0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (1,426 puan) tarafından

Kızlar kızım 7.5 aylık ve bir haftadır bundan çıkıyor önce elinin az üstünde çıktı sonra bacağın da şimdi kollarının belli yerlerinde ve bacaklarında da var 

image

5 Cevaplar

0 oy
(132 puan) tarafından
Sivri sinek olabilirmi acaba 
(1,426 puan) tarafından
Nigde de oturuyorum sivri sinek hiç yok denecek kadar evim yüksekte hem her yerde tel var evde normal sinek bile yok anlamadım neden böyle şeyler çıkıyor üstünü başını kaç oldu soyuyorum sinek filsn ısırdı içinde var mı atletine bakıyorum sinek dışkısı var mı diye hiç bir sey yok anlamadım gitti
(132 puan) tarafından
Bilemedim canım bilen çıkar inşallah geçmiş olsun prensese
(1,426 puan) tarafından
Amin çok teşekkür ederim canım benim allah razı olsun bi kere de sağlık kucağındaki doktorda göstersem mi ki
(132 puan) tarafından
İçin rahat etsin götürün bence
-Reklam-
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Sinek ısırıgına benziyor
(1,426 puan) tarafından
Ama evde hiç sinek yok ki bide şimdi her yerinde olmaya başladı kollarının ikisinde de var
(3,921 puan) tarafından
Bilemedim ki smdi. Cnm bzdede hic olmaz ama kucuk gorunmeyen yakağan deriz  biz. Onlar oluyo genelde
(1,426 puan) tarafından
Bi sağlık kocağına göstersem mi ki
0 oy
tarafından
Sanırım sinek isiriyo elini goturuyomu oralara
(1,426 puan) tarafından
Hayır hiç kaşımıyor ki 1 haftadır hep mi sinek isirir ki ama evde sinek de yok ki
tarafından
Vardır mutlaka tatlım sen gormuyon sivri sinek o sinek ısırmis yada bı böcek falan yatağını kontrol et çıkar yıka temizle
(1,426 puan) tarafından
1 haftadır yapmadığım kalmadı canım hepsini yaptım bakalım inşallah geçer
tarafından
Geçer canim korkma
0 oy
tarafından
Bişi dolaşmıştır üstünde böcek falan sivri sinekte olabilir yok desende vardır şimdi hepsini takip edemezsinya bence odur yani 
(1,426 puan) tarafından
Ama bie şey ısırsa kaşır dimi kızım hiç kaşımıyor elini götürmüyor bile kızarık olan yerlere
tarafından
Kaşımıyor olabilir canım benim oğlumuda çok ısırırdıı hiç kaşımazdı ama bilşrdim sinek ısırmış böcek dolaşsada böyle oluo vücut
(1,426 puan) tarafından
Ay bende korktum ya sinek ısırığı geçer kollarında bacaklarında elinde bide şimdi baktım göbeğinin az üstünde var korktum başka bir şey olmasında
tarafından
Yok başka bişi değil değil dir inşallah
0 oy
tarafından
Bencede sinek yemiş canım bayağı bir canım nalet olasi
(1,426 puan) tarafından
Bende korktum kollarında bacaklarında elinin üstün de olunca başka bir şey olmasın da aman sinek ısırığı geçer ama bizim evde sinekle böcek de yok daha doğrusu nigde de doğru düzgün sinek yok
tarafından
Gömmemizsindir canım b3nde yok sanıyorum şabah  baktım oğlumun kolu bacağı böyle yemişler iste
(1,426 puan) tarafından
Nefret edilesi kadwr var bu sinekler
tarafından
He valla ya minicik bebislerimizin kanıni  emiyor pislikler
(1,426 puan) tarafından
Yazık ya çileğimi mahf etmişler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
0 oy
1 cevap 32 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde Dilannnnn (131 puan) tarafından soruldu