0 oy
2,942 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (983 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bayramınız mübarek olsun kızlar ❤ Bübchen bebek bakım ürünleri kullananlar var mı memnunmusunuz? Şampuan, krem , pisik onleyici gibi almanyadayim kizlar trde olanlarin hepsi burda yok malesef 

10 Cevaplar

+1 oy
(983 puan) tarafından
Kullanan yok mu kızlar?
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullandım beğenmedim o yüzden bıraktım canım
(983 puan) tarafından
Ben bugun hepsinden aldim canim insallah bebegime iyi gelir daha dogmadi hazirlj yapiuorum
tarafından
Keşke başka marka alsaydiniz mustela Sebamed gibi
(983 puan) tarafından
Mustela burda yok sanirm ama sebamed vardi iyi gelmezse degistirirm
0 oy
(6,204 puan) tarafından
Pisik onleyici kesinlikle hametan oneririm aninda geciriyor ama Bubchen'nin bakim sutu,sampuani cok iyi Unibaby'nin samouanini da oneririm
(983 puan) tarafından
Sağol canim aslnda bepanthol istiyodum ama bulamadm almanyadaym
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kullanmadı m onu ama şampuan mustela ve üni baby

Islak mendil umi baby kullanıyorum çok memnunum
(983 puan) tarafından
Ben hepsini bubchen aldm canim islak mendil bezde pampers aldm ilk bebegim
(6,825 puan) tarafından
Bi dene kuzm bez fln pişik yaparsa değiş
Pişij kremi bizim hameton ve bepantol yaşına girdi oğlum şükür hic pişik olmadı özellikle hametan kullanıyorum çok gzl krem
(983 puan) tarafından
Yaparsa degistirim canim bugun son alisverisimi yaptk 35+4teyiz
(6,825 puan) tarafından
Sağlıkla al cnm ini kucağına:)
(983 puan) tarafından
Sagol canim insallah :)
0 oy
(158 puan) tarafından
Şampuanını kullandım cnm ve memnun kaldım pişik önleyicisini denemedim hiç ama bübchen içeriği en doğal markalardan biri Almanya'da olduğunu yazmışsın penaten pişik kremi çok iyi ondan alabilirsin
(983 puan) tarafından
Onu da alirim canim elimde bulunsun sagol
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım. Şampuan 2 kutu bitirdik. Pisik kremi hala kullanıyorum sadece o iyi gelir bize. Bebek yağı pek iyi değil çok kurutuyor. Milk var bide 6 ays kadar kullandım çok güzel yumusatiyordu şimdi sebamed kullanıyoruz egzamadsn dolayı 
(983 puan) tarafından
Benim aldigim papatyali canim 500ml lik buyuk kutu aldim, keske imkanim olsa yollasam :)
(2,448 puan) tarafından
Ah papatyam :)) onu pisik oldukça surebilirsin kuzum. Bebeğin kiz mi erkek mi bilmiyorum ama kız ise vajina bölgesine sürme. Pisik kremleri yapisiklik yapıyor bilgin olsun
(983 puan) tarafından
Kiz olucak insallah canim 35+4teyiz bilmiyodum bak sagol :) tahrisi onler ve yatistirir yaziyor canim koruyucu olarak kullanilmaz mi?
(2,448 puan) tarafından
Koruyucu ve onarıcı oluyor o kuzu kullan sen. Allah sağ salim eline kavuştursun inşallah canım
(983 puan) tarafından
Sağol canim insaAllah Allah kullanmayi nasip etsin az kaldi sukur :)
0 oy
tarafından
Oglum 1 yaşında doğduğundan beri bübchen kullanırım çok güzel içeriği temiz saçı yumuşacık yapıyor
(983 puan) tarafından
Sağol canim icim rahatladi insallah benim kizimada iyi gelir
0 oy
(418 puan) tarafından
Pişik kremi ve şampuanını kullandım ikisinden de çok memnun kaldım. Sonra nedense mustelaya geçtim onda kaldım
(983 puan) tarafından
Sağol canim pisik kremini her alt acmada surdun mu tahrisi onler pisik onleyici yaziyor ?
(418 puan) tarafından
Hayır pisik olmadan sürme canım cildin nefes almasini engelliyor. Zaten her gün 10-15 dk bez bağlamadan havalandırırsanız poposunu kolay kolay pişik olmaz.
(983 puan) tarafından
Sağol canım :)
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Cnm ben hepsini hipp aldim kime sorduysam onu önerdi ama bübchende güzel marka insallah iyi gelir bebisine
(983 puan) tarafından
Sağol canim insallah iyi gelir gelmezse bende hipp denerim birde penaten iyimis kayinvalideke eczanede onu onermisler cok marka var ya kafam karisti
(7,972 puan) tarafından
Penatenin de bi kaç ürününü aldim cnm bakalim banada önerdiler ama en fazla hipp dedi herkes ıslak.mendilide hipp aldim
(983 puan) tarafından
Ben bezde islak mendilde pampers aldim %100 pamuk alkolsuz falan yaziyo ondan aldm
(7,972 puan) tarafından
Bezi bnde pampers aldim yenidogan icin
(983 puan) tarafından
Insallah iyi gelir miniklere sen napiyosun agri sanci falan var mi?

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 200 göst.
0 oy
13 cevap 345 göst.
0 oy
2 cevap 59 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 162 göst.
29 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu

377,193 soru

11,288,091 cevap

34,694 kullanıcı

...