0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde (56 puan) tarafından
Kizlar lohusalıkta yaşadığınız en garip ağlama olayı neydi ?  Ben bebeğimin bı gözü çapak oluyor diye saatlerce ağlamıştım:D

23 Cevaplar

0 oy
(13,723 puan) tarafından
Doğumda kafatasını kırdılar.

Logusaligim boyunca yüksek sariligina ve ***** kafasına ağladım.
tarafından
Kuzum calisiorm cok yogunuz ya.Bende seni ozledim inanki.
(10,450 puan) tarafından
Merve oha şikayetçi oldun mu ay geçmiş olsun
tarafından
Cok gecmis olsun merve inanamadim okuyunca  nasil boyle bi hata yaptilar
(13,723 puan) tarafından
Yok kizlar o sıra benim oğlumda metabolizma hastalığından siphelendirler biz hastane hastane gezdik..
Bin şükür bu halimize.
Allah onu sağ salim bana bagsladi
(10,450 puan) tarafından
Şükür canım acısını göstermesin Rabbim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızımın bahtını güzel yaz Allahım diye dua ede ede ağlamıştım günlerce 
(56 puan) tarafından
Ayyyy annelik işte amin inşallah:)
tarafından
Evet canım iki oğlan büyüttüm hiç aklıma böyle şeyler gelip ağlamamıştım kızım doğunca ona baktıkça bir garip oldu içim hep böyle düşünüp düşünüp ağladım
(56 puan) tarafından
Rabbim hepsini sana bağışlasın inşallah tek ağlama nedenin böyle olsun
tarafından
Amin canım :)
(2,007 puan) tarafından
Ay bi ben değilmişim bende bazen çok abartıyorum diye düşünüyordum
0 oy
(271 puan) tarafından
Emzirirken ihtiyacım olan herşey uzağımda ise ağlıyorum :)) sürekli dua ediyorum dua ederken ağlıyorum aslında herşeye ağlıyorum gibi :) 
(56 puan) tarafından
:DDDDD
0 oy
(614 puan) tarafından
Sorunun cevabı olur mu bilmiyorum ama geçen küvezde ilk defa gözünü açtı bir 3 saniye fln :) 
(56 puan) tarafından
:D gözünü kirmadigi geceler olacak daha annesi yeni başlıyor
(614 puan) tarafından
İnşallah canım bekliyorum o güzel günleri :)
tarafından
Ay nekadar guzel
(614 puan) tarafından
Artık parmak tutmaya da başladık teyzeleriii :D
0 oy
tarafından
Ben bebegim gece uyaniyo agliyo diye uzuuun uzun agladim
(56 puan) tarafından
Ayy kıyamam size ben :)))
0 oy
tarafından
Saglik ocagina gidip gelmistik 7.gundu galiba.Coronanın en yaygin donemiydi.Dönüşte aglamistim ogluma bise olacak diye ama hungur hungur.Hayatimda hic bu kadar aglamamistim.
(56 puan) tarafından
Sonsuz koruma sağlamak istiyoruz çocuklarımıza sonsuz merhametimizden bu :)
0 oy
(235 puan) tarafından
Yanima kimse gelmemisti yardima kizim da sarilik olmustu yavrum iyilesmicek hep sari kalicak diye hickira hickira aglamisti
(56 puan) tarafından
Oyy canım benim ya geçmiş olsun inşallah
0 oy
tarafından

Sacinin bir teli kopmus alnina düşmüş ay cani cok acimistir o saç koparken diye agladim tam 1 saat :D bizimkiler ikide bir geliyor bunun icin agladin diyip guluyolar bana :D

(56 puan) tarafından
:D annelik gerçekten çok farklı ya
tarafından
Hemde cok farkli ya olmadik seylere aglayip kahkaha atabiliyorsun :)
(56 puan) tarafından
Tek nedenler bunlar olsun inşallah:)
0 oy
(10,450 puan) tarafından
Yavru kedi ve annesine ağladım ama lohusalıkta değil  yavru kedi evde anne dışarda kalmış yavru çırpınıyordu içerde anne de dışarda saatlerce ağladım komşu sonra fark edip aldı anneyi içeri. 5 aydır hala annelik hormonları ile mücadele.

