0 oy
783 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (30 puan) tarafından
Bebege mobilya besik almayi dusunmuyorum  sallanan her yere goturebilecegim tasinabilir uygun bisey olsa yeter  yani . Bebek arabasi da almicam daha erken diye bebek puseti de var benim icin gerekli olanlar bebek deterjanlari battaniyesi besigi falan kiyafetleri bezleri sizce ne kadar tutar ona gore butce ayiralim bilemedim  

33 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Uçuk fiyatlar söylenmiş gereksiz. 500 e park beşik aldim. Kıyafetler 500 tuttu. Bin yeterli Yeni doğan için. Bende arabasını 6 aylıkken aldim
(671 puan) tarafından
Unibaby al şampuanını falan o hem uygun hemde saf yettiği kadar artık açıkta kalacak hali yok gelen kısmetiyle gelir
tarafından
Fiyatlardan haberim olmasa yazmazdım aldıklarımi yazdım 250 liraya da hastane çıkışı var 100 liraya da herkes kendi bütçesine göre alır
tarafından
Gerçekten çok fazla söylemişler oğlum 7 aylık şimdiye kadar toplasan 2000 masraf yapamadım. Bi de şu var tabi bana arkadaşımın oğlunun küçükleri geldi o yüzden çok kıyafet almadım ama başta aldım da bu kadar da çok tutmadı yani
(798 puan) tarafından
Canim onlari gratisten al takip et yuzde 50 yzde 30 indirim oluyo bazen bn oyle yaptim bebek yagi kremi losynlari sampuan fln baya indirimli aldim
(25,224 puan) tarafından
Bencede cok fazla söylemişler ya 50 TL ye de hastane cıkışı var 300 TL ye de herkese göre farklı işte. Ben 40 TL ye kendim yaptım hastane cıkısını süsledim püsledim. 5 bin tl diyen var yok artık :D
-Reklam-
+1 oy
(7,408 puan) tarafından
Canim butcen n3 kadarsa ona gore araştırır san bulursun. Simdi burda denen fiyatlarla kiyaslama. Cunku herkesin aldigi ürün markasi farkli. Rabbim oyle yol gösterir herseyi olur merai etme. Durumun musait değilse besige letgodan bakabilrsin sifirlari seni asarsa cok cok uyguna bulrsun orda canim.
+1 oy
tarafından
Canım markaya bağlı her şey bez bimden alırsan ucuz olur mesela. Battaniye kalın 40 TL almıştım inceler 20 civadıydı kıyafet 5 li hastane çıkışı al 2 tane 20-25 TL civarı onlar da. Normal takımlar 25 ve üzeri genelde onlardan alırsın bi kaç tane zıbınlar 10 lira civarı. Pişik kremi unibaby yine 20 liraydı sanırım şampuan unibaby aldım ben 12 liraydı 7 Ay oldu bitmedi :D ıslak mendil bimden alıyorum o şekilde yani beşik park yatak alabilirsin 500 falan o da markadan markaya değişir yinee de. Yani kıyafete ortalama 300-400 gider bez çok alma bazı bezler bazı bebeklere yaramıyo pişik yapıyo deneme için bi paket al sleepy güzel yenidoğan için fiyatını bilmiyorum ama. Islak mendil de az al belli olmaz pişik yapabilir. 
+1 oy
(10,472 puan) tarafından
Beşik almadım var di battaniye email biberon bez giyecek hastane çıkışı hepsi 500 aldım herkes 2000 3000 demiş te ne alınır ki o kadar 
+1 oy
(1,008 puan) tarafından
Ben anlamadim.3000   5000 ne ya fazla.yuksekten atmışlar hi iyisi.olsun dersen.yetmez.bile.o.ayri ama ekonomik rakam.soran birine söylenecek tutar mi allahaskina netten.almak.zorinda.degilsin pazarı var milyoncu vari yerler var 40.tl.ye bile.hastane çıkışı battaniyesiz 25 TL ye sarılanlar var kisa.surwli giyicek nasil.olsa.butcene göre bak 1000 TL ye kucuk park besik ve ihtiyaçlar alınır 
0 oy
(13,659 puan) tarafından
Yavru aldığın markaya göre değişir.

