0 oy
1,626 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Normalde eşim demeye dilim varmıyor insan müsveddesinin telefonuna bakmazdım gece uyuyamadım zaten gün boyu içim huzursuzdu bi bakayım dedim ve ne göreyim aldatiliyormusum hemen hepsini ekran fotoğrafı aldım kardeşime yazdım ve fotoları ona attım. Yarın sabah annemle konuscam ki beni almaya gelsinler arkasından boşanma davası açcam. Zaten kendisine güvenmiyordum kendisine de söyledim ve bundan sonra beni neler bekliyor bilmiyorum ama üzgün değilim çok kızgınım evinde gül gibi çocuğunu karısını bırakıp elalemin kızlarıyla aldatan kişileri Allah bildiği gibi yapsın benim için sözün bittiği yer

image

25 Cevaplar

+8 oy
(1,635 puan) tarafından

Hay Nalet gelsin böyle insanlara. Bu b.kları yicen madem evlenme arkadaş hergün biriyle yat kalk. 

Ne diye başkasının da canını yakıp hayatını mahvediyosun. 

Böyle adamları bi mekana toplayıp zopalıcan ya valla. Böyle karaktersizlere kafa göz dalsam anca içim soğur. 

Allah yardım etsin sana da canım hiç üzülme böyle Bi soyka için :angry:

