0 oy
1,346 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Belkı sızıde uzucem ama bebegımin durumu kritik hazırlıklı olun dıolar organları oflas etmeye başlamış böbrek yetmezliği başlamış kan zehırlenmesi oldu bagırsak delinmesi sonucu 1 haftada 2 ameliyat oldu ne dusuncemo bılmıorum ıyo deılım sizde evlat acısı yasadınızmı yenı doğdugunda benım gıbı bu durumları yasayıp iyileşen varmıı 

40 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Diyeceğim tek laf rabbim bu mübarek günde evladını sana bağışlasın
-Reklam-
+1 oy
(132 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismi hürmetine yavruna şifa versin sana kavuştursun inşallah hep dua et Yasin fetih surelerini bol bol oku onun için yapabileceğin sadece dua senin duana ihtiyacı var gönlünü ferah tut kardeşim Rabbim yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Canim Rabbimden umit kesilmez Rabbim safi ismiyle sifasini gondersin insallah
0 oy
tarafından
35 40kişi görüyor yazık be yazık biri de yazmıyor
(3,036 puan) tarafından
Gir çık yapıncada sayı artıyor hemen celallenmeyjn
(3,669 puan) tarafından
Bide bazen insan ne diyeceğimi bilemiyor rabbim şifa versin
0 oy
(229 puan) tarafından
Rabbin sifasini versin sizede sabrini rabbim kimseye evlat acisi yasatmasn
0 oy
(1,094 puan) tarafından
Ümidini kesme nerelerden donen oldu yaşama. Benim kalbim durdu olumden dondum yorgunbakımda kendimi bilmeden yattım. Ümidini kesme yiyecek ekmegi nasip etsin rabbim. Ama hersey atlatılıyor. 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Rabbim evlat acısı yasatmasinn insallah iyi düşün iyi olsun 
0 oy
(592 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte sifasini versin sana bagislasin canim Allahtan umit kesilmez :(
0 oy
tarafından
Canım benim oglum zamaninda dogdu"dogar dogmaz onu benden aldilar ve küveze koydullar"onu hiç koluma almadim kokusunu bile bilmedigim yavrum hamzam yarım kalpli olduğunu öğrendim"3 aya yakin agladim ve onu son kez görüşümdü "eve geldim 4 gün geçti yavrumun organlari iflas etti.ve sadece 3 aya yakin yaşadı "tabi ki rabbim sabrini en güzel bir şekilde ikram eyliyor"rabbim sag salim yavrunu kucagina almayi nasip eylesin canim
(23 puan) tarafından
Amin canım organları iflas edıldikten sonra 3 aymı yasadı canım ya
tarafından
Yok canim organları iflâs etti vefat etti
(23 puan) tarafından
Bizede böbreklerden bahsettler dıyalız başlanıcakmış öylemı oldu organları ıflas etmeye başladı dendı bugun hmen mı vefat ettı yavrunuz yoksa bı kaç gunmu geçti yaralarınızı acmak ıstemem ama konusmak ıyı gelıo
tarafından
Benim oglumun kalbi yarimdi ve ameliyet oldu cok enfeksiyonu vardi aşırı şekilde hic inmiyordu"ve biraz iyiye gitti"makinadan cikartillar onu ve tekrar enfeksiyon artti arttığı için organlar ifllas etti canim
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah. Allah ol derse olur imkansız hiçbir şey yok gönlünü ferah tut 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ben yaşamadım ama Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın düşmanımı bile..Allahım sana güç kuvvet evladına da şifasını versin onu size bagislasin inşallah ümidini kesme bol bol dua et Allaha sığın o hep senin yanında <3

(23 puan) tarafından
Cok saolun hepınız ıyıkı varsınız ınsan ne yapacagını bılemıyor cok zor kımsenın basına gelmesin 2 gun tutabildim onu kucagımda
(9,626 puan) tarafından
Amin canim benim..kıyamam ya yemin ederim ben cok üzüldüm eminim okuyan herkes üzülmüştür tabiki çok zordur keşke elimizden bise gelse keşke sorun para pul olsa da evlat olmasa ama Allahtan ümit kesilmez sen iyi olki bebeğinde iyi olsun inşallah hayırlı haberlerle tekrar buraya yazarsın sevincini mutlulugunu bizimle paylaşırsın bizide mutlu edersin
(23 puan) tarafından
İnşallah canım cok saolun iyiki varsınız göremesemde sızlerı cok sevıyorum ınsan bazen yakınlarıyla bıle konusmıyor
(9,626 puan) tarafından
Öyle canım bazı insanlar aile akrabadan daha yakın oluyo..Bizde seni seviyoruz Allahın öyle büyük mucizeleri var ki O'nun hikmetinden sual olunmaz  inşallah senin evladinda böyle bi mucizeyle kucağında olur yanında olur
0 oy
tarafından
Allahim şifa versin canım var burda arkadaslarimizdan evlat acisi yasayan ne olursa olsun her sey Allahtan uzme kendini inşallah iyileşir 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Rabbim evladina acil şifalar versin bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine sana evlat acisi yasatmasin
0 oy
(704 puan) tarafından
Rabbim evladınıza şifa sizlere sabır versin bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine İnşallahh.
0 oy
(276 puan) tarafından
Cnm ya Allah sifasini versin insallah uzulme. Benim kuzenimin cocugununda kalbinde mi bi yerinde sıkıntı vardi cocuk dogdu 2 gün kuvezde kaldi ameliyata alacaklardi öldü kuzenim sadece emzirdi ama hala ici yanar evlat acısı kolaymi aklina geldikce aglar ama ne gelirse rabbimden gelir insallah iyilesir bebegin sag salim kucagina alirsin
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Allah'ım şu güzel mübarek günde bebeğinin yardımcısı olsun canım 
0 oy
tarafından

18 gün oldu kızımı toprağa vereli. Rabbim yar ve yardımcınız olsun evlat acısı hic bir şeye benzemiyor. Tarifi yok tek tesellim var cennette bir meleğim var ve beni bekliyor 

(23 puan) tarafından
Acınızı acmassam neyden oldu
(23 puan) tarafından
Basın sağolsun allah sabır versın canım
0 oy
(139 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah tez zamanda iyi olur bebeğin için dayanıp sabretmelisin ayakta kalmalısın anneler her zaman güçlüdür güçlü kalmak zorundadır bol bol dua et 
0 oy
(418 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 Allah yavrunu size bağışlasın, şifa versin inşallah.. hastanede psikiyatri hemşiresi vardır ondan görüşme talep et konuş mutlaka iyi gelecektir sana
0 oy
(42 puan) tarafından
Rabbim şifasını versin inşallah size bağışlasın evladinizi 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 462 göst.
21 Mart 2024 Aile kategorisinde halalpdgn (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,088 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 265 göst.