün yapmasalardi o zaman dedim. Ve gitmedim. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 102 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 524 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu

399,824 soru

11,959,415 cevap

36,127 kullanıcı

...