tarafından
Aynen öyle zararın neresinden dönülürse kârdır
(1,250 puan) tarafından
Canim nalet gelsin deme nalet gitsin de laneti cagiriyosun boyle bil istedim
(1,635 puan) tarafından
Merna böyle insanlara Nalet gelsin dedim bana gelsin demedim ki. Niye çağırmış olayım
Ayrıca doğru yazılışı lanet ama ben bilerek nalet diyorum. Yani çağırmış olmuyorum yine
(1,250 puan) tarafından
Oyle oluyomus canim bende lenet gelsin drrdim meger ona ederken lanet gelir dolanirmis ayak altinda gitsin diycekmisiz bil istedim zaten agzimiza almamiz bile gelmesine yetermis bil canimda Allah korusun hepimizi
(1,635 puan) tarafından
Canım ben zaten direk lanet demem nalet derim. O yüzden bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum ama teşekkür ederim yinede
-Reklam-
+2 oy
(909 puan) tarafından
Mesajlara bakilirsa yeni başlayan bir ilişki  ben senin yerinde olsam kadın hakkında da dava açardım keşke numarasını alıp kim oldugunu bulsaydin çünkü bu mal kadın da belki evlidir ayrıca ortada yeni başlayan bir durum var kocanın haberi yok değil mi ama sen istediğin kadar güzel bakımlı ol erkek milletinin çoğu böyle bir kadın kuyruk saklasın gururlari oksanir kendini senin yanında yetersiz hissetmisse de bu yolu seçer Türk kadınları evlendikten sonra eşlerini pek ovmez ama tabi bu durum adima eksik hissettirir bazen kadında da olur eşi hiç güzelsin ya da mükemmelsin demez kadın kendine iltifat eden adamın esiri olur hoşuna gider bu durum kendini iyi hisseder ama bunlar genel olarak karaktersizlikten dolayı ortaya çıkar karakter eksikliği de denilebilir maasallah  kendine güvenin tam bosanincaki hayatla ilgili ayaklarimin üstünde dururum diyorsun da bence sen kovandan çoktan sogumussun bu durum da tuzu biberi olmuş zira mesajlar daha yeni adam aldatmış bile sayılmaz bir anlık boşluğa düştüğü belli biz evlenince iyi günde kötü günde diyoruz bence sakın ol o kadının kimliğini tespit et git çalıştığı yerde saçını başını yol en basidi bebeğin onun yüzünden param parça bir hayat yaşayacak babasız yuvana sahip çık unutma yuvayı dişi kuş yapar erkek kuş yoksa da dişi kuş bir daha yapar şimdi eğer eşin uyuyorsa kadının bir şekilde numarasını al ve kimliğini tespit et canım bankacidan supheleniyirsan yanına arkadaşını al bankaya git bankada o kadını numarasıyla ara anlarsın o mu değil mi oysa yıl ortalığı rezil rüsva olsun işinden atılsın belki defolup gider oralardan akıllı ol bak eminim kocan aramızda bir şey olmadı vb savunmaya geçecek mahkeme açsan da boşanmak istemeyecek hatta eminim kocan hala seni seviyor diyeceksin sevse yapmazdı hayır yapabilirdi ama ilk hatasiysa henuz günahın basindaysa tepkim bence boşanmak olmamalı bence farklı bir ile taşın ya da farklı uzak bir ilçeye 
(909 puan) tarafından
Tam sana boşver yeni başlamış bir ilişki yuvani yıkma diyecektim ki şarjım bitti eşini sen hepimizden iyi tanıyorsun az çok pişman mı düşman mı anlarsın sana tavsiyem boşanma ama eskisi gibi de fedakar olma ye iç gez kuaföre git sinemaya git hayatını yaşa hem bir buçuk yıl sonra annen emekli olana kadar şans ver sonra yine bosarsin canım baktın olmuyor boşa gitsin ama eğer bir şans vermezsen hayatın boyunca bunun pişmanlığını yaşarsın
(2,104 puan) tarafından
Sen seni aldatan baskalariyla konusan belkide yatan bilemeyz bi serefszle ayni evde ayni yatakta yatarmiydin?ona yemek yaparmiydin onla ayni sofrada yemek yermiydin 1 bucuk sene bekle sonra bosan diosun kiz madem bosancak 1 bucuk sene ne demeye beklio oyle sacma sapan yorumlar yapiyosunki allah gostermesn senin kocan yaparsa sen 2 sene bekle sonra bosanrsn
(909 puan) tarafından
Adam kadınla yeni tanışmış düşüp kalkmamış belli ki Allah yuvanın yıkılmasini istemiyor çünkü kadın en başından yakalamış bosaninca ne olacak hayatta biliyor musun ha adam düşüp kalksayfi bunu huy edinseydi haklısınız ama öyle değil bir an şeytana uymuş ki bence bu aldatma değil aldatma girişimi  yarın oburgun adam diyecek ki ben aldatmadim konuştum ama yeni başlayan bir konusmaydi o zaman ne olacak asıl siz bu tarz yorumlar yapmayın boşanmak bir dkya bakar  zor olan bir insan düştüğünde ona bir tekme de senin atmaman adam düşmüş evet bir hata girişiminde bulunmuş ama Allah tövbeleri kabul ediyor son bir şansı herkes hakediyor
(2,104 puan) tarafından
Senin kadar rahat ve genis deglm kusura bakma evlimi evli baskasina merhaba bile yazamaz kusura bakmasin iyi ozaman senin kocan hergun biriyle yazissin sen aldatmadi de dur
tarafından
Öcelikle kadin adamın evli olduğunu belki bilmiyordur bilse bile burada suçlu olan sana ihanet eden eşin ohhh eşin mışıl mışıl uyusun oda gidip 2 kuruşluk insanın saçını başını yolup onun derecesine düşsün yok bacım yoooook önce evdekinin başını ezeceksin sadece kocandan hesap sormalısın diğer kadınla muhattap bile olma sanki kadin zorlamı kendine mesaj attırmış ....
0 oy
(113 puan) tarafından
Çok üzülüyorum böyle şeyler okuyunca ya keşke herkes yuvasına sadık olsa Allah ıslah etsin böyle insanları. Arkanda duran  bi ailen varsa hiç üzülme kolay değil ama öyle bı insan için değmez Allah yardımcın olsun inşallah canım
tarafından
Annem de babamda kardeşimde arkamda durur eminim annem şu an çalışıyor 1.5 sene sonra emekli olacak o zaman da ogluma bakar ben çalışırım Allahın izniyle ünv okudum meslegimde var çok şükür
0 oy
tarafından

Rabbim hakkjnda hayırlısını nasip etsin

tarafından
Amin sağol
0 oy
tarafından
Bak kocanda hata var ama karşı taraftada hata var sen eski sevgilinle konusabilirmisin yani kız da az değil muhabbete neden giriyor neden yani engeli bas gitsin .

