0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (16,281 puan) tarafından
Kızlar bizim burda 1 aydır acurlarimiz pişti. Eşim her gün sabah 4 de kalkar gider toplar 8 de gelir. 1 aydır esimi doğru düzgün görmüyorum akşam erken yatıyor erken kalkacak diye sabah zaten kalktığımda eşim gitmiş oluyor tarlaya. Her 4 5 çuval toplarlar. Topladiklarinin bir kısmını satarlar. Geri kalanı büyük diye eve getirirler dolma yapmak için. Neyse bi kaç sefer gittiler kaynanam bütün acurlari kendine götürdü bana vere vere en Fazla 10 tane verirdi. Esime söyledim sonra eşim bana getirmeye başladı yarim çuval falan. Bugün yine kaynanam bana 15 tane gönderdi. Gönderdikleri dolma olmuyordu çok inceydi. Şimdi kaynanamın balkonuna bakıyorum bütün çamaşır tellerini dolmalarla doldurmuş yin3 hepsini kendine götürmüş. Siz olsanız eşinizin topladığı şeyleri kaynananız götürse ne yaparsınız 

8 Cevaplar

0 oy
(12,516 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Haktır. Hakkını aramakta bizim görevimizdir. Her ne olursa olsun hakkım varsa sonuna kadar ararım. 
(16,281 puan) tarafından
Esime söyledim zaten şimdi benim 20 seferde yaptığım dolmaları kaynanam bugün tek seferde yaptı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aman götürsün . Üzme kendini . Hak neyse o olur eninde sonunda 
(16,281 puan) tarafından
Üzüldüğümden değil canım..kaynanamla konuşmuyorum ve bile bile hakkimi yiyor sinirlerin bozuluyor
tarafından
Helal etme emin  ol ya o acurlar  bozulur  ya da başka şey olur ama hiç  muhatap olma
(16,281 puan) tarafından
Zaten muhattabım olmaz da daha yine bile bile bunu yapması yazık diyorum
tarafından
Tabiki yazık ac gözlülük.  Gelin ymeesn  dese bile oğlu var o evde torunu var insan az merhamet eder ya . Bir de büyükler böyle olunca olgunluk  maalesef küçüklere düşüyor
0 oy
(13,748 puan) tarafından

Kaynanamdan isterdim.

Tatlı dille,annnneeeeğğğ niye bana az. Verdin derim :)

SarEsMom. Seni gebertrm sjsjjsjs ahahhaha

(16,281 puan) tarafından
Canım ben kaynanamla nerdeyse 2 aydır konuşmuyorum. O yüzden kaynanamdan bişey istemem. Zaten sırf konusmuyoruz diye bile bile hakkimi kendine götürüyor
(12,516 puan) tarafından
SarEsleMom onu da düzelt bakem jdjdjd
(13,748 puan) tarafından
Konuş niye knusmysnuz ki

Duzeltmiremmmm sjsjsj
(12,516 puan) tarafından
:P :P :P
(16,281 puan) tarafından
Kuzum biz kaynanamla kavga ettik yapmadigim bir şeyi yapmışım gibi gidip herkese anlattı bide üstüne haklıymış gibi gelip beni suçladı bende konuşmuyorum
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İki başıma yiyecegim 2-3 kilo dolmadir fazlasını ne yapayım 
(16,281 puan) tarafından
Bir kısmını kendime bırakıyorum bir kısmını anneme yollarım çünkü çok severler geri kalanı satıyoruz
0 oy
tarafından
Hakkını ara keisnlikele emeklerinizin hakkı o. 
0 oy
(105 puan) tarafından
Benimde şu olay aklima geldi gecen bayram vişne topaladik eltimle ben eşit topladik neyse kaynanam bana yarım helke ona tam helke vermişti
0 oy
(8,521 puan) tarafından
Soyle dusun senım kocan onun evladı sen olmasan da ona goturecektı kuzum. Esıne tatlılıkla daha fazla getırde kurucam de once bana getır bakayım oyle gotur de haınlenme kuzum anası yapacak bısey yok
0 oy
(528 puan) tarafından
Kaynananla gorusmedigin icin inat gitmis olabilir sana. Esine söyle goturmesin annesime hic hepsini eve getirsin canim. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 129 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
37 cevap 505 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,605 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 418 göst.
18 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (540 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 602 göst.