0 oy
1,118 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Adam geldi tanıyamadım saatin yeri Beyaz kollar kapkara ıcerı girdi şok oldum ışıgı kapattırdım gülüyorum kıkır kıkır bittwe cıkolata gıbı olmus nasıl beyazlatcam ben bu adamı yuzu gozu kapkara resmen kızlar :O

image

16 Cevaplar

+1 oy
(3,617 puan) tarafından
Hahaha sen kara görmesin bacim benin herif demir fabrikasında calisio gelio resmen üstüne zift dökülmüş gibi Banyo yapio kap kara kömür gibi su akio kafasından 
tarafından
Ay Allah yardımcısı olsun canım enıstem de demir dokumdeydı cok ıyı bilirim :(
(3,617 puan) tarafından
Her ay gözüne demir tozu girer çok ağır isi ayağını kırdı 3 yerden yinede calisio bugün boyunluk yaptim kafesinde bezden bere gibi bise yaptim kolluk yaptim sıcakda nasıl takcsk bilmiorum
tarafından
Allah yardımcısı olsun canım cok zor cok
-Reklam-
+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Anca kışa döner normale busecim
tarafından
Kısa kadar boyle mı canım ya araklıya gıtmısler
(3,458 puan) tarafından
Yavrum biz dün sultan murattaydık eşim Bi yandi ense kapkara. Oğlumda 5 dk çıktı dışarıda oynamaya hemen kızardı yüzü esmerleşti. Geçmez canım ama ilk kızarıklığı geçince bu kadar batmaz gözüne
tarafından
Dun asırı bunaltıcı bir hava vardı kuzum
+1 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz bendebir gunes kremi var hem.serin tutuyo hemde yanmayi engelliyo istiyosan atayim resmini sana al.yazik gunah pişmiş adam
tarafından
At kuzum sebamwdın var ama herif surmeden gıtmıs
+1 oy
(7,098 puan) tarafından

image

bu tatlım   
tarafından
Kuzum nerden aldın bunu
(7,098 puan) tarafından
Almanyadan getirtdim ben kuzum ama burdada vardir illaki bir sor eczanelere falan
+1 oy
tarafından
Yaa benim eşimde öyle bende sevmiyorum ya zaten esmer tsört kol hizası kararmış koku siviyorum resme. Siyah beyaz oluyor :))
tarafından
Cok komik duruyor canım ya:)
0 oy
tarafından
Karami yanikmi kiz yanik gibi gorundu
tarafından
Ne bilim valla cok tuhaf yanmıs hep butun gun ya kollar kara yuz kara dıger yerler Beyaz
tarafından
Yanmis heralde yazik iki gundur benim kocada gunes altinda calisti yanmis omuzlari boynu
tarafından
Buyunce kara olacak yanıklar :)
tarafından
Buyuyunce gecer knk :))))))
tarafından
Buyuyuncr unuturuz :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Güneşten yanmış ayyy güneş kremi sürsün bari 
tarafından
Surse ne olur 3.gun daha gidecek adam siyah olacak en sevmediğim :///
(22,070 puan) tarafından
Kiz domestosla yika :D
tarafından
Toptan temizlim adamı eda dımı sonr abehlul gıttı duye aglım burda size :))
0 oy
tarafından

Benkide oyle ama acili cikolata olmuş benki hajsjsjsj :D denize gitmekten :getlost:

