0 oy
708 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar doğru mu bilmiyırun da ben bazen ortamda yatırıyom ama bi kaç kişi ortada yatırma günah 

ALLAH ortada yatırırsan alırım elinden sen almıyorsn ben alırım dermiş korktum duyunca:'(

26 Cevaplar

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Geçen banada kayınvalidem dedi. Prtanızda yatmasın eşinle aranıza soğukluk girer dedi.. Ortamızda yatmıyoe ama benim yan tarafımda yinede yatıyor beşiğinde uyumuyor daha 4 aylığız
tarafından
Eski cahil kaflar işde
-Reklam-
0 oy
(6,833 puan) tarafından
4 aydır bizimle ortamızda yatıyor cok şükür bi şimdi yaşamadık ezme gbi
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Yok canım hurafelere inanma ama arada bogarsınız Allah korusun. Beşiği yatagın daya ben oyle buldum caresini. Bunda anne yanı beşiği alacagım inşallah. 
tarafından
Yok yatakda normal başlık tarafı deglde yann tarflı yatıyoruz arada sırada bugun yatırdım aramda kız gece gece öyle yazınca korktum ALLAH korusun dedim batıl inançmı nedir
0 oy
(4 puan) tarafından
Valla kizimla ben yatak odasinda beraber yatiyoruz genis genis  esim de balkonda yatiyor :D ayrica o ne kadar sacma bisey mis ilk defa duyuyorum sen yine de ortanizda yatirma kendi yanina al ortada sen yat uyku ölümün bir eşi derler sen ezmezsin ama bebek babasinin altinda kalabilir erkeklerin uykusu agir olur kolunun bacaginin ustune yatar farkinda olmadan  en iyisi ortada kendin yat bebisi de kendi yanina al hem icin rahat olur hemde bebis ikinizin arasinda kalirsa cok terler rahat rahat yatar 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Benim kaynanada öyle söylüyor

Allah korusun

Kenara yatırınca da dışlamışım gibi hissediyorum

Park yatağında yatmak istemiyor.Yer döşeğindeyiz kıştan beri
tarafından
Ben aramda yatıyorum nesi günah olur anlamıyorum ki
(7,935 puan) tarafından
Çok sevip sakındığımız için Allah alırmış güya .Allah korusun

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 539 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 245 göst.
5 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 218 göst.
21 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 140 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,633 soru

11,424,379 cevap

34,982 kullanıcı

...