0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde (161 puan) tarafından
kapalı
Kızlar benim düğünüm 8 ay önce oldu düğün günü annannem yengem eşimin tarafıyla kavga etti sirf dış çekim olmuyor diye neyse bugün annemlerden geldik kurban bayramı sonrası biraz öncede annem geldi iboya dil döktü  gel annannene gidelim diye eşim de siz gidin geliriz falan dedi ama atlatmak için dedi neyse gittiler babam zaten çok sinir olmuştu beni aradı dedi sabrımın sonuna geldik bidaha anneni kullanma silersem seni de silerim dedi tak suratıma kapattı ama şuan o kadar kötüyüm ki 26+5 haftalik hamileyim bide arayı yapmakan çok sıkıldım ya takmali miyim kafama ne yapmaliyim 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı konuyu özetleyecek şekilde olmalıdır

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neyde anneni kullanmissiniz ki sirf esin sen git biz geliriz dedi diyemi ? . Takma cnm hamilesin 
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Dis çekim icin tartışmak çok saçma bide anane ne alaka illaki olur yapmasanıza olur bunun icin olan sana olmuş takma boşver evdeki huzurunu da bozma bence 
(161 puan) tarafından
Dimi ama hep arada kaldim ya
(3,036 puan) tarafından
Eşin haklı bi yerde düğün yapan insan anlar bazen çok bencil oluyorlar bizde 11 ay önce yaptık anlıyorum sıkma canını dediğim gibi hamilesinnonceligim kendi ailen olsun
(161 puan) tarafından
Eşimin babası köyde çoban zaten onlari bir yerde bende sıkmak istemedim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 194 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yoruldumhayat (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 232 göst.
0 oy
1 cevap 117 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Umutsuzzz (117 puan) tarafından soruldu
0 oy