0 oy
1,522 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Kizlar slm. Defactodan 60 tl tl bi bluz aldim bayramda giymek icin. Bol salas popoyu kapatan. Eve geldim yikadim 30 derecede 1 saatlik programda. Boydan kisaldi popomu bile kapatmio. O sekilde giyemem. Yikanmis oldugu icin değişim yaparlar mi hic giymedim ama giyememde o sekilde ne dandikmis. Degistiren varmi yikadigi urunu

17 Cevaplar

+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Yıkama talimatlarına bak canım, aynısını yaptıysan bir götürür sorarsın talimata uydum fakat çekti dersin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olmaz canim değişim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yıkandıgı için değişmez 
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Almazlar bence. 
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Yıkanmış  ürüne değişim olmaz canım 
0 oy
tarafından
Yapmıyorlar diye biliyorum
0 oy
(181 puan) tarafından
Giyilmemis olsada sonuçta formundan çıktı ...geri alırlar diye sanmıyorum cnm :(
0 oy
(910 puan) tarafından
Onlar almak zorunda canım tüketici heyetine başvur almazlarsa
0 oy
(15,795 puan) tarafından
Malesef canım yıkanmış diye almazlar. Evde giyersin artık 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Waikiden bikere kirmizi beyaz bi tunik aldim yikadim beyazin rengi atti kirmizinin boyasi akti fisle goturdum dedim dusuk ayarda tek yikadim boyle oldu almislardi geri ama bi dene sansini
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Fişiyle beraber yıkadım çekti diye götür alırlar canım ama hemen götür ki tarihine bakarlar
0 oy
(69 puan) tarafından
Yıkama talimatına göre yıkamana rağmen kısaldıysa, git ver paranı iste, ayıplı ürün dersin, şansını denersin. 
0 oy
tarafından
Etiket olmasa alırda yıkanmış ürünü almaz bir kere Waikiki de karşılaştım almadılar kadın tartıştı falan alamam dedi çalışan bu ürünü daha sonra satışa çıkaramam dedi 
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Değiştirmez. Ki değiştirmemesi de gerekir. 
tarafından
Nie degistirmemesi gerekir dedin
(1,126 puan) tarafından
Tüketici hakki açısından.
tarafından
Ne alaka ben tuketici deilmiyim 30 da ceken bi urunun hatalisi ben mi oluyorum. Gittim gayette hemen degistirdiler.
0 oy
tarafından
Kizlar arayip sordum getir degistiririz dediler. Aksam götürüp degistiricem. Cevaplariniz için teşekkürler
0 oy
(1,135 puan) tarafından
En kötü incelemeye yollamak zorundalar. Sonuçta kumaştan kaynaklı sorun çünkü. 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
yikama talimatina bak canim 30 derecede cektiyse nasil kumas bu hic mi yikamiycam de alirlar 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 146 göst.
22 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde G.ll0 (1,533 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
4 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Begonvilllllll (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 476 göst.
0 oy
4 cevap 70 göst.
25 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Sevmm (1,939 puan) tarafından soruldu

377,343 soru

11,292,364 cevap

34,711 kullanıcı

...