tarafından
Keske denize gitse adama pısık kremi suru yorum canım pısmıs kamuflajın ıcınde gulsem mı aglarsam mı:)
0 oy
(948 puan) tarafından
Yoğurda bula cnm en iyi beyazlma yolu
tarafından
Valla canım herif cüsselı 20 kg yogurt gider buna :)))
0 oy
tarafından
Çamaşır suyuna bas anında bembeyaz olur kız :)) Allah ayırmasın sizi 
tarafından
Adamı toptan ruh gibi beyazlatma sanatı canım:)) amın canim cunlemızı ınsallah ❤️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Güneş yanığı değil mi canım.. 
tarafından
Evet canim butun gun guneste kaldı
(7,118 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım. Yoğurt sur eğer acı veya yanma varsa .
tarafından
Acımıyor diyor csnım ama ne bilim baya yanık
0 oy
tarafından
Benim eşimde geçen sene yanmaktan kapkara oluyordu bu sene Allahtan hastane görevine geçti içerde çok şükür Allah yardımcıları olsun inşallah 
tarafından
Hm anladım canım hayırlısı olsun işte bu yanlar var mecbur bende kendime 3  4 kez ağrım var diye randevu aldım ama görev yüzünden gidemedim hep iptal oldu malesef yapacak bişey yok
tarafından
Bide bu havada geçen ayda koşu vardı kışlada 4 kilometre koşmuşlardı benim eşim eve geldi adam bayılacaktı garibim Allah emeklerini boşa çıkarmasın İnşallah hiçbirinin ❤️
tarafından
Ah ah canım neler cekıyor lar Rabbım yardımcıları olsun
tarafından
Amin inşallah canım Rabbim onların emeğini görüyor Allahım korusun inşallah eşlerimizi ve tüm askerlerimizi inşallah amin ❤️
tarafından
Amin kuzum Amin ❤️❤️
0 oy
(2,840 puan) tarafından
kloraga bas adami kizzz bembeyaz olsun ahahaahha
tarafından
Toptan ruh gibi beyazlatmasın kız:))
(2,840 puan) tarafından
olurmuki :)))))
tarafından
Olur valla herif Allah korusun tahtalı köy :)
0 oy
tarafından
Bırak esmer kalsın kız benim kocam doğuştan kara çok seviyom onu ayy♥️♥️
tarafından
Olede çok komik kız soyunsa etse insan güler yazık calisiyo napsin:))))
tarafından
Canları sagolsun kuzum saka bir yana :)
tarafından
Aynen yaa Allah eksik etmesin kara Mara bişey olmaz)
tarafından
Nefes alsın yeterler:)
tarafından
Ahahah:)))
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Adam sürekli dışardaysa bari güneş spreyi alda ver yani, sonradan çok acır bu güneş yanığı.
tarafından
Var canım ama fayda etmez ki sıkacak vakit bulamıyor 3 gun boyle sabahtan aksama kadar
0 oy
(48,601 puan) tarafından
kiz biz gecen pazar kapali havada ailecek yandik ☺️ ela bile kolunda yara bandi vardı alti bembeyaz kendisi yanmis ☺️

tabi bizimkiler keyfe seninki vatan icin yaniyor bak yine askerler geldi aklima icim.sizladi rabbim.yardimcisi olsun hepsinin korusun insallah
(48,601 puan) tarafından
bende hamile.kaldim.gobek hemen havalara girdi cikti ☺️☺️☺️
tarafından
Canım sıcak havanın etkisi de var tabi bide bazı hamilelik ler de tiksinme çok oluyor inşallah düzelir makarna fln ye balık yemeye çalış baklavayı eksik etme :D  inşallah analı kızlı güzelce kilo alırsınız :) sonra doğumdan sonra yazarsın kızlar doğum kiloları nasıl gidecek diye bizde bu defa yeme deriz :))
tarafından
Aynen benim eşim zaten o yüzden diyete başlayalım dedi kim görse çok kilo almışsın diyordu oda toplam 8 kilo verdi bugün karakola görev kağıdını bırakmaya gitmiş arkadaşı demiş sen napıyosun 2 ayda acayip kilo alıp 2 ayda hepsini veriyorsun demiş dedim deseydin yemeyi de yememeyi de abartıyorum ondan :D eşim gülüyor aynen aklıma gelmedi bunu söylemek diyor :))
tarafından
Valla kızlar kayra da da durdum durdum son aylar costum 55 le hamıle kaldım 79 la dogum yaptım sonra verdım de bu sefer vermezsem yandım:) diyete bende katılıyorum:)
tarafından
:)) inşallah alda sonra verirsin canım bişey olmaz Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 572 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 154 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ajangadget (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,672 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 204 göst.