0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde (369 puan) tarafından
Beybiyi dün sünnet ettirdik hem virüsten dolayı gelen olmaz dip bucak yapmasam nolur ki

Yıllardır yapınca da bi eksik hissediyorum heran bi kapıdan elinde kovayla annem cikcak gibi

Siz yaptınız mi kesin yaptınız tatlı bile yaptınız dimii

16 Cevaplar

+1 oy
(12,776 puan) tarafından
Valla bugün halılar VS kaldırdım sildim cam bilmiyorum silermiyim ama annemle yarın tatlı yapacağız ben ev çok battığı için dip köşe gördüm tabiii perşembe tekrar göreceğim 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Temizlik bitti ama tatlı yapmadık yapmicam kaynanam yapsın kendine ☺️
+1 oy
(3,753 puan) tarafından
Yapıyorm hala bitmedi bugün mutfağı yapcam yarın wc ile banyo çarşamba dip bucak silerim perşembe üstten geçerim kimse gelmez zaten Annemler hariç 
+1 oy
tarafından
Ben evde olmadigm icin yapmiyorm ama anama yaptim daha dun evi serdik adetrendir bayram temizlgi
0 oy
(1,697 puan) tarafından

Küçük bebeyle zor oluyor. Evimde olsam dip köşe yapardım 1+1 3 saatte ne pencere kalıyor ne temizlik :) ama kaynananın evi 4+1 dubleks. Normal yapcam bayrama gelicekler evlerine

(369 puan) tarafından
Ooovv allah yardımcın olsun canım normal yapsamda bitmez o ev
(1,697 puan) tarafından
Bitiremiyorum zaten daha üst kat duruyor öylece :( bebe uyusun devammm
0 oy
(7,118 puan) tarafından

Bu yıl da böyle olsun canım. Annemgil geldi 2 gün  önce laf arasında temizlige başlıcam dedim .evin tertemiz küçük bebekle ne temizliği dedi. Bayramdan sonra yaparım ben de :)

(369 puan) tarafından
Ne kadar güzel anneler var :)
(7,118 puan) tarafından
Ama gerçekten temiz evim:)))
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Ohoo temizlik yaptım 4 tepsi baklava açtım şekerler çikolatalar hazır:Dddd

Şaka kız :D 
(369 puan) tarafından
4 tepsiyi görünce gözüm açılmıştı bi an :))
(25,223 puan) tarafından
Hahaha işim gücüm yoktu :D virüs olmasa kaynanamla açardık ama oda köye kurbana gitti bu bayram rahatım :D
0 oy
(4,668 puan) tarafından
İstemiyorsan yapma tabi canım. Evini pis bulup laf eden de çıksın gitsin evden. Ya da temizlesin kendisi. Keyfin canın nasıl istiyorsa öyle yap.
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Valla yapmadım iki küçük çocukla bunlar beni tuvalete bile salmiyor lar ben Bi bulaşıgi 3 saatte yikiyom kaldı ki bayram temizliği :D

0 oy
(4,994 puan) tarafından
Dip köşe temizlik yapmıştım halıları yıkatmaya vermiştim daha yeni 1 ay oldu o yüzden yapmayacağım normal günlük temizlik yaptım zaten bayram da ev de değilizzz
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Dip köşe temizlik yapmıştım halıları yıkatmaya vermiştim daha yeni 1 ay oldu o yüzden yapmayacağım normal günlük temizlik yaptım zaten bayram da ev de değilizzzzz
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Camlar

Duvarlar 

Mutfak 

Odalar dip Köse bitti

Halılar usten silindi zaten yeni halı derdım coguna

Simdi banyo tuvalat girecegim:D

Tatlı sadece tralice yapacagım arifede

0 oy
(1,499 puan) tarafından
Yapacaktım ama elim yandı kaldı iyileşince başlayacam kızımın bezini bile değiştiremiyorum çok zor ya 
(369 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim
0 oy
(56 puan) tarafından

Bayram için değilde dip köşe yaptım evi antalyada kimsemiz yok ama iyi yapmışım gorumcemler geliyor tatile :D

0 oy
(13,900 puan) tarafından

temzilik herzaman yapılmalı sadece bayram temizliği değil hergün yapıyorum ben toplu çocukla yapamıyorum çünkü

0 oy
(969 puan) tarafından
Canım halı yıkamaya gönderdim geldi bı odanın halisini dün yıkadım mutfak dolapları iç dış temzilerdim banyo aynı sekilde her yer tertemiz ama kızım bı bisküvi yi buyun Evo gezerek yiyor o yüzden günlük sil supur toz al bulaşık yıka bunlar her zaman yapiyorim günde iki kere bile oluyor eşim diyor ev temiz hiç kirlenmiyir diyor halbuki her gün temizliyorum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 309 göst.
7 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 332 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 343 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 561 göst.
6 Nisan 2024 Aile kategorisinde Melekkk (10,151 puan) tarafından soruldu

382,967 soru

11,463,716 cevap

35,057 kullanıcı