0 oy
447 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Dün eşim annesı ile kaynım  bayram alışverişine gidiyorduk arabayla. Sonra kaynım kayınvalıdesıyle tartışmış ve eşiylede eşi malı benım üstüme yap demiş. Kaynanamda mallar kadının üstüne olmaz bosansaz ne olur dıyo. Halbukı oturdugu evde onun üstüne. Eşimde orda birşeyler diyo verme verirsen seni döverim pis diyo. bende ne fark eder dedim benim üstüme olsa ne senin üstüne olsa ne. Kızdı bagırdı. Sonra indik alışveriş merkezinde tek başımızayken gelip sen gül aşkım sana gülmeler yakışıyor dıyo.sizce neden? 

8 Cevaplar

+2 oy
(1,329 puan) tarafından
Ailesinin yaninda erkeklik taşlıyor işte bosver.sene
(48,676 puan) tarafından
++++*+
-Reklam-
+1 oy
(2,589 puan) tarafından
Ya sen eşisin sana güveniyordur mal konusunda ama karsı tarafın mallara el koyucagını düşündüğü için kardesine kızmıstır sende ne fark eder diyince kardesinin aklına girme diye sana da tepki vermistir... 

Bu şekilde anladım ben canım 
(7,098 puan) tarafından
+++++++
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Simdi bende kendi paramla bir seyler alsam bende esimin ustune yapmam gider cocugumun ustune yaparim bana bir sey olursa kizimin bi guvencesi olsun diye.Kocanizin yaptigi da tutarsizlik yani bagiriyo sonra sana gulmeler yakisiyo diyo
0 oy
(291 puan) tarafından
Mallar evlendikten sonra edinildiyse, yarı yarıya bölüşülür boşanmada. O yüzden bir anlamı yok.
0 oy
(514 puan) tarafından
Bosver kuzum bizimkide oyle milletin yaninda kariya ev bark ustune yapilmaz salaklik vs dedi dedi sonuç 1 yil gecmeden ustume apart yapti :D
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Öyle diyen bi kaynanadan hayır gelmez yani mutlu olun 5 kuruş paranız olmasın demesi gerekirken mal paylaşımında boşanınca nolucagini düşünüyo valla öteki tarafa bi iğne bile götürmiyicez,şu boş dünyada neyin mal davası bu..eşine gelincede keşke annesinin yanında da bu şekilde davransaymış onun yanında erkeklik yapmış gibi olmuş ama boşver kaynananın yanında mutlu olmaya bakın ki kavgalı mutsuz görüp hoşuna gitmesin yani eşin senin hoşuna gitmeyen bise dese bile gül geç..Allah her  daim mutluluk huzur versin inşallah 
0 oy
(4,546 puan) tarafından
Ailesinin yanında ben ne dersem o olur demeye çalışmış 
0 oy
tarafından
Canm zaten kımın ustune olursa olsun evlendıkten sonra edınılen mallar yarı yarıya ortaktır. Eşlerin arasına gırmelerı hos degıl. Sen dogruyu savunmssn eşin ayıp etms sana karsı. Gonlunu almayı biliyor neyseki

İlgili bir soru bulunamadı

379,883 soru

11,371,969 cevap

34,854 kullanıcı

...