0 oy
378 göst.
Aile kategorisinde (2,565 puan) tarafından
Kızlar dün eşim arkadasları ile dısarı cıktı şok markete girmişler eşim kendine deodorant almış 7 liraya ama bu ara kafası cok dalgın eline almış yürümüş sok kapandıktan sonra farkına varmış ödeme yapmadıgının bugün işten geldiğinde götürüp durumu izah edip parasını vericek  sizce bişi olur mu yani polis falan sabaha kadar uyumadı döndü durdu 

16 Cevaplar

0 oy
(119,345 puan) tarafından
Yok kiz ne polisi nolcak guzelce anlatir anlayisla karsilarlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olmaz canım gitsin 
(2,565 puan) tarafından
Tesekkur ederım canım ikimizde uyuyamadık sabaha kadar evdd parası ödenmemiş bişi olunca huzursuz olduk
0 oy
(499 puan) tarafından
Ay.ne polisi soyler anlatır durumu.. 
(2,565 puan) tarafından
Halası kanser hastası bugun yarın haberi gelir ona takıyo kafasını dalmış gitmiş
(499 puan) tarafından
Allah şifa versin canım. Oluyo canım oyle seyler insanlık hali. Bende yıllar once aldıgım montun alarmını çıkarmamış kasiyer, tam cıkarken alarm caldı ben anlam veremedim Sonra eve geldim bı baktım alarm kalmış. :). Geri goturmuştum sanki benim sucum gibi bende korkmuştum.. :) Bide bu sene tuhafiye gibi bi yerden ogluma eldiven aldım, hava soguktu hemen taktım. Baska seyler de aldım. Herseyi odemişim eldiven oglumun elinde oldıgu için onu unutmusum tekrar gidip ödemiştim. Oluyo yani boyle seyler insanlık hali. Sonucta kasten almamış
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ayy bana da oluyor koluma astiklarimla çıkıyorum bazen 
tarafından
Ahahajahah cidden mi kız
(2,565 puan) tarafından
Hemen farketseydi keske
(3,036 puan) tarafından
Bisey olmaz geçen gün teyzenin biri a 101 de kasanın önündeki calisanlarin dezenfektanini almış koymuş poşete yanlışlıkla  2 gün sonra getirmiş :Dd
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Bişey olmaz canım izah eder durumu
(2,565 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama işte o çok pimpirikli aman ne olursa olsun dürüstlüğünden ödün vermedikten sonra polis girse ne olur sanki kötü niyeti olan geri götürmezdi demi
0 oy
tarafından
Yok canm sonucta insanlik hali olabilir gotrsun versin sonucta kotu niyetli olan insan geri götürüp vermez parasini
(2,565 puan) tarafından
Bende öyle dedim de o çok takar kafaya böyle seyleri
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ben şokdan alışveriş yaptım.Bir kısmını bebek arabasına bir kısmını alışveriş sepetine attım .Sepete attığımı kasadan geçirmişim bebek arabasındakiler kalmış, 3-4adım sonra farkettim dönüp kasadan geçirip parasını ödedim.Bence bişey olmaz.Gidip söyleyip parasını ödesin.Açık çıktığı için kasadaki personelden kesiyorlar o parayı, yazıktır
(2,565 puan) tarafından
Eşimde götürecek parasnı ödüycek bi kaç ta eksik var onları alıcak ama hani araya polis falan girer diye korkuyorum küçük bebegim var
(7,935 puan) tarafından
Yok canım abartmazlar o kadar.İstem dışı olmuş.Öyle abartırlarsa olay bölge müdürlerine ulaşır neden dikkat etmediniz der işten atılırlar.O yüzden polisi karıştırmayı onlar da istemez
0 oy
tarafından
Bisey olmaz canim gitsin 
(2,565 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum ama içim içimi de yiyo
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Yok canım ya bı deodrnat için polis milis gelmez sadece fark ettilerse eşini görünce abi bı kenara gelsene derler :))) deodoran ile birlikte gitsin insanlık hali gerçeği rabbim blio sncta
(2,565 puan) tarafından
Aynen ya bende öyle düşünüyorum dedim eksiklerimiz vardı onlarıda ordan al durumu anlat güzelce dedim huzursuz olduk gözümün önüne gelince kendimi kötü hissediyorum
0 oy
tarafından
Yok canm sonucta bi deodorant buyuk bisey degil geri götürmesi onlarinda hosuna gidicektir
0 oy
tarafından
Zamanında Şok market çalışanı olarak söylüyorum farkedilmemiştir edildiyse kamera ile tespit edilir eşini markette görünce ödeme yapmazsa sıkıntı yaratılabilir kamera kaydı izletilerek ama eşim unutmuş ödeme yapacak diyorsun korkma birşrt olmaz Allahın izniyle 
(2,565 puan) tarafından
Yapıcak canım sabah götürecekti ama o işe giderken marketler açık olmuyo işten gelince götürecek hemen uyugudum uykudan bişi anlamadım bugun evde ödenmemiş bişi var ya cok huzursuz etti beni sakız dahi olsa huzursuz olurum ben
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bise olmaz ya götürsün parasini versin
0 oy
(777 puan) tarafından
Hiçbir şey olmaz kuzum içiniz rahat olsun.güzelce anlatsın versin parasını hellalleşsin.
0 oy
(13,886 puan) tarafından
Bizimde başımıza geliyor bazen eve gelince fişe bakıyoruz bazı ürünleri kasadan geçirmemiş oluyorlar. Ertesi gün eşim gidip ödüyor. Bişey olmaz , kasiyerlerin kendi cebinden çıkmamış olur.
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Endişe etmenize gerek yok hicbisey olmaz içiniz rahat olsun dalginligima gelmiş parasını ödemeyi unutmuşum der sonuçta kasıtlı bı durum değil ve siz iyi niyetinizle gidip ödemenizi yapicaksiniz sonuçta
0 oy
(470 puan) tarafından

Kiz Allah aşkına bı deodorantin peşine mi düşecek polis veya soktakiler.baska bı yorum yapicam da siyasete girecek ülkede neler oluyo durup deodorant la mi ugrassinlar:D

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 965 göst.
31 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 440 göst.
13 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
6 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ÖzEn (398 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 735 göst.