0 oy
1,093 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Ya arkadaşlar kaynanayı görümceyi sevmiyorum sevemiyorum içimden gelmiyor bana yaptıkları ettikleri kötülükler olmasa bile ben yine de karakter olarak sevemiyorum..Bu da davranışlarıma yansıyor ya bana diyorlar ilerde senin gelinin de sana aynısını yapacak diye kafamı bozuyorlar ama içimden gelmiyorsa benim yapabilecegim ne var ki ?!!

23 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Amannnn sevme bosver sevip napican :D
(249 puan) tarafından
Öyle deme çok sorun oluyor bu durum
(22,070 puan) tarafından
Ama zorlada sevemezsin sonucda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sevme kimseyi sevmek zorunda degilsin
tarafından
Olabilir olur oyle herkeste sevmek zorunda degilsin ama yinede sen saygini goster kotu davranma
(161 puan) tarafından
Abartma
(249 puan) tarafından
15 günlük çocuğu görümcek ağzından şapur şupur öpüyordu saygısızlık etmeyim diye sinir hastası oldum ben mi abartıyorum ?
(161 puan) tarafından
Ha kuzu bunu bilmiyordum uzaktan sevsinler virüs var zaten apışıp kalıyorlar
tarafından
Bebeği hic bir zaman agzindan opulmez kiz olsun erkek opsun bu konuda uyarmalısın abartmıyorsun yani yeni dogan bebek opulmez agzi birakda yanaktan bile opulmez
0 oy
tarafından
Sevmek zorunda değilsin canım ama saygı duy bence huzurun için 
(249 puan) tarafından
Sevmedigin kişiye saygı da duyamıyorsun
tarafından
Valla canım ben duyuyorum sevmiyorum evet ama eşim için saygı duyuyorum çocuklarımın babaannesi sonuçta
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Kimse kimseyi sevmek zorunda degil
0 oy
tarafından
Hak edersek yapsinlar gelinlerde bize 
0 oy
tarafından
Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygı duymak zorunda bende kayinvalidemi sevemiyorum ama asla hareketlerime yansitmam saygıda kusur etmem
0 oy
(274 puan) tarafından
Sevememiş olabilirsin sevgi zorla değil tanıdığın her kişiyi sevemezsin ayrıca eşinin ailesiyle zorunlu bir ilişki vardır ama sevmemek saygısız olmak anlamına gelmez sen saygını göster ama sevme ayrıca herkes bir değil senin gelinin farklı olabilir 
0 oy
tarafından

Ayni durumdayiz katiliyorem sana :D

0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
Ay aynı ben kaynanamida kayinbabanizla hiç sevmiyorum en son çok kötü kavga ettik ve iki aydır kuşum hiç gitmedim getirmedim ama bayramda mecbur ya offffff seslerini duymaya tahammülüm yoookkkkkkk bida inadına eşim yemeğe çağıracak yarın diyo zorla benle inatlasiyo esimdende soğudum artık keşke kocamın ailesi olmasaydiiiii biktiiiiimmmmm
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kimse kimseyi sevmek zorunda degil ama saygi duymak zorunda
0 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum sen ne ekersen onu biçersin eğer onlara karşı iydinde sana kötülük etiyselr merak etme senin gibi karşına çıkacak ben çok çok iydim ama baktım insanlık yok onlarda o yüzden hepsini sildim hayatımda
0 oy
(7,198 puan) tarafından
Sevmek zorunda değilsin sen saygini bozma yeter .
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Herkes herkesi sevmek zorunda değil ama ağzınla diyorsun ettikleri kötülük olmasa bile sevemiyorum diye demekki seninde onlara karşı tavır ve davranışların soğuk dediğim gibi bu durumda seek zorunda değilsin ama saygı duymak zorundasın insanların dediği doğru saygı duymazdan ilerde sende yaşadığında aynı şeyi en azından saygı beklersin 
0 oy
tarafından
Sen de diyeceksin Ben senin gibi bir kaynana olmam Benim gelinim de bana aynısını yapsın
0 oy
(48,703 puan) tarafından
sevmek zorunda degilsin ama esin icin katlanmalisin
0 oy
tarafından
E sen napıyosun ki onlara neden ilerde gelinin aynısını yapacak diyolar niyee 
(249 puan) tarafından
Onlara mesafeli davranıyorum hiç arayıp sormam konuşmam eşim oraya gitti mi de fazla durmasını istemem
tarafından
Canım sen gitme sevme zorla değil zaten ama eşinin annesi ile görüşmesine müdahale etme onu büyütene nankörlük olur bu sonuçta. Aranızda saygı olursa herşey yoluna girer elbet
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sevmeyebilirsin ama saygı göstermek zorundasın. Sırf sevmiyorsun diye insanları kıramazsın. 
0 oy
(497 puan) tarafından
bende kaynanamı sevmiyom iki arada bi derede anneme şikayet ediyir aramıyor bizi diye dedim anne sen onlara bı sorsana en son ne zaman aramislar herşeyi devletten bekliyorlar benimde aramak sormak hiç içimden gelmiyor Allah'tan uzağız 
0 oy
tarafından
Ben eşimin ailesini çok seviyorum çünkü eşimde onlardan biri ve Eşim için onlara saygı duyuyorum.. 

Sevmeyebilirsin ama eşinin annesiyle görüşmesine karışamazsın sana eşin annenle görüşme dese emin ol buradakiler eşinde kim annen o senin derlerdi vede çocuğumu göstermek istemiyorum demişsin bi yorumda  tamam senin çocuğun ama onlarında evladının evladı yani görme hakları var. Sevgi zorla olacak bişey değil tabiki ama eşin hatrına saygı göster herkesin iyiliği kötülüğü kendine. 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Sevmeyebilirsin ama herkes birbirine saygı duymalı diye düşünüyorum 

Sen saygıda kusur etme Rabbim sana mükafatını verir 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 534 göst.
+1 oy
36 cevap 274 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
+2 oy
7 cevap 245 göst.