0 oy
360 göst.
Aile kategorisinde (207 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kizlar benm evime kim gelirse gelsin ellerini yıkamaz bende bisey diyemem hemen bebegi kucaklarina alirlar el yikamadan bende cozumu  söyle bulmaya calstm 

(Covid 19 nedeni ile lutfen elleriniz yikamadan bebege dokunmayin anlayşiniz icin tesekkuler ) 

Yazdim ve kapima astimUpload failed: [object Object]

13 Cevaplar

+1 oy
(1,126 puan) tarafından
Aycok güzel bi fikir ama bizimkiler aman geline bak bizi beğenmiyor biz sanki pis miyiz der bi de hakliymis gibi dedikodu mu yapar orda burda. O yüzden ben çözümü gelene dezenfektan sıkmakta buldum. Buyruuuuunnn e malum virüs var ihihihi diyorum götleri koltuktan kalkmadıkları için oturdukları yerden işlerine geliyor onların da bisey demiolar
(207 puan) tarafından
Kiz benimkilerdde laf ediyo ama takmycam
(1,126 puan) tarafından
Ben karakter olarak alınan takan biriyim. Kimse bana laf etmesin diye elimden geleni yaparım yoksa asabim bozulur.
-Reklam-
0 oy
tarafından

İyi yaptın canım en güzeli ....

(207 puan) tarafından
Valla kaynanaya laf anlatamiyorum yika ellerini diyorum bende vrus yok diuo
(1,925 puan) tarafından
Sakınn. Öyle diyen kaynanayı gördük. Burda bi kadının beş yaşındaki sapasağlam kızcağızı vefat etti. Onunda kaynanası sürekli gelmiş kızına yaklaşmış korona çıkmış.
(10,411 puan) tarafından
Onlar maalesef birlik oturulardi olan küçücük kıza oldu
0 oy
tarafından
Cok iyi yapmissin resim yok ama..
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Resim yuklemissin ama gozkumuyor ama en iyisini yapmissin

(207 puan) tarafından
Tekrad yuklcem
0 oy
tarafından
Dur bende yapıyım kız 
(207 puan) tarafından
Ay valla baktm yikamiyolar yazili uyardim ama oyle kocaman yazmadim yakindan gorulcek sekilde yazdim
0 oy
tarafından
Daha okunaklı büyük ve dikkat çekici yazsaydın canim
0 oy
(196 puan) tarafından

Benim daha etkili cozumum var kismeyi eve almıyorum :D arayana k.bakmayin cocuk rahatsiz diyorum. Veya biz hastanelere gidip geliyoruz devamli doktor kimseyle gorusmeyin dedi diyorum :D kimse gelmiyor korkulaindan

0 oy
(226 puan) tarafından
Haha harikasın canim
0 oy
tarafından
Ve altina ekle para cezasi vardir diye kimse dokunmaz minige
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın valla. Benim evime çok az insan geliyo onlarda huyumu bilirler eller yıkanmadan hiçbişeye dokunmazlar 
0 oy
(774 puan) tarafından

İyi fikir dniyecem:woot:

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bence direk lütfen ziyaretlerinizi erteleyin yazsaydın
0 oy
(450 puan) tarafından
Ya bize sadece annemgil geliyor bide kayannam ailem.anlyisli ama kaynanamgil cok gezer alftan anlamaz ya yika deriz yikadm geldm der usandim artk kavga edecem artk 
(207 puan) tarafından
Aynen oyle

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 231 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 70 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 280 göst.
5 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 256 göst.

380,300 soru

11,386,599 cevap

34,887 kullanıcı

...