0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde (386 puan) tarafından
Kızlar ya doğumum iyice yaklaştı elhamdülillah 38+5 olduk dün gece aşırı mide bulantım oldu sahurdada sancı geldi durdu doğurcam sandım ama hepsi yalancı sancıymış. Ve çok fazla akıntım geliyor ya sürekli sürekli üç gündür iyice arttı. Sizdede böylemi?  

7 Cevaplar

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ben 39+5im canim benimde sancilar gelip gidiyo o haftada benimde akintim coktu simdi azalmis gibi az az geliyo normal dogummu sende?
(386 puan) tarafından
Evt canım normal inşallah hayırlısı ile bekliyoruz bakalım. Neden çok geliyorki akıntı ya baş edemiyorum
(1,254 puan) tarafından
Ne yalan soyleyim benimde bi bilgim yok ama hamilelikte oluyo diyorlar bende bekliyorum cabuk gelsede dogsa(
(386 puan) tarafından
Ah inşallah canım benim az kalmış sizinkide hayırlısı ile. Doktorumun önerileri hergün ılık duş al ilişkiye gir sabah akşam yürü ve perine masajı yap dedi
(1,254 puan) tarafından
Hergun dus aliyorum ama iliskiye 2 gunde bir falan giriyoruz onerin icin tesekkur canim)
(386 puan) tarafından
Rica ederim canım benim iyi maşallah ben hiç uygulayamıyorum ya oruç tutuyorum bide misafirler geliyor iftara derken hiç halim kalmıyor inşallah yapabilirim hepsini
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ayyy darısı başıma ❤❤ sağlıkla al kucağına insaallah ❤
(386 puan) tarafından
Amiinnn inşallah canım benim çok sağol ❤️☺️
0 oy
tarafından

Hadi hayırlısıyla dogurun dogurun sıra bize gelsin :D

(386 puan) tarafından
İnşallah canım benim yaa inşallah ☺️☺️
0 oy
(2,181 puan) tarafından
ayy insallah bize de nasip olur o gunler :) Hayirla saglikla kucagina almayi nasip etsin Rabbim :)
(386 puan) tarafından
İnşallah canım benim çok sağol hayırlısı ile Rabbim herkesi hayırlı bir zamanda kavuştursun inşallah ☺️❤️
0 oy
(56 puan) tarafından
Benim de 7 günün kaldi normal doğum görünüyor ama ne sancı ne bişey ben de de aşırı akıntı gorundu enfeksiyon kapmisim ilaç kullanıyorum.
(386 puan) tarafından
Ay canım ya aynen benimde normal doğum görünüyor inşallah bi sıkıntı olmaz. Doktorum perine masajı yapmamı önerdi hergün ılık duş alıp sabah akşam yürü dedi ilişkiye gir dedi daha hiç birini yapamadım ya
0 oy
(119 puan) tarafından

Bende son 5 gün bekliyorum ama tık yok :)

(386 puan) tarafından
Canım doktorumun önerilerini sende uygula inşallah gelir hayırlısı ile :) perine masajı yapmamı önerdi hergün ılık duş al ilişkiye gir ve sabah akşam yürü dedi yarım saat
0 oy
(88 puan) tarafından
Darisi bize benimki 34 haftalik simdiden sancilarim war ama doguma dogru sanci olmiomus ole diolar sizdede oyle oldumu
(386 puan) tarafından
Yok canım ya sancı oluyor kasılıyor bebek durmadan kasıklarımda ağrı oluyor. Demekki daha varmı doğuma yani bilemiyorum. Doğurunca tüm belirtilerimi sizinle paylaşcam inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 409 göst.
1 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Şunu da ye kalmasın (2,201 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
15 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 247 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 17anneyiz (20 puan) tarafından soruldu

379,175 soru

11,350,051 cevap

34,818 kullanıcı

...