0 oy
332 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

monovit d yazan yani sol taraftki ilaçları veriordm daha önce snra kestim vermiordm bayadir d vitamini gaz yapmaya başladı kizimda huzurszlk fln bgn dktra gttk kntrl için doktora soledm demedigi kalmadı neymiş ilaclr gaz yapmazmis senin kullandgn hangi ilaç sana gaz yaptı fln dedi denk glmistr o huzrszlk sana vs vs oysaki okuorm hep burada bunların verdiği şikayetleri. onları kestimdi kısaca:)

sağ taraftaki ilaclarida bugün yazdı yeni aldım kan d. içinde paramen yok sanırım bu kan damlasını ve d vitaminini kullanan varmı? 

3 Cevaplar

0 oy
(452 puan) tarafından
Aynılarını kullanmıyodum cnm ama okuma kılavuzunda yan etkileri muhakkak yazıyordur. Doktıra gidibce sen demediğini bırakma ona ve yan etkilerin yazdığı kılavuzu göster bakalım ozaman ne dicek.

Ben almanyadayım d3 vitamininde bir sürü yan etki yazıyor doktora değiştir diyorum gaz yapıyor bebeğim huzursuz oluyor diyorum normal diyor, bende artık 3 günde bir veriyorum.
-Reklam-
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Ay bize de dun verdi monoviti bakayim gözlemleyim de degistirelim onu. Ama biz kan ilacı kullanmıyoruz kullanmasi mı lazım ki kızımın  
0 oy
tarafından
Doktorlar öyle diyor ama yapıyor o güne kadar bir problem yokken neden bunları kullandığımız zaman o problemler çıkıyor ben başka kullaniyorum ikisini de ama paraben şeker filan yok benim aldigimda da doktora sordum devletin verdigindeki zararsız paraben dedi yersemmmmm tabi resmen s.lak yerine koymaya çalışıyorlar insani allahtan araştırıyorum da cevaplarını veriyorum kalıyorlar öyle

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 365 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ala (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 924 göst.
3 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Minnos bebek (85 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 64 göst.
7 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 182 göst.