0 oy
11,653 göst.
Diğer kategorisinde (10,047 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar ben 3.faz yardım almıştım bugünde mesaj geldi.

'Biz bize yeteriz Türkiyem' Kampanyasi ile Aile Çalisma ve Sosyal Hizmetler Bakanliginca hanenize tahsis edilen 1.000 TLyi en yakin PTT isyerinden alabilirsiniz B001

Gidip ptt'den çektim biraz önce yani o mesaj geldiğinde gidip çekebilirsiniz.

Bi başvuru yapmadım otomatik aldım ve 6 ayda bir düzenli gıda paketi yardımı alacağım artık.

Umarım ihtiyacı olan herkese verirler.

34 Cevaplar

+15 oy
(357 puan) tarafından
Vermiyorlar bacım vermiyorlar milletin kolunda bilezik evi var arabasi var utanmadan alıyorlar ihtiyacım yok da demiyorlar biz de asgari maaş ile 950 tl kira verelim taksitler vs 10 TL nin hesabını yapalım hak mı hukuk mu benim hakkımi kime veriyorlar sa ben hakkımı helal etmiyorum açıkçası  ... ihtiyacı olana değil denk gelene veriyorlar ama vergi alırken hepimizden eşit alıyorlar 
(0 puan) tarafından
İnsallh yatar Banada geldi gittim bugün birsey yoktu hesapta acaba nzmn  yatar
(10,047 puan) tarafından
Bayramdan sonra çekebilirsin canım yatmadıysa
(229 puan) tarafından
Nisanda başvurdum hala süreç devam ediyor neye gore veriyolar anlamadım aleme yağsa bana b.k yagar
(357 puan) tarafından
Ahaha sana b.k fa olsa yağıyor bize oda yok
tarafından
Az önce bir arkadaş paylaşmış aşı için işe yaramış diye, bende altına dedim yaramista paralı ama bizim devletimizi neyi bedava yapti ki ? Zenginler vurulur fakirlere olan olur yinee. Başkası da altına yorum yapmis yanlış bilgi verme, halkımız devletimizi kötülemeye çok merakli diyor. Baksana önüne gelene verdiler ben çok duydum evi arabasi olan bu yardimi aldii, bana gelip savunuyorlar sanki cok rahat yasıyormuşuz gibiii. Bu gibi insanlar yüzünden daha çok eziliriz biz
-Reklam-
+1 oy
(6,053 puan) tarafından

Aminnnn canim nikini gorunce sevidim<3

(10,047 puan) tarafından
Canım benim:) ❤
+1 oy
(237 puan) tarafından
Allahım bereketli kılsın. :))
(10,047 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun:)
+1 oy
(4,725 puan) tarafından
Gule gule harca canim :)
(10,047 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzumm:)
0 oy
(3,770 puan) tarafından
2. Faz dan aldimdi cnm eşimin e devlet inden 

Şifresini unutmuş giriş de yapamiorz

Ve no suda değişti mesaj gelmez yani :( 
(10,047 puan) tarafından
Pttyi ara sor canım yatmış mı
(4,237 puan) tarafından
Bende 2.fazdan almistim ama mahalle muhtari vermisti bize ozaman e devletten de gorunmuyor nerden bakiliyor acaba tam olarak ptt de tlfna cevap veren yok herkese yattimi acaba yoksa bazi kisileremi yatmistirki
(10,047 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum bana mesaj geldi  ondan gidip aldım
0 oy
(3 puan) tarafından
'Biz bize yeteriz Türkiyem' Kampanyasi ile Aile Çalisma ve Sosyal Hizmetler Bakanliginca hanenize tahsis edilen 1.000 TLyi en yakin PTT isyerinden alabilirsiniz  

