0 oy
2,134 göst.
Aile kategorisinde (909 puan) tarafından
Hani bazen masaya kadın oturuyor sohbet falan açık 

Tepkiniz ne oluyor

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Online oyunlara karşıyım özellikle sohbet edilenlere karşıyım esim de oynamaz sağolsun. Bu arada kuzenim eşiyle online okey de tanıştı evlendi aman nolcak diyenler bu kadar masum görmesinler  :)
(592 puan) tarafından
Keisnlikle canm :)
-Reklam-
0 oy
(948 puan) tarafından
Valla ben takmiyom aman bisverip gidiyorum bilmiyorum yasa Ben eşimi bi türlü kiskanmiyorum sevmeme rağmen
(909 puan) tarafından
Ben de eskiden kızıyordum şimdi hiç sohbet aldatma vb olmadığından güveniyorum oyundur oynasın diyiyorum
(948 puan) tarafından
En doğrusu yapıyor sun bırak istediği kadar oynasın
tarafından
Guvendigin icin kiskanmiyorsundur
(948 puan) tarafından
Valla Cnm bilmıyorum artık güveniyor muyum isterim eşimi kıskanmak ama bı türlü kiskanmiyorum
tarafından
Ozaman baska birsey yapin oyle dmeekki ne guzel
0 oy
tarafından
Bu kadar da sıkmayın şu adamları teee allaaamm 
(909 puan) tarafından
Aman sıkmayip ne edecez
tarafından
Bi salın mesela :D yada kendinize güvenin daha rahat olursunuz :)
(909 puan) tarafından
Kız bendeki özgüven everestte yok :) Benim korkum aldatırsa yakalayamamak
tarafından
Aldatırsa Allah belasını verir salla gitsin :D
(48,601 puan) tarafından
ee tamam sıkmasınlarda kadinlarladansohbet edip oyun oynamasin yani o kadarda degil
0 oy
(82 puan) tarafından
Yani canım sonuçta esjne güveniyorsan çok sorun olmaz benim eşim de oynuyor evet bazı kadınlar ***** ***** konuşuyor sırnaşık sırnaşık öyle olunca masadan ayrılıyor veya cevap vermiyo tabi bu eşine bağlı bişey kadın ne yaparsa yapsın önemli olan senin eşinin tepkisi
(909 puan) tarafından
Kız zaten konussalar da bizim haberimiz olmaz ki
(82 puan) tarafından
Nasıl yani ya haberin olmasa bile esinin ne yapacağını sen az çok kestiremiyonmu
(909 puan) tarafından
Yok bana kalsa bir kadın eşime slm yazsa eşim hemen engeller ama yüzde yüz hiçbir erkek bu konuda garanti vermez
(82 puan) tarafından
Yani o zaman bişey diyemiyorum ama hiçbir erkek diye de şey yapma benim eşim asla yapmaz artı kadın mesaj attığı an silmez bile başımıza geldi çünkü biliyorum yani senin de eşinin senden bişey gizlemeyecigini bilmen lazım bilmiyorum yani tamamen ikiniz arasindaki bağla alakalı bisey
0 oy
(27 puan) tarafından
Bzn oynuyo hic takmyrm 

Güvnyrm fazla sıkmamak gerek erkkkleri
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Valla ben indirdim sonra sildirdi bana. Tabi bende izin vermem buna kıskanclık evimizin olmazsa olmazı ondan bende bi instagram var bide youtu.be yetiyo bize :) 
(909 puan) tarafından
YouTube benim de olmazsa olmasın çok severim
(2,589 puan) tarafından
Aynen kuzum digerleri eksik kalsın aaaa tabi bide benim burası var ama kocanın haberi yok hahaha varda sade ce bebek ile ilgili konular sanıyor
(909 puan) tarafından
Ha haaa haaa benimkisi de öyle sanıyordu bir ara ama bugün yakalandım :)))
(2,589 puan) tarafından
Aman yorumlara dikkat et hahaha bide ona sövdüğün bi postu yakalarsa fena olur aman aman hahahahaha
0 oy
(10,290 puan) tarafından
Oyunla vs işi olmaz çok şükür oyalanacak hep daha kaliteli işleri olur. Kitap okur belgesel izler evdeki tadilata ilgilenir 
(909 puan) tarafından
Ay ben de belgesel hastasıyım
(10,290 puan) tarafından
Bizde tv de sürekli belgesel döner tamirat tadilat vs
(909 puan) tarafından
Dmax mi
(10,290 puan) tarafından
Dmax TRT Belgesel tlc Allah ne verdiyse :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
:D oynarmj ki 
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Eşim değil kuzeninin karısı oynuyordu ordan 3 erkekle kocasını aldattı facebooktan görüntülü görüşmeye başlamış çıplak videolar mı resimler mı dersin herşey var yakaladım adamlarla çıplak açıp o bokları yemiş ve şuan buna rağmen hala evli herkes öğrendi ve kocasını suçluyor kendi anne babası yani eşimin amcası yengesi oğullarını suçluyor sen boş bırakırsan ilgilenmezsen bunu yapar diye .

