0 oy
503 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Gorumcemin eltisinin oğlu evleniyor bayramdan 3 gun sonra dugunleri var. 5 Aylik hamileyim.Dun gittim gorumcemin eşine ben dugume gelemem hem virüs var hem esimin izni yok hemde benim sizin  dugumden 1 gun once randevum var dedim. Bir de 3 gun koy dugunu yapıyorlar. Bana dediki hayir en az 1 gun geleceksin birde halay cekip cifte telli oynayacaksin gelmezsen kirilirim dedi.  Gorumcemde ona destek oluyor. Bende lafi uzatmadan kayinbabama geldim baba boyle boyle diyorlar ben gelemem sen konus dedim. O da senin gelmeni zaten istemem kızım dedi. Ben gider dugun sahibiyle konusurum dedi. 

Kaynanamim dayısının kizininda düğünü var o anlayisla karşılıyor. Sen yeterki iyi ol tek benim düğünüme gelme diyor. Ama benim gorumcem anlamıyor. Daha bana elbise bakıyor. Dugune gelirken bunu giy karnını sıkmasın  diyor. 

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen sadece evladını düşün ve gitme canım kimse senin ve evladının canından önemli olmasın sana güveniptemi dügün yaptılar
tarafından
Onlar bizim dugunde 3 gun sabahtan aksama kadar gelmisler ben gelmezsem ayip olurmuş. Onlar kaynanami sayipbgeldiler bende onu gönderiyorum
tarafından
Senin dügününde korona yoktu canım bende gitmiyorum eltimin kardeşleri evlencek 2 hafta sonra kimse beni götüremez düşüne kalabalıga
tarafından
Gitmeyecegim canim zaten allah nasip ederse bayramin 2..Günü evime gideceğim
-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
Aman gitme boşver zaten bu korona varken olan düğünlerin de tadı olmuyor
tarafından
Gidemem zaten allah gostermesin bur sey olsa kime ne diyecegim
0 oy
tarafından
Sen gitme eşin hayırlı olsun desin 1 saat dursun çıksın biz öyle yaparız gitmek istemediğimiz yere
tarafından
düzenlendi
Biz ankarada onlar koyde oturuyor. Esiminde bayram izni bayramin 2. Günü bitiyor onlar esim gitsin ben  burda kalayim istiyor
0 oy
(48,671 puan) tarafından
bide virusu hafife alip cididye alanlara baski yapanlar var 
tarafından
Demi bugun vaka sayisi 967 kayinbabam gorumce yarin sen kurban kesmeye gelme dedi. Insanlar dugun diyor
(48,671 puan) tarafından
biz bir kayinvalideme birde annemlere gidicez annemlere pek gelen olmazda esimin amca halalari hepsi ayni mahallede gecen bayramda yasak falan dinlemeyip gezdiler
tarafından
Biz kurban kesmek icin koye gelmek zorumdaydik. Kurban kesecegimiz insanlar yapanci degil hep benim akrabam ama tabi onlarada dikkat etmek lazım. Zaten kimseye gitmeyi düşünmüyorum gitmek zorunda kalirsam da maskemi hayatta cikartmam
0 oy
(948 puan) tarafından
Aman kim alınırsa alınsın Cnm sen bebeğin iylgini için gitmiyorsun bu kadar basit
tarafından
Alimsalarda gidemem zaten benim bebegim herkesten kıymetli
0 oy
tarafından

Ay gitme bence haberlerde sürekli çıkıyor düğüne gidenler virüs kaptı diyee

Bizim bi akraba İstanbula gitti düğüne karı koca komadalar şimdi 
tarafından
Aynen oyle kendimden once karnimdaki yavrumu dusnmem lazım
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sende deseydinki korona olursam sana çiftetelliyi gösteririm..

tarafından
Yok ya o kadar diyemem de daha etkili birini kayinbabami saldım valla
0 oy
(764 puan) tarafından
Ağustosta 3 düğün var hiç birine gitmiyorum biri eşimin kuzeninin, biri benim kuzenimin düğünü. Kim ne derse desin 
0 oy
tarafından
Kiz neden bu kadar dert edyon  mecbur değilsin ki gitmeye hemde bu pandemi de ... türkiye de vaka cok artacak ... hemde hiç iyi olmayacak . Hamileler de risk grubunda .
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Amaaan hepsi de dıdının dıdısı .Gidesin yoka gitme canım.Yorma kafanı , kimseye de açıklama yapmak zorunda deyilsin
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Sen gitmesen olmuyomuymş düğünleri saçmalığa bak ya sen ve bebeğin daha önemli canm boşver naprlarsa yapsınlar bide oynicakmşsn hamile hamile tövbe yarabbim ya 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
o gün rahatsızım de gitme bence
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Onun gelme demesi gerekirken ........ 
0 oy
(291 puan) tarafından
Görümcenin eltisinin oğlu :) düşündüm bir kaç saniye tam olarak kim oluyor diye. Dış kapının dış mandalının teli :) insanlar bir garip ya :)
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Dıdısının dıdısı için riske gerek yok kardeşim evlense bi dur derim şu yıl
0 oy
(986 puan) tarafından
Anlamadım görümcenin eltisinin oğlundan sana ne? Dıdısının Dıdısının dıdısı... Görümcene de ne oluyormuş yaa.. Bu hastalıkta bi de hamilesin. Ne anlayışsız insanmış. Tuhaf bişey. Onun sana gelme demesi gerekir. Yok bi de çifte telli oynayacakmışsın. Dost mu düşman mı bu görümce? Dün duydum, bizim yengenin ailesi bir nişana gitmiş ayıp olur diye. Ailecek korona olmuşlar. Karantinadalar şimdi. Seni geçtim görümcen bile otursun oturduğu yerde. Sanki kendi oğlu evleniyor. 

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 378 göst.
21 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 288 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Papatyam15 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 273 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 264 göst.