0 oy
1,132 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlar 2 3 haftadır genital bölgemde inanilmaz kaşıntı ve yanma hissi var. Dün gece eşim ile birlikte olmak istedik ama cok cok cok yandı canim ilk gün bile bu kadar ağrı olmadi canımdan can gitti neyse sonra eşim dusa girmeye gitti cinsel organinda baya kan varmis. Suan ne devlette ne özelde hic bir dr da randevu yok bu nedir ya neden olur bilen var mi?

5 Cevaplar

0 oy
(3,529 puan) tarafından
Ne zaman doğum yaptın ?
(26 puan) tarafından
7 ay oldu
(3,529 puan) tarafından
Muhtemelen adet dönemine denk geldin çünkü bende yaşadım öyle bir durum ya da içerde yara enfeksiyon var ilişki esnasında acı yanma yapıyor zorlandığı içinde o bölge tahriş olup kanama yapıyor en kısa zamanda doktora görün geçmiş olsun
(26 puan) tarafından
Adete var aslında 3 aydie düzenli oluyorum her ayin 7 8 gibi ama bilemedim en kisa zamanda gidicem yer bulayim teşekkür ederim 1
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Enfeksiyon mu acaba ya :( bilmeden de bi şey demek önermek olmaz. Sağlık ocağına gidip öğrenebilirsin sanırım orda da test yapıyolar

(26 puan) tarafından
Ay oluyorsa gideyim cok korktuk aksam bisi mi kotu bisiyse hic bir dr da yok sira ya 4 hastanr var 4de dolu
(1,698 puan) tarafından
En azından bi görün aile hekimliğine sağlık ocağına falan. Belki idrar kan bi şey alıp bakarlar canım çok geçmiş olsun
(26 puan) tarafından
Allah razı olsun Canım benim çok sağol
0 oy
tarafından
Ilk once ozelini bu kadar acip yazman hoş olmamiş. Bayanda olsak hepimiz yani rahatsiz oldugun konuyu kisaca ozet gecmen yeterli ki, anlariz.

Hamilemisin? Adet ola bilirsin hamile degilsen, hala da gecmiyosa bi dr tanitik varsa durumu anlat.
(969 puan) tarafından
Derdi olduğu için yazmış canım direk yargılama bayanı bence.. keyfinden şöyle yapıyom böyle yapıyom yazmamis
(26 puan) tarafından
Ben böyle yazmak istedim sizene!
(26 puan) tarafından
Teşekkür ederim Canım sağol
tarafından
Ben kotu bisey demedim ki, ve ya keyfi için yazmamiş sonuçta. Burda yargili nevar ki?
(27 puan) tarafından
Sanki siz hiç yasamıosunuz. Bayanız burda. Kız derdını acmış ne var bunda. Yargıdan nefret ediyorum ya. Aynısını bızde yasabılırız bilgi alıyoruz işte nevar
0 oy
(969 puan) tarafından
Canım aynısı bende oldu Internetten okumuştum mantar olabilirmiş çok iyi temizle orayi ve bı sure eşinden uzak dur fırsat varsa doktora da git 
(26 puan) tarafından
Firsat var bebeğim de hic bir dr da yer yok belki 15 kadin doğum var bu ilcede 1 tanesi müsait değil bu gün. Bir yerde sirke ile yikamak duydum belki ise yarar
(969 puan) tarafından
Canım ben aspirini suya kırıp yikamistim bide eczanede doğum sornasi verilen sarı Su var onla da yikayabilirsin
(26 puan) tarafından
Oyle deneyeyim bi canım
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Mahreminizi bu kadar detaya inerek anlatmayin..

Neyse..

Doktora gitsen daha iyi cozum bulabilirsin

(26 puan) tarafından
Ben böyle anlatmak istedim sizene!

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 450 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Turalxan (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 409 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy