0 oy
1,351 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Belkı sızıde uzucem ama bebegımin durumu kritik hazırlıklı olun dıolar organları oflas etmeye başlamış böbrek yetmezliği başlamış kan zehırlenmesi oldu bagırsak delinmesi sonucu 1 haftada 2 ameliyat oldu ne dusuncemo bılmıorum ıyo deılım sizde evlat acısı yasadınızmı yenı doğdugunda benım gıbı bu durumları yasayıp iyileşen varmıı 

40 Cevaplar

0 oy
(48,821 puan) tarafından
kiyamam minik bedeni neler cekmia cekiyor ama bebekler daha dirayetli oluyor canim insallah en yakin zamanda rabbim sifa verir ve kavusursun bebeğine
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok üzgünüm inşallah iyileşir bebeğin:(
0 oy
(909 puan) tarafından
Yani Allah dusmanima bile vermesin 9 ay karnında taşıyıp böyle bir duruma düşmek zor ama evladın yaşı arttıkça zorluk durumu da malesef daha çok artıyor Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın sen de üzülme çıkmadık candan ümit kesilmez zaten o bebek cennete gidecek önemli olan ahiret biz muslumaniz bizim inancımıza göre o bebek Allaha yalvaracak annem de yanıma gelsin diye yani sen öteki tarafını Allah bilir kurtarmış gibisin gerek bu dünyada gerekse öteki tarafta çok büyük bir destekcin var hep yardım edecek sana zor üzülme diyemem ama iyi düşünmeye calis inşallah kazasız belasız düzelir bebiş ya 
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Rabb'im evladına şifa versin sana bağışlasın 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda sifa versin kuzuna saglicakla al ins kucagina
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte şifa versin yiyecek ekmeği varsa eğer yer türlü yaşar rabbim hakkinfa hayırlısını nasip etsin 
0 oy
tarafından
Canım simdiden kotu dusunme INŞALLAH bi sey olmaz bebeyinle evinize dönersiniz
0 oy
tarafından

Hiç  korkma aklına kötü  şeyler getirme sürekli dua et yaşamaz  dedikleri onca bebekler yaşıyor rabbim ömür biçtiyse emin ol kimse bilemez kalbini sürekli ferah tut  allah büyük  acil şifalar diliyorum rabbim tez zamanda sağlığına  kavuştursun 

0 oy
tarafından
Rabbşm şfa versin yavruna güç kuvvet versin  inşallah tez vakitte kavuşun ümitsiz olma allah büyük dua et bol bol 
0 oy
(82 puan) tarafından
Kuzummmm Rabb'im şu mübarek günde avladini koynuna almayı nasip etsin insllah tek nefeste ataltirsiniz bu zor günleri
0 oy
tarafından
Var ama anlatinca o gunlere donuyorum o yuzden anlatmamayi tercih efiyorum .
0 oy
tarafından
Canim ben yasadim ikizlerimi kaybettim 4 hun yasadilar. Aliştim 4 gunluk annelik surecim oldu. Yani sonuna kadar anlatip ne seni ne kendimi uzmek istemiyorum. Ilk aylar tabiiki onun stresi gelicek insanla ama,

Elhemdulillah Rabbim ne yaparsa guzel yapar, coksukur demek ki hayirlisi boyle. Bizim ser bildigimizde hayir, hayir bildihimizde ser var ve kimse kendisi icin gizlenen mujdeyi bilemez. Bak boyle diyeceksin. Suan hamileyim, stresli degilim degildir, yani korku var icimde ama, hep Allaha saril vallah ilac gibi. 

Bide bilemeyiz onu yani Allah c.c yiyecek yimek icecek su yazmissa kaderine yasayacak canm. Bi tanitik vardi 50gun kuvezde kaldi ameliyatlar falan derken herkes basin sagolsun diyodu ama masallah bebekler toppp gibi 6 7aylik sanirim
0 oy
(359 puan) tarafından
Öncelikle rabbim şifasını versin inş bi an önce bebeğini sağlıkla kucağına al bebeğin her ne olursa olsun şu an yaşıyor bu tue şeylere odaklanma bence. Evlat acısı çok zoe yaşayan anlar ancak benim de bebeğim 37 haftada kontrole gittiğim  bi gün kalp atışı yavaş denilerek sezeryan la doğdu iki gün yanımdaydı ama yavaş yavaş morarıyordu söylediğim de renginin anca kendini bulacağını söylediler ve sonunda bebeğim yoğun bakıma alındı solunum yetmezliğinden de kaybettim şu an yasadigin duyguları çok iyi biliyorum çok iyi anlıyorum inş bebeğin  bi an önce toparlanır  
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum rabbim şu mübarek günde rabbim sana bağişlasn şifalar versin inşallah 
0 oy
(211 puan) tarafından
RABBİM şafi ismiyle şifa versin açısını göstermesin
0 oy
(610 puan) tarafından
Allahım şifa versin inşallah iyi olur 
0 oy
(2,007 puan) tarafından
Allahım yavrunu sana bağışlasın inşallah canım bütün dualarım seninle su mübarek gunlerin yüzü suyu hurmetine şifa versin Allahım 
0 oy
tarafından
Canim arkadasimin kizi 6 aylik dogdu kafasinda koca bir su torbasiyla.Yani 2 kafa var gibiydi hemde beynine cok yakinmis.Olecek asla yasamaz dediler...Yasamasi cok dusuk yasarsada sakat kalir dediler.Arkadasim cok iyi doktorlar buldu ankaraya sevk ettirdi vs.Simdi cocugu 2 yasinda.Normal saglikli bi cocuk.Rabbim yiyecek ekmek versin yeterki.Sende 1 doktorla kalma varını yogunu ser ortaya iyi bir doktora profesore goturun canm.
0 oy
(739 puan) tarafından
Rabbim şu mübarek günde evladını sana bağışlasın acil şifalar versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 480 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,097 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 266 göst.