0 oy
550 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
Merhaba kızlar..benim çok iğne korkum var ..sizde de varmı nasıl yediniz? Ben nasıl yenebilirim?

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evet görünce  agliyordum hamilelikte günde  12 kere.kusunca serum.manyagi oldum oylece alistim
(181 puan) tarafından
Çok büyük geçmiş olsun cnm...artık ola ola alisacaz demek
tarafından
Aynen öyle canim.alistim.artik bide damarim zor bulunur ince diye bir serum.takacaklari zaman en az iki üc kere igne sokarlardi ki damar bulunsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yooo hic korkmuyorum okulda arkadaslarim aglardi igneyi gorunce altina iseyende olurdu:D

(788 puan) tarafından
Dilo bu sen misin resimde ki :))
tarafından
Benim canim :-D
(788 puan) tarafından
Zeynep daha mı iyiydi ne ismine bakmadan sen olduğunu biliyorduk :D
tarafından
Ahahahah degistiricem yine bugunluk bunkalsin akşama değiştiricem:-D
(788 puan) tarafından
Ha tamam dilo değiştir değiştir :D
0 oy
(15,745 puan) tarafından
Valla 5 tane iğne vermiş doktor kalçadan vurulacak ben hala gidip vuramadim
(181 puan) tarafından
Bende kalçadan daha demin oldum sağlık ocağında ,o kdr kasıldım ki hemşire bile şaşırdı :)
(15,745 puan) tarafından
Ay çok acıdı mı
(181 puan) tarafından
Birazcık :)
(13,716 puan) tarafından
B12;falan mi
(15,745 puan) tarafından
Evet kan için verdi geçen acile gittim ama vurmadım daha günü geçse bişey olur mu bilmiyorum da
0 oy
(7,935 puan) tarafından
İğneye ve yapıldığı yere bakmamaya çalış
(181 puan) tarafından
Bakmıyorum vallah cnm ana beyninde canlanıyor..artık herhalde yaptira yaptira alisacaz
0 oy
(233 puan) tarafından

Benimde tikim var iğneye :D kalcadan olunca iğne değdiği an kasiliyorum gidiklaniyorum kendimi çok sıkıyorum ve bu yüzden çok acıyor çaresini bulamadım bende

(181 puan) tarafından
Rabbim yardımcımız olsun canım ya seni çok iyi anlıyorum :)
0 oy
tarafından
İğne kan vermek bunlar beni bayılma aşamasına getirirdi iğne görünce sinir krizi geçirirdim hamilelikte mide bulantısı için olan serumlar beni bir şekilde alıştırdı 
(181 puan) tarafından
Yapma ya okdr kötü muydu sende... Evlat için bı şekilde alisiliyor dimi
tarafından
Valla alışıyor insan bacım ya Rabbim hayırlısıyla kucağımıza da almayı nasip etsin
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Hamile olduğumu öğrenene kadar iğne görünce kaçardım. Hamilelikten sonra direk kolumu açıp uzatmaya başladım. Eşim dedi sen yillarca beni mi kandırdın , hani iğneden korkuyordun.
(181 puan) tarafından
Evlat için herşeye katlanır ♥️
0 oy
(240 puan) tarafından
Valla eskiden korkuyordum ama konu bebek olunca mecbur oldum 10 tane kan iğnesi 5 tane B12 iğnesi vurdum valla söylemesi ayıp 2 Kalçamda mosmor kontrole gittim doktor eşinden şiddet görmüyorsun değilmi dedi o derece ama Bebeğin iyi olduğunu iyi olacağını öğrenince o acıda görünüşte sana boş geliyor 
(181 puan) tarafından
Evet canım bende senin gibi aynı durumdayim Herşey bebek için...♥️
0 oy
tarafından

Ben ben hemsire kovmustu bni :))) :D

(181 puan) tarafından
yok artikk
0 oy
(48 puan) tarafından
Benim kadar korkan yoktu. Yapildiktan sonra bayiliyordum. Ama gebelikte alistim kasma kendini oyle agir igneler vuruldu ki alisiyorsun yavas yavas
(181 puan) tarafından
İnşallah alışırım :))
0 oy
tarafından
Doğum sonasi otomatik yeniyon:))
(181 puan) tarafından
Tamam o zaman bı yarım senden felan kalmış inşallah
0 oy
tarafından
İğneden hiç korkmuyorum zaten hergun iğne yapıyorum karnımdan :D ben hap içemiyorum boğulacak gibi oluyorum 
(181 puan) tarafından
Baştan cesaretlisin :) geçmiş olsun ama canım
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Vallaha canım 6 kere ameliyat oldum bu yasıma kadar ama o iğne korkusu geçmedi. Görünce elim titriyor ayaklarımın dermanı kesiliyor
(181 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum... Ameliyatlardan dolayı da üzüldüm cnm geçmiş olsun
(1,094 puan) tarafından
Sagol canım Allah inandırsın o serumu takıyorlar ya oh en korkuncu bitti diyorum yemin ederim. Dusunmuyorum kesiği dikişi.
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bende çok korkardım ama oğlumu öğrenince 9 ay her gün iğne oldum canım yine de korka korka yaptırdım eşime 
(181 puan) tarafından
Evlat için katlaniliyor ♥️
0 oy
(291 puan) tarafından
Kendi kendime igne vurmak zorunda kaldigimda yendim iğne korkumu 
(181 puan) tarafından
Helal olsun canım ,geçmiş olsun
(291 puan) tarafından
Çok sağol canım
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Biz okuldayken iğne olurduk eşim kaçıp okuldaki ağacin tepesine çikardi halende korkar :Dhaahah şey yap kiz gözünü kapat ari sokuyo farzet :D

(181 puan) tarafından
Hmm bak bu iyi fikir bundan snr arı düşünecem :))
0 oy
(3,036 puan) tarafından
13 yaşımda her ay penisilin vuruyorlardı 3 gün bacağımı sürükler gibi geziyodum alıştım ozaman ama iğne olurken başka yerini cimdir yani kolunu ufak ufak sık bakma yani kafandaki acıyı dağıt 
(181 puan) tarafından
Bu yontemide deneyeceğim canım, tşk ederim
0 oy
(123 puan) tarafından
En korktuğum şeylerden biriydi hamile kaldıktan sonra yok açlık şekeri tokluk şekeri tetanozu serumu derken geçiyor zaten artik aman hadi çabuk yap diyosun
(181 puan) tarafından
Darısı bana ozmn inşallah cnm :)
(123 puan) tarafından
Inşallah:))))

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 44 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Zarifedoner (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
0 oy
5 cevap 103 göst.
0 oy
0 cevap 52 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferideozyurtkan (461 puan) tarafından soruldu

380,992 soru

11,406,063 cevap

34,944 kullanıcı

...