0 oy
501 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Selaaaaaam bayraminiz mubarek olsun. Esim ve ben anneleriniz le oturuyorruz birden esimin annesi eski karinla evliyken evinin anahtarini bana vermistin ya. Evde yoktunuz yatak odaniza girdim kiyafet dolabina muska koydum itirafinda bulunuyor. Dua oldugunu soyluyor esim neden giriyorsun odamiza diye sorunca annesi yuru ordan ben seni boyle mi yetistirdim anneyim ben diye annemin yaninda ve benim yanimda 45 yasinda adami azarliyor ve ustune eski karin evdeydi diye yalan soyluyor suc bastirmak icin. Bu sekilde SIKCA esimi azarladigini gordum esime olan saygim azalmaya basladi cunki o asaglandikca pisirik kaliyo cocuk gibi mal gibi.annemdir saygidan susarim diyo kendince ama bence malin onde gideni insanlarin arasinda kucuk dusuruluyo herkez izliyo o da cocukmus gibi dinliyo  Ne dusunuyorsunuz?

7 Cevaplar

+5 oy
(879 puan) tarafından
Mal diyon adama anasından ne farkın var sımdı
-Reklam-
+1 oy
(12,777 puan) tarafından

Eşini ezip mal demen senin pısırık görmeni sağlıyor 

Kadın anası ne desin ona mı bağırsın bu seferde ne kadar saygısız anasına dersin onlar la kendi aralarında sorun ha anne deme niye öyle diyon diye savun eşini bu denli de ezik görme ayıp kocan o senin

Kaynanann yaptığı ayrı patavassizlik orda sorun kocan da değil sende o nedemek  eve girmek büyü VS diye tepki vermen lazım 
+1 oy
tarafından
Bazi erkekler kendini assada yaranamaz 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Annesinin üslupsuzyuğu, sende güclü erkeği seviyorsun. Eşine cevap vermesini söylemek yerine annesiyle olan dialoğunu o an değiştirlesi daha iyi. En azından kayabalık ortalda ayağılamasın oğlunu. Ben olsaydım söyletmezdim eşime bir laf veya ayrılırdım yanlarından. BenİLde böyle deneyimlerim var.  Bazen karışmayım diyorum bazen de çok üzerine gidiyor ben de yükselinci durlak zorunda kalıyor.
0 oy
(101 puan) tarafından
Esin artik ksndinden utaiyor demek napsin kendini rezil mi etsin o anneyle vey şuna bak hele sen ses etmedim mi geçmişinden bahsedince. Bana da yaparsın sen o zaman demedinmi
(23 puan) tarafından
Demedim cunki ven anahtri almistim elinden obur kadin almamis mi alamamis mi avukatligi bitirip dort nala kacmis zaten belkide en dogrusunu yapmis.
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Kaynanan hiç değilse anne oda evladı yabancı kimsede yok sen ve annen yanında kaynananı yerin dibine soksun istiyosun, ayrıca eşinş pısırık mal gibi gören sensin, kimse senin düşündüğün gibi düşünmüyordur
0 oy
tarafından

O eşinin değil annesinin düşüncesizliği! Vede napsın annesine mi karşı gelsin hadi geldi seni napsın sende mal pısırık diyorsun.

Demekki adam bakmış etrafındakilere insanlığı öğretemiyor kendi insan kalıp susmayı tercih etmiş ;)

(23 puan) tarafından
Ben mal pisirik doye yuzune soylemiyorum tabiki annesi ona boyle yaptikca bendeki olusan duygulara diyorum

İlgili bir soru bulunamadı

379,003 soru

11,344,658 cevap

34,808 kullanıcı

...