0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından
cookk uyuyor gifip en son kaldirdim acikmisdir diye sizce kotu biseymi bu normaldede 2 de uyur 11 e kadar 

8 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Hiç emmeye kalkmadı mı ki 
(48 puan) tarafından
hayir genelde verince istemz gunduz leride beni yer istahlidir .bende zorlamiyorum geceleri belki oda bana alismis olabilir
(758 puan) tarafından
Maşallah canım yaa keşke benim kızım da uyusa o kadar. Saat başı kalkar emer ya da emmez ama mutlaka kalkar. Deliksiz uyku nasıldı unuttum
(48 puan) tarafından
valla guznduzleri uyumaz en fazla 2 saat uykusunu geceye birakir ama hem hamileyim Allah gercekten yardim ediyor bana en azindan gece uykumu almis oluyorum . Sende haklisin canim insaAllah duzelir uykusu
(758 puan) tarafından
Aynen canım rabbim dağına göre kar verirmiş. Herkes payına düşeni alıyor sen dinlemelisin boll boll
(48 puan) tarafından
saol cnm
-Reklam-
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Keşke benim kızımda  gecede milyon kere uyancagina böyle uyusa ... Tabi sağlık çerçevesinde
(48 puan) tarafından
Kac aylik sizinki
(7,187 puan) tarafından
8.5 aylık bir tane diş çıkarttı alt üst oldu çocuğum
(48 puan) tarafından
Ayy ben daha gelmedim o gunlere bizimkide erken cikartcak gibi eli hep agzinda ustunu gunde 2 kere degistiririm salyasindan .Allah yardim etsin sanada canim iyi olurlar insaAllah
0 oy
tarafından
Benim kızımda Bi ara öyleydi gece 12 yda 1 gibi uyurdu ertesi gün 11 12 E kadar uyurdu ama arada bi uyanınca emziriyodum geri uyuyodu
(48 puan) tarafından
bak ben besigi sallayan otomatik bi aparat aldim sese duyarli kizim her agladiginda gece gunduz kendisi salluyor degisik modlarda sanirim  bende biraz rahatima duskunum:) onun disinda cok sukur uykuyu demekki seviyor anasi gibi kizim. Allah insaAllah sizede rahatlik verir ama 1 yasina kadar duzene girer insaAllah
tarafından
Benimki 9 ay 1 haftalık oldu memede uyuyo doğduğundan beri. Diş dönemindeyiz pek keyfimiz yok
(48 puan) tarafından
daha dis donemine gelmedim. Rabbim yardimciniz olsun  cnm
tarafından
Bizim diş dönemi bi yandan süt alerjisi bi yandan birde yumurtalıklarında kist var bi yandan gece gündüz kucakta ağlıyor garibim sabaha kadar uyuyamıyor gündüz de hep sersem :(  bende o aparattan çok istedim ama eşim almadı beyefendi
tarafından
Amin inşallah canım tek istediğim rahat bi uyku 3  4 saatte olsa yeter artık başım kaldırmıyor
0 oy
(7,935 puan) tarafından

Maşallah ne güzel .Benim oğlum doğduğunda sarılık oldu 2 saate bir emzirdim 2 ay , ta öyle alıştı gece gündüz 2 saate bir uyanır .Bazen gece 3 te kalkar uyumayverir .Şuan 1 yaşında 1 yıldır uykusuzum ben :( :(

(48 puan) tarafından
Allah insaAllah kolayligini veirir sizede
0 oy
tarafından
Uyku düzeni oluşturuyodur belki canım 
(48 puan) tarafından
ayy insaAllah
tarafından
Gündüz çok uyumuyosa uyuyabilir
(48 puan) tarafından
belkide
0 oy
(35 puan) tarafından

Genel olarak boyle mi peki uykusu?

Bide nasıl boyle alıştı merak ettim 
(48 puan) tarafından
bilmiyorum belki istemeden ben olusturdum bu uyku duzenini cunku baslarda saat 10 11 12 hep huysuzluk yapti ona ragmen ilgilendim uyutmadim belki onun verdigi yorgunlukta olabilir aslinda kucuk de uyku duzenine gerek yok diyende olabilir ama nasil alisirsa oyle gidiyor  bende tam tersi iste cok uyudugunda korkuyorum .
0 oy
(418 puan) tarafından
O kadar saat aç kalması iyi değil ama, arada 1 defa mama vermeye çalışın.. daha çok küçük
0 oy
(658 puan) tarafından
O kadar saat ac kalmamalı en fazla 8 saat uyanmıyorsa uyandırıp emzirmen lazım canım acliktan kan şekeri düştüğü için uyanamıyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 207 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 34 göst.
0 oy
1 cevap 55 göst.
2 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Serpilayazz (54 puan) tarafından soruldu