0 oy
367 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (229 puan) tarafından
Az once burdan bir post okudum ya nasil basima geldi cok korktm su doktum kafasina su verdm biraz basta agladi suan iyi hastaneye gotursem mi insan tbi ilgilenmiolarda

5 Cevaplar

+1 oy
(1,329 puan) tarafından
Valla biz yerde yatiyorz yoksa benim kız günlük düşer. Geçmiş olsun canimm herkesin başına geliyor maalesef
(229 puan) tarafından
Allah razi olsn canmm inan cok korktm agladm resmen nasl ses geldi firladm yerimden rabbim evlatlarmizla sinamasn acilarini gostermesn
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kuzum 1 saat falan unutmamaya calis baktin ağlamadı falan yok birşey olmamıştır hyrlsyla
(229 puan) tarafından
Aglamio suanda cok korktm inan rabbm yasatmasn bdaha
(22,070 puan) tarafından
Benim kızımda cok düştü 10 aydır nerdeyse 6.7 kere düşmüştür Düşe kalka buyucekler canim endişe etme dikkatli olalım o yeter
(229 puan) tarafından
Allah razi olsn canmm inan cok korktm ilk defa basima geldi burdan daha temn bi post pkudum basima geldi nasil agladm rabbim acilarni gostermesn
0 oy
(909 puan) tarafından
Canım en güzeli yer yatagi ben yer yatagi yaptım düşme sorunu olmasın diye 
(229 puan) tarafından
Besigine koyucam artk canmm yatak gens serindi diye bide yastkta koymustm yanlara nasil ses geldi firladm yerimden rabbm acilarini gostermesn
0 oy
(8,277 puan) tarafından
Hayır goturme canım takıp et ıkı saat kadar uyutma kusma goz kayması vs yasanırsa o zaman beklemeden git
(229 puan) tarafından
Allah razi olsn canmm inan cok korktm agladm rabbm acilarini gostermesn
(8,277 puan) tarafından
Tabi korkuyo insan kuzum ama zamanla alısıyo da Bır daha guvenlıgını saglamaya calısırsın düşe kalka buyuyolar
0 oy
(833 puan) tarafından
Geçen benimki l koltuktan düştü. Eşimi aradım hemen hastaneye özele gtrdk dktr muayene etti filim istedi çok şükür bisey çıkmadı. Buda bana ders oldu
(229 puan) tarafından
Vala banada ders oldu rabbim yasatmasn bdaha  bizlere cok kotu oldum rabbim acilarini gostermesn sizede gelms gecms olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 124 göst.
2 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 216 göst.
1 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Merve34aslan (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
21 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Meryirem (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 435 göst.
30 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu

378,411 soru

11,326,689 cevap

34,780 kullanıcı

...