Numarasını engelle ne diye muhabbete giriyorsun yani cevap verme ,eşine gelince onu sevdiği falan yok ayrıca zarf atıyor karşı tarafa numara saklama falan sevmesinden değil yani karşı tarafta önce naza cekiyo işte ben anlamıyorum bu kızlara ne oluyor dünyada hiç mi erkek bassana engeli evli olduğunu bilmiyomusun.

Eşin zaten dünden meraklı 
tarafından
Bekle müşterim var dediğine göre belliki bankacı
tarafından
Aynen canım cook büyük ihtimalle o zaten dediğim gibi beni de arayıp duruyordu sonunda engelledim Allah bildiği gibi yapsın bunları
tarafından
Hiç üzülme inan üzülme boşver kendi pisliginde boğulsun bak böyle bir durum yasasam direk soğurum benim için bitmistir

Annen baban arkandaysa birak yoluna baksin zaten yolu yol değil
tarafından
Öyle canım şimdi gece vakti evde diye annemleri aramadım sabah ilk işim annemi aramak olacak annem arkamda durur zaten 1.5 sene sonra emekli olacak o zaman da çocuğuma bakar ben çalışırım mis gibi de yaşarım bu da kendi pisliginde bogulsun
tarafından
Aynen kuzum diğerleri gibi sana dur çabala demicem neyini cabalicaksinki
0 oy
(6,053 puan) tarafından

Mesaj yazan elleri catir catir kirilasica pislik :angry:

tarafından
Aminnnnnnnn
0 oy
tarafından
Cok uzuldum cidden bnm bile kalbime okuzbotrdu  simdi en degerli sen olursun.  pislik birak git bacim  koşar durur pesinden oyle cekip gitme agzinin payini ver de git hersyi bildigini soyle 
tarafından
Kalkınca direkt saldırdım tuvalete kitledi kendini içim soğumuyor bi an önce gitmek istiyorum annemler de uzaklar
tarafından
Hic pişamnligi yokmu
tarafından
Ağladı filan ama cokta umrumda olmadı ben netim istediği kadar pişman olsun
0 oy
(449 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun, ne güzel yakalamışsın en azından. Sana davranışları nasıldı peki. Bir de aldatan adam mesajları siler aslında ama bul diye  bıraktı acaba
tarafından
Bana her zaman ki gibiydi yani değişik değildi ama hissettim bir şeyler olduğunu bulayım diye değil de bakmicam diye bıraktı bence çünkü aylardır bakmamıştım
0 oy
(614 puan) tarafından
Geçmiş olsun bacım. Allah kurtarmış yine de bu pislikten. Madem kızlarla fingirdiycen evlenme yani git gez dolaş her gün başka kızla takıl. Bizim davalardan birinde vardı kadın 50 yaşına gelmiş meğersem evliliğin başından beri aldatılıyormuş. Yine bak gördün sen. Şimdi o düşünsün koca dana
tarafından
Aynen öyle ben bi seylik olduğunu hissettim normalde aylardır bakmadım bile içime doğdu bakaym dedim gördüm hislerim beni yanıltmaz
(614 puan) tarafından
İyi bir avukat bul al donuna kadar. Bana boşanma davası geldiğinde öyle yapıyorum. Bunlara acımamak lazım
0 oy
(121 puan) tarafından
Hakkinda hayirlisi olsun canim uzuldum su arife gunu esinin yapyigina bak 
tarafından
Aynen öyle canım pislik resmen kızlara mesaj attım birinin haberi yok evli olduğundan diğerinden masaj bekliyorum
0 oy
(677 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam kızın iş yerine gider onuda rezil ederdim hatta bankacıysa müdürüne o mesajlarıda gösterirdim.ama çok olay çıkartmadan akıllıca yapardım.eşin konusuna gelince onu en iyi tanıyan sensin.ben boşan diyemem hakkında hayırlısı neyse o olsun 
tarafından
Kıza yazdım ben haberi yok ki evli olduğundan sağol inşallah
0 oy
(82 puan) tarafından
Allah bin belasını versin s.refsiz k.pek isteyerek gitmemiş laflara bak laflara lan sen kim k.pek ya saçını başını yıkarım senin git ekin o.usbusuna da gör gününü başkasıyla konuşur bu sefer de seni kapının önüne koyar hiç merak etme kuzum yanına kalmaz o çocuğu zaten o karektersize verecek halleri yok sen alırsın maddi manevi dava aç g.tu tutuşsun essegin
tarafından
Yok canım oğlum daha küçük zaten bana verirler ondan şüphem yok karaktersizin önde gideni
0 oy
tarafından
Beygir nedir yaa.