Diye bir mesaj geldi ama ben 2 ay önce 1000 tl den faydalanıp almıştım parayı ve başvurmadım herhangi bir yere sizce öylesine mı mesaj attılar yoksa başvurmadıgim  halde para hesabim da midir 
(10,047 puan) tarafından
Ptt'den cekeceksin kuzum bayramdan sonra çekersin artık hayırlı olsun
tarafından
bana da dün akşam mesaj geldi hesabınıza yatırılmıştır diye ama bisey yok hesaplarımızda hiç anlamadım karşılaşan var mi
(10,047 puan) tarafından
Pttyi arayıp sorun
(0 puan) tarafından
Nereye basvurdunuz acaba
(10,047 puan) tarafından
Hiç bir yere başvurmadım canım
0 oy
(3 puan) tarafından
Biz bize yeteriz Türkiyemampanyasi ile Aile Çalisma ve Sosyal Hizmetler Bakanliginca hanenize tahsis edilen 1.000 TLyi en yakin PTT isyerinden alabilirsiniz  
Diye bir mesaj geldi ama ben 2 ay önce 1000 tl den faydalanıp almıştım parayı ve başvurmadım herhangi bir yere sizce öylesine mı mesaj attılar yoksa başvurmadıgim  halde para hesabim da midir 
(1,436 puan) tarafından
Para hesabında güle güle harca canım
0 oy
(80 puan) tarafından
Banada geldi bugun o mesaj canım gittim cok kalabalıktı salı günü alacagım artk :)
(10,047 puan) tarafından
Hayırlı olsun kuzum güle güle kullan:)
0 oy
tarafından
Ilk yatan 1000 tl hangi ay yatti size acaba bu yaticak olanida tarihe gore mi veriyolar
(10,047 puan) tarafından
Bana diğeri 18 mayısta yatmıştı kuzum bi de bugün yattı hiç bir fikrim yok. Ben ayriyeten gıda yardımda alıyorum belediyeden belki o yüzden yattı bilmiyorum
(0 puan) tarafından
Nereye basvuru yaptınız acaba ben ilcede oturuyorum
tarafından
E devlete canm
0 oy
(1 puan) tarafından
30.07.2020 bu tarihte yani bugün aynı mesaj bana da geldi ama kimseye soramadım ptt kapalı bugün arefe oldugu için ?? Bnde 3. Fazdan almıştım 1000 tl acaba banada yattımıki ?
(10,047 puan) tarafından
Evet ben 3.fazi başvurup aldım buna başvuru yapmadım mesaj geldi gidip çektim yani bayram sonra git  paranı cek:)
(1 puan) tarafından
3 fazdan yararlanmıştım bu baska bi yardımmı acaba ?
(1 puan) tarafından
Cvblar geç geliyo k.bakmayın cvbı görmeden yazdım tesekurler
(10,047 puan) tarafından
Rica ederim canım sorun değil:)
(149 puan) tarafından
3. Faz başvurularını nerden kontrol ediyosunuz e devlette
0 oy
(1 puan) tarafından
BAna da geldi mesaj gittigimde ptt kapanmıştır bankamatikten çekebilir miyiz biliyor musunuz
(10,047 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım dene istersen tc kimlikle ya da bayramdan sonra çekebilirsin
0 oy
(24 puan) tarafından
Canım kaç kere basvurudm reddedildi gidip sorsam yatmış diye yatmış mıdır acaba çok ihtiyacım var ama bana vermiyolar
(10,047 puan) tarafından
Pttyi arayıp sor canım yatmış mı diye
tarafından
ptt ye ulaşamıyorum da hatlar çalışmıyor hesaba diye belirtmiş mesaj da o kafami karıştırdı benimde
0 oy
tarafından
bana da dün akşam saat 10 da mesaj geldi hesabınıza yatırılmıştır diye ama eşimin de benim de hesaplarımıza yatan birşey yok böyle bi durum ile karşılaşan oldu mu 
(10,047 puan) tarafından
Hesaba yatmıyor canım ptt'den gidip cekeceksin
0 oy
tarafından
bana da dün akşam saat 10 da mesaj geldi hesabınıza yatırılmıştır diye ama eşimin de benim de hesaplarımıza yatan birşey yok böyle bi durum ile karşılaşan oldu mu acaba 
(0 puan) tarafından
Benimde aynı oldu msj gldi baktım yok
0 oy
(662 puan) tarafından
Esin falan calisio mu canm senn
(10,047 puan) tarafından
Çalışıyor ama asgari ücret canım memur falan değil yani durumumuz iyi değil
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bugün ptt kapalı degil mi
(10,047 puan) tarafından
Öğlene kadar acıktı canım
(3,617 puan) tarafından
Anladm canm acaba bize ckmsmidir 3. Fazda aldik ama ozamana msj gelmedi pttye aradık yattı dediler şimdi aradim 144u bayram nedeniyle hizmet vermiolar
(10,047 puan) tarafından
Senin var mı ptt kartın oraya yatırmış olabilirler canım pttyi arayıp sonra bayramdan sonra
(3,617 puan) tarafından
Yok canim 1000 tlyi esim almadi
0 oy
(662 puan) tarafından
Kizlar banada yatti 3. Fazda ama boyle bi mesaj gelmedi bana 
(10,047 puan) tarafından
Demek mesaj gelmedende oluyor canım
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Banada msj geldi gittim para yok kasada dediler eve geri döndüm bayramdan sonra.cekerim artik
(662 puan) tarafından
Nasil bi mesaj kizlar bi ekran fotosu atar msnz
(4,860 puan) tarafından
Tmm tekrar msj olarak yazıyorum buraya
(677 puan) tarafından
Ya bu norml msj olarakmı geliyor.dün akşam telefonun ekranına yukarıdaki bildirimler bölümüdem bende öyle bşy okudum ama msjlarda yok.misafir vardı aceleule sildim bildirimleri de.ama biz herhangi bi yere başvurmadık
(4,860 puan) tarafından
Evet normal msj olarak geldi
0 oy
(4,860 puan) tarafından

image

ttugce alatas böyle msj
(662 puan) tarafından
Tm cnm tsk ederm
(662 puan) tarafından
Acaba tc sonuna gore mi gelio mesaj senn tc kac nosu son rakam canm
(4,860 puan) tarafından
Hiç bı bilgim yok e devletten bakmak istedim ama günü olmadığı için göstermedi 2 sonu
(662 puan) tarafından
Aynn canm bende goremiorm
0 oy
(1 puan) tarafından
Abla bizede aynı mesaj geldi yarın veyada öteki gün alabilirmiyiz birde gittiğimizde veriyorlardı vermiyorlarsa boşuna gitmeyelim
(10,047 puan) tarafından
Bayramdan  sonra alırsın canım bayramda kapalı

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 558 göst.
5 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 564 göst.
15 Ekim 2020 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 502 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,054 cevap

34,694 kullanıcı