Ne ben ne eşim online hiç birşey oynamayız sosyal medyalar bile kapalı bizde
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Eşim oynamayı oynasa da konuşmaz kimseyle 
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yani benim eşimde oynuyordu eskiden ama Bi sakınca olmadı. Bende oynarken erkekler oluyor ama sohbet etmiyorum
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Annemlerin komşusu bayan oynuyordu hemde 7/24 3 çocuğunu bırakıp okeyde tanıştığı bir adama kaçtı 2 senedir onunla yaşıyor.. sadece oyun için oynayanlar oynayabilir ama aklında şeytani düşünce varsa bilemem..
0 oy
(996 puan) tarafından
benim eşim aradı oynuyor ama ben bildirimleri mesajları hepsini kapattırdım bazen oynuyor bazen önüme zaten Facebook yok misafir girişi yapıyor
0 oy
(262 puan) tarafından
Benimki gece gündüz oynuyor okey oynamadığı zamanda diğer pupg oynuyor ben sıkıldım o sıkılmadı giden vakte acıyorum kızlarla oynasa ne olacak benimkide denk gelince kızlarla oynuyor 
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Umrumda olmuyo her gün oynuyo vakit yok onla ugrsmaya 2 çocuk ev yemek temizlik süt sagma bana yetiyo zaman kalmiyo kavga çıkarmaya 
0 oy
(1 puan) tarafından
Merhaba, ben 15 yillik evliyim 2 cocugum var,benim esim birkac senedir oynuyordu arada bakiyordum bayanlarlada oynuyordu, şuan ayrilma esigindeyiz  birgün uyurken kontrol etdim bilmiyorum neden, cok yapdigim sey degildir cok güvenirdim kendisine, bir bayanla baya samimiyeti artdirmis hep eşli oynamis,yemeyede cikmislar, cayda icmisler,tabi ben bunlari yavas yavas ögrendim Dedektif gibi arasdirdim,eşim iliskimiz arkadasca diyor kadinda aynisini diyor,tabiki inanmiyorum,cocuklar kücük cok etkilendi hala etkileniyor,kocam cok degisdi şans vermem icin yalvariyor,namaza falan basladi,ama ben affedemiyorum!!!! Ne yöne gitsem cok kararsizim
(485 puan) tarafından
Valla bacım oyel devir ki bı yapan ikinciyi de yapıyor ,ben asla verilen sözlere inanmam ,Kur'an'ın üstüne el basıp yemin edip sözünden dönenleri gördum post sahibi değilim sadece dikkatimi çekti ,ama yerinde olsam çocuklar için şans verirdim zmn ne gösterir belli olmaz
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Sohbet açık diye eşinde milletin karısıyla lak lak yapmasın. Benim ki ayda yılda bir oynar hatta genelde beraber oynarız ama tek oynadığın da da öyle kimseyle muhattap olmaz. Bende oynuyorum karşımda erkek de oluyor ama kimseyle samimiyetimiz yok oyun biter çıkarız.  Milletle lak lak yapmam yazana cevap vermem bu kadar basit 
0 oy
(582 puan) tarafından
Ya insanin içinde oluck o. Bende oynuyorum ama yazmadiktan konuşmadık tam sonra sorun yok. Artık çoğu oyunlar online
0 oy
(1,742 puan) tarafından
Okeyi bende oynuyorum eşimde ama sohbet açık hep 101okey

Okeyplus ama yazana cevap vermeyiz engelliyoruz 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Sohbete katiliyorsa kızarım valla. Bazen pubg oynuyor ama yakın çevresiyle oyuna girmediği sürece ses kapalı 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Rabia2 (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 164 göst.
9 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde sevimebeci (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bethus (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 108 göst.