Karaktersiizz pislikk binbeter olursun ins
tarafından
Aminnnn
0 oy
tarafından
Allah bildiği gibi yapsın canım rezil kepazeler Allah bildikleri gibi yapsın vlla canım çok üzüldüm Rabbım yar ve yardımcın olsun 
tarafından
Allahım senle senin evladının yardımcısı olsun ara kızın ailesini yaptığı rezillikleri anlat yosmanin yediği naneleri bilsin dağıt tüm sayfalara numarasını görsün dünyanın kaç bucak olduğunu ben burda sinirden çıldırdım senin için ne kadar zor birde Allah en iyi güzellikleri senin karşına çıkarsın canım
tarafından
Kıza mesaj attım ben kızın haberi yokmuş ki evli olduğundan o yüzden bir şey yapmam kıza suçun tamamı bu yazanda
tarafından
Rezıl adam gül gbi yuvani bırak git başkalarına kav yıllık evlisin canim
tarafından
2.5 yıllık canım
tarafından
Allahım yardımcın olsun canım :(
0 oy
(327 puan) tarafından
Evli adam başka kadınlarda sevgi aramaz tek amacı cinselliktir .Adamin karakteri buysa yazıklar olsun 
tarafından
Buymuş demek ki baksana rezil insan
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Utanmaz birde sevmesem seni diyor Allah bildiği gibi yapsın..
0 oy
(948 puan) tarafından
Heyy Samed ismine Kurban olsun pissss sapik yaaa guzu doymaz Allah yardım etsin inşallah Cnm senin için çok üzüldüm:-(:-(:-(:-(:-(:-(
0 oy
(7,098 puan) tarafından
O esini allah bildigi gibi yapsin seninde yardimcin olsun kuzum aciklamasi ne acaba cok merak ediyorum pislik ya 
0 oy
(97 puan) tarafından
lakabı beygirmi? Ay iyiki görmüşsün yol yakınken don bosver 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Allagindan bulsun belliki heyecan ariyor gercwkten sevdiginden dwgil kandircak kizi ee sonra iliski basliycak ne diyim hayati boyunca mutlu olmasin Insallah ona soyledinmi ne dedi konustunmu hic canim
tarafından
Uyanınca direkt saldırdım tuvalete kitledi kendini ben de telefonu sakladım kıza mesaj attım kız evli olduğunu bilmiyormuş çok şaşırdı işte hattı değiştircem de telefonu kullanmicam da bir sürü palavra saydı benim kararım kesin dedim bu saatten sonra olmaz yani istediği kadar uğraşsın
(1,250 puan) tarafından
Haklisin ama yavrun var takip et sabret her erkek hata yapar canim onemli olan tekrarlamamasi surundur yalvarsin yakarsin hatta dava ac tutussun dava sonunda son bir sans veriyorum dersin birdaha yapmaya cesaret edemez simdilik ara ver sinirlerin yatissin sakinles biraz

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 433 göst.
+1 oy
15 cevap 933 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hasretis61 (833 puan) tarafından soruldu
+1 oy
41 cevap 1,761 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 600 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (266 puan) tarafından soruldu