E bebeğin sitesinde kendi markaları var onlara bak istersen
(30 puan) tarafından
Hayir nereden alabilecegim degil  komple  alosveris kabalama ne kadar tutar sizce yani
(833 puan) tarafından
Şuan sadece ihtiyacın olan şeyleri al mesela bebek kıyafeti fazla alma hemen büyüyorlar zaten bide zaten eş dost akraba bebek görmeye getiriyorlar.bide internetten sipariş verme alırken gözünle görerek al .yani kenariya 2 bin ayırsan yeterli.
0 oy
(671 puan) tarafından
Aldığın ürüne göre değişir beşik var beşik var kıyafet var kıyafet var en az 3 bin gözden çıkar
(30 puan) tarafından
3 bin mi  ayy cok fazlaymis ya . Alacagim besik 200 tl falan yani ben 1000 tl ayirdim durumumuz da pek yok yeter mi bilemiyorum napcam oyle
(671 puan) tarafından
İndirimleri takip edeceksin ve parça parça alacaksın öyle olacak başka türlü olmaz
(671 puan) tarafından
Bir kıyafet olmuyorki bir sürü eksiği hastaneye 2 bavulla gittim hala eksiğim vardı düşün bende parça parça aldım hediyede gelir zaten kıyafet fazla alma
0 oy
(119,204 puan) tarafından
Bebek arabasi dogar dogmaz şart gene sen bilirisin ama ciddi lazim olan bisi digerleri icin 500 le 1000 lira arasi bisi gider
0 oy
(30 puan) tarafından
Valla canım srn en az 2 bini gözden çıkar kalırsada zaten başka eksiklerini alırsın 
0 oy
(10,005 puan) tarafından
Kafadan 4 5 bin ayır sen
0 oy
(10,282 puan) tarafından
Park beşik yatak aldım 720 tuttu ufak alırsan en çok 6 ay gidıyo canım bence büyük al ufak beşik alma. Zıbın 10 tane desen 6 liradan 60 TL, 5 tane takım alsan iç dış 50 den desen 250 battaniye Havlu nevresim kuvet 250 tutsa aklıma gelmeyen ıvır zıvır 3 bin bulur
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Gene Bi 2 bin tutar
0 oy
(274 puan) tarafından
5bin tl yeter sanırım 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Aldigin marka ürün ve şehire gore degisir
0 oy
(228 puan) tarafından
1000 lira yeter canım ben e bebekten 600 tl 'lik alışveriş yaptım kıyafet filan 400 de hamak yada anne gani besigine yeter taş çatlasın 1500
0 oy
tarafından
Benim beşik kıyafet bez mez a dan z ye en az 3 tuttu 
0 oy
tarafından
Çok tutar canim akdigin şeyin fiyatına göre değişir ama bi hastane çıkışı bile 100 TL en az
0 oy
(1,169 puan) tarafından
3 bin 5 bin demişler ama çok fazla. 1000 lira bilemedin en fazla 1500 tutar canım. Uygunada ufak beşikler var yazın doğuyorsa bol zıbın al kışın işe 4 5 takım yetiyor küveti falanda uyguna geliyor bazen bimde a101de onuda takip et
0 oy
tarafından
İlla bilindik markalar almana gerek yok canım eğer durumun yoksa dolap uygulamasında ucuz yeni güzel beşikler var alabilirsin bebek kıyafetleri battaniyesi  bezleride normal bebek kıyafetleri dükkanından alabilirsin orda ucuz oluyorlar ben oğlumda battaniye alacaktım dükkana girdim kutulu battaniye 60 dedi ama aynısı kutusuz 25 dedi yani tabiki kutusuz ver dedim zaten kutuyu çöpe atacam :) çarşıya çık uygun dükkanlar nerde varsa bul bebişine al ciciler yani hepsiyle toplam 500 600 gider diye düşünüyorum hatta ucuz dükkanlar bulsan o kadar gitmezde
0 oy
tarafından
İlk ayı toplamda 5bin gitmiştir bizim kış bebeğiydi ve 36 haftalık doğmuştu tekrar alışveriş yapmak zorunda kaldım kış olduğu içinde kurumuyordu aynı şeyden ikişer tane aldık birde alıcağınız markalarlada alakalı 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 81 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Hatved (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 215 göst.
0 oy
2 cevap 114 göst.
21 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sevdalinkakusu (84 puan) tarafından soruldu

378,829 soru

11,339,275 cevap

34,803 kullanıcı

...