0 oy
1,046 göst.
Aile kategorisinde (447 puan) tarafından
Esinizden ilk etkilendiginiz hareketi neydi ?

Benimki biz universitedeyken her gün görüşürdük unide tanışmıştık demistim zaten size  ben grip olmuştum bana meyve atom çayı falan almıştı yurdun önüne getirmişti sen bana gelemezsen ben sana gelirim sensiz iki dakika duramiyroum demişti  o yağmurda hem de ve daha 2 haftalık çıkıyorduk   kurban olurum ben ona hiç unutamam o günü ve orda çok etkilenmiştim çok ince düşündüğü için 

31 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Kopan saçlarımı sakladığını görmüştüm. Şimdi öküzcüm her yer saç sena ne çok dökülüyor diyor evrimin vucut bulmuş hali kocacım ;)

(447 puan) tarafından
Ay benimki de yapmisti
(12,854 puan) tarafından
Ayy çok güldüm yaa :)
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ilk evlendigimiz gece namaz kılıyorduk hani gerdekten önce kiliniyorya öyle aynı seccadede dua ederken çok ağlamıştı sarılmıştı bana ağlamıştı çok etkilemişti o hali beni :(( 
(1,567 puan) tarafından
Vaayy ♡♡♡♡ ne guzel :)
(3,458 puan) tarafından
Evet çok duyguluydu
(1,567 puan) tarafından
Gercektende oyle canim duygulandim bende masallah size :)
(3,458 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
(1,567 puan) tarafından
Rica ederim canim :)
0 oy
(1,948 puan) tarafından
Tabiki de en çok görücü usulünden etkilendim :D
(3,458 puan) tarafından
Hahahaha kız güldürdün beni :))
(1,948 puan) tarafından
Farkım olmalı bence :D
(37 puan) tarafından
Aynen bende adam geldi karşımda oturdu konuştu ben sus pus yüzüne baktım beyinde etkilendiğimi bile bilmiyorum sadece tamam dedim :-):-):-):-):-):-)
0 oy
(452 puan) tarafından
Hangini birini sayayım bilemedim :)
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Öküzlügu ve odunlugu cok etkilemistir benii:D

tarafından
Hahahahahah Allah iyiliğini versin :))
0 oy
(581 puan) tarafından
Valla say say bitmez hepsi benim için aynı hiç düşünmedim bunu biraz kafa yorayim ☺
0 oy
(4,760 puan) tarafından

Benim ki de ben üniversitedeyken bana kargoyla canlı güller hediyeler göndermişti başka şehirden kuzum ❤️ ❤️ ❤️ :D

0 oy
(1,146 puan) tarafından

Biz 5 yıl boyunca askerlik dışında hiç  ayrı kalmadik hergün buluşuyorduk  iş Yerlerimiz aynı yerdeydi. Okadar  çık varki hangisini anlatayim. :) en çok unutamadigim  şey askerdeyken  beni aramisti çok hastaydim isteydim o sira da da tabiki telefonu kapattık aradan 1 saat olmadan  ilaçlar la çiçekler geldi işyerine  arkadaşına  söylemiş ay okdar  duygulanmistim ki üstüne de Bütün hastalığın benim olsun yeterki sen iyi ol meleğim yazdirmis çok aglamistim ya dağ başında o sınır bölgesinde beni düşündüğü için :'( melek kalplim

0 oy
(6,361 puan) tarafından

Su an uzaktayiz her görüntülü aramasinda surekli ekrani oper beni opuyomus gibi icten nisanliyken de ayniydi 

Bi ara nisanliyken cok kotu kavga etmistik sonrasnda goruntulu aradi bakti bende durum vahim anlams cok uzuldugumu tabii o zaman da duvar siliyoruz annemle annemi arams cok seviorum onu falan filan konsms sonra demis ki kapi calarsa berfin acsin diye kapi caldi gittim actm vazoda canli

image

çiçekler bi kutu icinde sevdigim cikolatalar aradi affettin mi dedi evet dedim :D çiçeğin resmini de suraya birakym

Bazen der sana birsey olmayacagini bilsem seni derin dondurucuya koyar saklarm diye :D

(10,411 puan) tarafından
Hahahaha derin dondurucuya koymak iyiymiş
0 oy
(845 puan) tarafından
Biz eşimle aynı is yerinde calisiyoduk bi gün çok kavga ettik ben yüzüğü firlatmistim bi kaç gün sonra yanıma geldi kararın ne diye Bende sınır ettim ağlamıştı sesi titriyodu içerside karanlıktı hayır ağlamadım der bide doğumdan çıktım eşimi gördüm ilk eşim ağlamaya başladı bende dayanamayıp bende ağlamıştım o anı hiç unutamam :))
0 oy
(571 puan) tarafından

Benimki iyi niyetli kalbi temiz çok çok iyi bi insandı ilk gördüğümde her hareketi davranışı beni çok etkilemişti ama içinden odun çıktı ama ilk sandıklarım hala aynı da bazen odun işte :D

0 oy
tarafından

Tek kelimeyle bakışları<3<3

0 oy
(427 puan) tarafından

Gülünce gözlerinin kısılmasından ve utangaçlığından <3

0 oy
tarafından

Sevgili bile değildik konuşuyorduk sadece arabayla gezmeye gidiyorduk birden bire senin kokuna kurban olurum demişti <3 çok etkilenmiştim o andan beri aşığım kocama <3

0 oy
tarafından
Eşim sevgiliyken bana hep kontör atardı ya sırf konuşalım diye :) bnim aramam daha çok hoşuna gidermiş 
0 oy
tarafından
Valla ilk gördüğümde çok etkilendim zaten yan duruyordu sonra kasını kaldırıp öyle baktiki aha o an beni elektrik çarptı bittim o an gözleriyle ateş etti kalbime :-D ben gözlerine vurulmustum zaten bakislarina oyyyy onun Allah'ına verene kurban olayım onun sevdiğim bnm ❤❤❤
0 oy
(902 puan) tarafından
Görücü usulü oldu konuştuğumuz zaman gülüşü etkiledi beni çok sıcak kanlıdır aldi beni
0 oy
(588 puan) tarafından

Valla cano bizim ki görücü usülü oldu şimdi ise gördükçe göresim görmedikçe ölesim geliyor iyiki de eşimle evlenmişim kömür gözlüm kurban olurum onu bana verene<3

0 oy
(382 puan) tarafından

İlk buluşmada etkilendim arabada gidiyoduk daha ilk kez gormusduk birbirimizi bana dedi ki ben ben böyle gezmek istemiyorum adı konulur öyle gezeriz sen benden ben senden sorumluyum bı görür bişi der sana gelen laf bana gelmisdir diye çok etkilenmiştim zaten ikinci buluşmaya da annesiyle geldi :P:D:D

0 oy
tarafından

Abime ben kardeşini seviyorum amacım onun duygularıyla oynamak değil ciddi düşünüyorum diye mesaj atmıştı o mesajdan yaklaşık 1 yıl sonra sözlendik hala durur o mesajın ekran fotoğrafı :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 134 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,038 göst.
0 oy
7 cevap 244 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Myangell (562 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 376 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,243 soru

11,351,893 cevap

34,822 kullanıcı

...