Lohusa iken de korona çıkınca ağladım benim yavrum minicik bizsiz napar diye 
(56 puan) tarafından
O hala bende de var ya hep dua ediyorum sağ salim sağlıkla büyütmeyi nasip Rabbim diye .
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Normalde eşimle kavga ederken ağlamam yani aglayamiyorum laf saydirmaktan. Çokta büyük kavga etmedik doğumdan 10 gün sonra. Git ekmek al kahvalti yapalım dedim oda tamam kendime gelim gidecem dedi yeni uyanmisti. Bende kalk çok acıktım dedim. Oda tamam diyorum diye bağırdı. Bende aldım çocuğu kucağıma odaya gittim baban bize ekmek bile almıyor oğlum bizi hiç sevmiyor diye ağlamıştım. Annem hâlâ o halime gülüyor.:D
(56 puan) tarafından
Çok güldüm buna güzel bı anı:D
0 oy
tarafından
Sariligina cok agladim uyanmiyordu niye uyanmiyor diye devamli agladim 
(56 puan) tarafından
:D ilk zamanlar çok uyuyorlar
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Çok şeye ağladım lohusaligimda. Çok bunalmistim
(56 puan) tarafından
Hepimiz aynıyız kuzum normal
0 oy
(2,241 puan) tarafından
herseye agliyodum ki ben :) ama en cok kizim kolikdi birgun susturamadim o an annem ziyaretimize geldi kizimi kucagina aldi ve sustu haydaa ben basladim aglamaya beni sevmiyo ne yaptim ben bu cocuga niye beni sevmiyo diye 
(56 puan) tarafından
:D ayy kuzum benim
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Benimde kızım sariliktan 1 hafta yapmıştı mavi işin altında ona cok ağlamıştım 40 gün boyunca 
(56 puan) tarafından
Canım benim geçmiş olsun
0 oy
tarafından
1 haftalıkken sariliktan hastaneye yatırdılar yogunbakimda soyuyodum çocuğu içeri alsınlar diye hazirliyodum hemşire geldi aldı gitti çocuğu elimden bakakaldim arkasından ama beni nasi ağlamak tuttu aboo kocam aradı hastaneye geliyodu esya getirmek için ben oyl ağlayınca çocuğa bisey oldu sanmış basmış gaza hastanenin girişinde kaza yapmış bide ona ağlamıştım 2 saat
(56 puan) tarafından
Ayy kuzum benim çok zor olmuştur ben sünnet edecekler yanımdan alacaklar diye kendimi yiyorum . Kaza için de büyük gemis olsun
tarafından
Bişey olmamış kaza da Allah'tan öndeki arabaya çarpmış
(56 puan) tarafından
Benimde eşim antalyadaydi ben Malatya da doğuma girdim o sancıyla çıkıp annemlere sakın haber vermeyin demiştim erkekler panik oluyorlar
0 oy
(341 puan) tarafından
Hala lohusayim o agladikca bende agliyorum ahahaha
(56 puan) tarafından
Zamanla geciyo canım :D
0 oy
(8,359 puan) tarafından

Bende cok agladım ama cok sacma seylere de kahkahalarla güldüm aman ne many ak dönem yaaa bi daha yaşatmasın rabbim :D

(56 puan) tarafından
O bile güzel kız
0 oy
(240 puan) tarafından

Daha yaşamadım o duyguyu kısmetse 23 gün sonra doğumu yaptıktan sonra bakıcam tadına nasıl bisey bu lohusalık :D

(56 puan) tarafından
Şimdiden eşine anlat sen ne dersen tamam desin :D
(240 puan) tarafından
O tarz biri zaten evlendigimden beri ne dersem tamam cane senin kafan daha iyi çalışıyor benden diyor :)
(56 puan) tarafından
Çok şanslısın :D
(240 puan) tarafından
:)) hamdolsun
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Bende sutum gelmeyecek diye aglamıstım. Aç kalacak cocuğun avlıktan ölecek diye kimse susturamamıstı. Sonra cok akıllıca bir laf duydum slak ne ağlıyorsun mama var demişlerdi =))) 
(56 puan) tarafından
:DDDDD Bu sebepte güzel
0 oy
tarafından
Doğduğu gibi kuzeve aldılar bı hafta kaldı hergun besigine bakıp ağladım ilk gün hele eve boş gittim o besige bakıp bakıp saatlerce ağlamış tim rabbim hicbi annenin kucağını boş birakmasin
(56 puan) tarafından
Aminnn kimseyi evladı ile sınaması Rabbim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ilknur17 (412 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
29 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M1e2l3e4k5 (233 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde RSA1994 (7 puan) tarafından soruldu

381,368 soru

11,417,589 cevap

34,970 kullanıcı

...