0 oy
298 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (909 puan) tarafından
İlk hangi ayda salçalı yemek yapıp yedirdiniz

4 Cevaplar

+1 oy
(15,944 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim valla ben kızıma ayrı bize ayrı yemek yapardım. Mesela makarna yapacağım kızıma salcasiz ayirirdim ama yemezdi gelir bizim makarnadan yerdi. O yüzden hep salçalı yemekler yedi 
(909 puan) tarafından
Benimki de altı gün sonra bir yaşında oluyordu ama bugün bulgur pilavı yaptım büyümüş yesin diye az biraz salça kattım şimdi dişi de çıkmaya başlamış gözüküyor dişten mi acaba salcadan mı altı aniden yanık gibi çok kötü pişik oldu kaka yapınca banyoya götürüp bir kova suyla yikiyorum sonra kurutuyorum  biraz da altını açık bırakıp öyle giydiriyordum :( o kadar emek bir yemekle heba oldu :((( krem sürdüm calpol verdim şimdi uyuyor çok kötü kriz geçirdi
(8,311 puan) tarafından
Hamazıng al eczaneden canım 12 tl felan hemen gecırıyo diştendır o
(909 puan) tarafından
Hamazing de dahil üç dört tane kremi var canım evde sürdüm hemen zaten dikkat ettim böyle olur olmaz krem sürüp altını bezlemeyip açık birakirsan hemne geciyor
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bir yaşından sona
+1 oy
(8,311 puan) tarafından
6.aydan sonra kırmızı kapya bıberden tuzsuz salca yaptım ben buz posetlerıne doldurup kullanacagım zaman kırdım sımdı normal ev salcasına gectım kesınlıkle hazır kullanmayın salcayı
(8,311 puan) tarafından
Yanı salcanında bırazcık etkısı olmustur ama diş varsa o pısık yapar
(909 puan) tarafından
Diş gözüküyor çıktı ucu gözüküyor canimust iki diş de
(8,311 puan) tarafından
Ishal varmı
(909 puan) tarafından
İshal yok canım ateş de yok ama galiba diş yapıyor çünkü calpol verdim sustu
(8,311 puan) tarafından
Calpol yerıne has zeytın yagına 3 5 karanfıl at bı gece beklet damaklarına sür canım.
+1 oy
tarafından

Ilk kizima 8 aylik olana kadar hicbisey vermedim sonra 1 yasina kadar hafif seyler verdim mesela meyve corba yogurt cicibebe vs 1 yasindan sonrada bizim yedigimiz yemeklerin suyundan azar azar yedirdim 

tarafından
Kiz buyukmus azar azar ver iste yediginiz yemeklerin suyundan her seyden bi vitamin alir
(909 puan) tarafından
Baksana bir kere verdim uğraşıyorum altina krem surdum açık bıraktım gözüm üstündeydi bir de ne göreyim kaka yapmaya başlamış aldım kaçtım banyoya ne maceralar atlattım sonuç şuan altı bağlı  :)
tarafından
Nasil yani ishal falan mi oldu
(909 puan) tarafından
İshal değil kakasi canım ama dört-beş kez yaptı kaka
tarafından
Hee anladim  :Dd

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 177 göst.
8 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 220 göst.