0 oy
530 göst.
Aile kategorisinde (707 puan) tarafından
Esimle 2 gun önce cok buyuk bir kavga ettik.Sinir krizi gecirdim.Aglamaktan gozlerim balon oldu.O konusmaya çalışıyor ama ben konusmuyorum.Gel elini opeyim dedi az once hani bayramlasmadik ya bende her bayram ayni sey bana bayram mi var dedim.Her gunumuz huzursuz kavga gurultu.Kufur,hakaret vs vs...

Hic mutlu gunumuz yok ailemle konustum gelip alalım seni falan dediler yalandan gitsem bile onlarda orda huzur vermiyor.Kaçarak evlenenlerin en buyuk sorunu bu kendin kacarak ciktin,kendin istedin niye simdi sikayet ediyorsun diyorlar.

Var mi esiyle boyle sorunlar yaşayan.Bayramlariniz nasil.Hayatiniz nasil geciyor.?Cok yorgunum anlatin biraz derdimizi paylasalim.

6 Cevaplar

+1 oy
(4,237 puan) tarafından
Annem hep derko kocanin ilmini ogren ona gore davran der mesela bak bizde tartisiriz kavga ederiz ama esim sakinlesince hep derki sen susmadigin zaman ben daha cok sinirleniyorum ben sinirlenince beni sakinlestir der ayrilmak baba kapisina gitmek oyle kolay degl bak ben ablamdan kardesimden biliyorum ailen nekadar iyi olrsa olsun o kapidan cikip tekrar gidince eskisi gibi olmuyor hicbirsey Rabbim muhabbetinizi artirsin insallah
(707 puan) tarafından
Amin.Ben kac kere gittim geri geldim zaten orda da duramadigim icin.Eskisi gibi zaten olmaz ama burda çocuklarım sefil oluyor.
-Reklam-
0 oy
(643 puan) tarafından
Kuzum bizde baslarda oyleydik sonra onun huyundan suyundan gitmeye başladıktan sonra bi nebzede olsa aramız düzeldi banada her bayram zehir oluyordu bu bayram çok şükür bi bi sikintimiz yok Rabb'im kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin çok zor cok ceken biliyor
(707 puan) tarafından
Aminnn...Allah mutluluğunuzu daim etsin.Ben huyundan suyundan gitsemde biz aynıyiz geçinemiyoruz bu belli bisey zaten.Duzgun bir hareketi yokki adamin da şu huyu duzgun desem.Hep ayni hicbir zaman kendine ceki duzen vermiyor.Neler neler yapıyor icimi Allah biliyor ya usandim artik.
(643 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum bol bol.dua et zikir cek
0 oy
tarafından

Simdi bisey soyleyeyim kacarak evlenen aileler hep sorunsuz yasamak zorunda mi yani? Biz leyli mecnun, asli kerem, ferhat sirindik severek bayilarak evlendik, kacarak evlenmedik ama bazen beni cileden cilartiyo kendimi yirttiriyo sonrada

Noldo oskom bon sono no yoptom diyo 
Yani bi huy meselesi. Eşine guzelce konus sorunu cozmeye calis senin sinirlerini huzurunu bozmasina engel ol. Vallahi 5dk sonra unutuyo bizimkisi ben kalp kirizi gecirecrk hallere duauyorum. 
(707 puan) tarafından
Ben onun icin demedim.Ben kactigim icin ailem kabul etmek istemiyor.Hani kendin istedin diyorlsr surekli.
Bende konustum ailemde konuştu herkes konustu onunla ama huy meselesi.Huylu huyundan vazgecmiyor ne yazıkki.Bizde de ayni o 5 dakika sonra unutuyor ama benim sinirim günlerce geçmiyor.Yenilir yutulur şeyler yapmiyor.Huzurum bozulmasin diye konusmuyorum.Konusmayinca hayat daha iyi geçiyor.Ama boyle evlilikte olmaz yürümez yani.Bende istiyorum insan icinde kocamla rahat rahat gezeyim ama illa kavga çıkartıyor o yuzden bir yere bile gitmemeye calisiyorum onunla.
tarafından
Bende ailen icin diyorum yani sana kendin kactin git yasa diyemezler yani canim onun icin soyluyorum ki, o kadar sevierek evlenip bosananlar var kiz onda napsin ailesini redd mi etsin ki siz beni evlendirdiniz. Aynen huy meselesi ve malesefki 7neyse 70de odur
0 oy
(18 puan) tarafından
Bende eşimin ailesiyle kavga ettim. Ne yapacağımı bilmiyorum. 3 gün oldu. Bugün birde bayram. Hak etmediğim ithamlarda bulundular
(707 puan) tarafından
Allah yardim etsin.Ailede isin icine girdi mi hersey daha da icinden cikilmaz bir hal aliyor.
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Ayni canm esim icn ciktim taa koylerine geldm kapiya geldk birz soylendiydm gelmeseydn diyor bnde keske 3vde boyle soyleseydn dedim ne yapacagimi bnde bilmiyom inan
0 oy
(4,538 puan) tarafından

Sen kaçarak evlendin mecbur çekiceksin diye birşey yok kusura bakmasın aileler . O çocuk senin evladın ölene kadar doğrusunda da yanlışında arkasında durmak zorundasın .

Her evde sorun olur Rabbim çözülmeyecek dert vermesin . Aranızda çözmeye çalışın içinden geçenleri hissettiklerini ona anlat . Benim de başında bir bela var ahh ahh düşman başına

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 149 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 196 göst.
23 Eylül 2023 Aile kategorisinde nilaryaa (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 619 göst.
13 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,223 göst.