0 oy
706 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar doğru mu bilmiyırun da ben bazen ortamda yatırıyom ama bi kaç kişi ortada yatırma günah 

ALLAH ortada yatırırsan alırım elinden sen almıyorsn ben alırım dermiş korktum duyunca:'(

26 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Çok saçma uyurken ezersiniz diye uydurulmuş bişey bence. Ben bebeğin anne baba yanında yatmasına karşıyım aynı odada farklı yatakta olmalı. Uyurken ezebilirsiniz boğulabilir Allah korusun. 
-Reklam-
+1 oy
(3,458 puan) tarafından
Tövbe tövbe yaa
tarafından
Aynn bnde öle dedim gece gece korkuttular
(3,458 puan) tarafından
Milletin işi yok ne hurafe uyursak diye düşünmüş resmen
tarafından
Tövbe allah'ım işi gücğ yok diyorum bunlara mi konuşmuş rabbim niye aranda yatırıyon diye tövbe çocugnu alsn
+1 oy
(10,290 puan) tarafından
Yok artık kuzum ya inanma ama tehlikeli yine de yatırma arada 
tarafından
Korktum ya :(  resmen içim doldu
+1 oy
(31 puan) tarafından
banada oyle diyolar ama yok canm.oyle bisey yaa inanma.millet te bi batil inancdr gidiyo iste
tarafından
Banada öyle dedler bugün ÇOK korktum ya ;(
(31 puan) tarafından
yoo canm bn hep yatirirm nolcak korkma milletin sacmasi iste
tarafından
Allahla konuşmuş gibi tövbe tövbe :/
+1 oy
(7,410 puan) tarafından

Hey Allah im ya kim diyor oyle Allah askina...:ermm: Daha neler duyacaz.://

Tabiki yatirmaman daha iyi canim. Uyku yari olum derler. Allah korusun. Hemde alisir ilerisi icin acayip zorlanirsiniz. Yatağına yatir alissin kuzum.

tarafından
Bazen yatırıyorum kulağı agrıyo huysuz diye yatırdım
(7,410 puan) tarafından
Valla canim alirstirma bir iki derken bu sefer ayri yatinca huysuzlasir. Uyut yatağına koy. Bunun ilerisi cokk sorun olur benden demesi.
0 oy
tarafından
Yani eşinle aranızda uyutmak anlamında mı diyosun
tarafından
Aynen ya :(
tarafından
Çok saçma canım takılma öyle şeylere bununla ilgili kuranda hadislerde varmı öyle bişey hayır yok o yüzden takma ben hep uyutodum oğlumu eşimle aramda ne oldu hani :)
0 oy
(13,659 puan) tarafından
Kim duymuş o sesi de böyle boş bi şey atmış ortaya
tarafından
Korktum cnm valla
0 oy
(518 puan) tarafından

Ne alaka yav Allah niye öyle birşey desin :)ama hem eşinin hem senin hem bebeğin rahatı için ortanizda yatırma tabiki,besigine alışsın hem

0 oy
(3,617 puan) tarafından
Yok daha neler
tarafından
Çok korkuttular ya :(
0 oy
tarafından
Öyle bişey oldugunu sanmam ama tehlikeli uyku arasında dönersin eline koluna çarpabilirsin
0 oy
(274 puan) tarafından
Normalde beşiğinde uyuyor ama bazen korkuyor ya da beşikte uyumak istemeyince aramıza alıyoruz dediğin gibi bir şey hiç duymadım ama ben bebeğin ihtiyacı olduğunda benimle uyumasına karşı değilim hatta bir kere eşim bizimle uyumadı bütün gece baba diyip uyumamıştı yani bebeğin ihtiyacı var aynı bizim gibi bazen bizde atılarak uyumak istemiyor muyuz ezilme tehlikesi var evet ama inanın bebek yanınızda uyurken sizde ister istemez temkinli uyuyorsunuz 
0 oy
tarafından
Tövbe estağfurullah ilk defa duydum doğru olduğunu sanmam 
tarafından
Bugun de ben ilk kez duydum
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Yok canım Allah öyle birşey dememis Allah'a iftira atmışlar. Ama sen kendi yatağında yatırma seni korkutmak istemem ama benim teyzem bi bebeğini öyle ezmis uyandığında bebeğinin tırnaklarında bile kanlar akmış öyle anlatıyordu
tarafından
Aiyyyyyy :( yok bu ezmek demiyor direk günah diypr
(10,411 puan) tarafından
Gunah değil hani bebekler hassastır yetişkinlerin teri kili olur pisliği çok olur srn yinede kendi yanında yatırma hem yataktan düşebilirde
0 oy
tarafından
Yere yatak yaptım bende bebişimin ayakucuna yatıyorum yerde
0 oy
tarafından
Ben bebegimle birlikt e yatıyorum ama eşim gececi gece esim evde olsa yatırmazdım ve senin dediğini ben de duymuştum 
tarafından
Varmı öyle bişi :(
tarafından
Doğruluğunu bilmiyorum canim ama eşim varken cesaret edemezdim bebegimle yatmaya
0 oy
tarafından
Töbe estağfurullah bunları nerden çıkarıyorlar çok merak ediyorum ve Allahın dediğini nerde okumuşlar hangi ayette var?  İnanma böyle şeylere canım ya 
tarafından
ALLAH sanki bunlarla konuşmuş diyorm ya özel olark allah'ım kendi bilir kurban oldm herkesin kaşbini biliyor eşim bazen öpe öpe uyuyor ben yatırmasam o yatırıyo ama kız da bugun öle deyince korktum
tarafından
Yok canım ya kuran ı kerimde olmayan birşeyi nasıl Allahın sözü diye söylüyorlar ya Allah korusun günaha giriyorlar. Sen yinede alışmaması için ve bebğinde rahat etmesi için ayrı yatırın.
0 oy
(10,473 puan) tarafından
Ya Bu uygulama bugün böyle şeylerle dolu galiba kim uyduruyor ya bunu ben ortamda yatırmadım oda ezerim zarar veririm diye 
0 oy
(48,601 puan) tarafından

bebegi ezme zarar verme diye soylenen laftir o.

gece emmeye kalktiginda.hic yatarak emzirmedim.hep oturarak emzirip yerine yatırdım  buyudukce anlamaya baslayinca bazada yatmaya basladi o zamanda iyice dalinca yerine aliyodum şimdi bizimle yatiyo ama çok şükür büyüdü
tarafından
Ezme ile ilgili degl tövbe gece gece aranda yatırrsan ALLAH günah yazarmış
(48,601 puan) tarafından
yok ya ne alakasi var ki
tarafından
Öle duydum korkuttular yaa gece gece
(48,601 puan) tarafından
diyenler bebegin yaninda uslu durmuyor demekki boşver korkutma kendini
0 oy
tarafından
Hic duymadm bn zatn yatiramma esimin yatisi cok pis gercktn ezer cocgu  ila alckdm kndi yanima aliym yastikla destkliyom hep ama genlde besikta yanimda
tarafından
Ben bazen yatıyorum eşim dikkat ediyor da kız böle deyince şok oldum sadece
0 oy
tarafından
Allah hangi ayette diyormuş canim niye sormuyorsun..?? Ah ahh cehalet ala vezni rezalet...!

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 539 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 235 göst.
5 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 217 göst.
21 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,886 soru

11,340,769 cevap

34,808 kullanıcı

...