0 oy
583 göst.
Diğer kategorisinde (443 puan) tarafından
Eşim benim ailem abilerim ve kendisi denize gittiler yeni doğum yaptığım için kizim hasta olur diye gitmek istemedim 25 günlük daha çünkü çok kiskanc biriyim aslında bu yüzden aklım hep esimdeydi eşim istemezsen gitmem demişti ama denizi çok seviyor kaç senedir gitmemiş bende kiramadim git dedim...

Ama nedense canım sıkkın eşim gelince onada yansitmak istemiyorum duygularımı dışa vuran biriyim onunla beraber olamamak bugün yanlız başıma kalmak canımı sıktı belli etmemeliyim dimi nasıl yapicam bilmiyorum 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Böyle yapacaksan girme deseydin canım 
(443 puan) tarafından
Canım haklısın evet ama istedigi gözlerinden belliydi ben bebek var diye gidemedim o gitsin bari istedim ama aklımdan çıkmadı hiç
tarafından
Bence surat falan yapma sen git demişsin kötü şeyler de düşünme
-Reklam-
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Bugunde benim babamla eşim gitti hamileyim diye gitmedim cnm. Tavur yapma ailenle gitmis hava almis kafa dagitmistir. Seninde aklin orda gidesin vardi ama ben seneye denizin tadini cikarmak istyrm ;)
(443 puan) tarafından
Evet ya bende çok istiyordum ama kızım küçük diye gitmedim canı sağolsun ama eşimin bensiz gitmesi canımı sıktı heves etti bende git dedim bari o gitsin diye ama aklimjn önüne geçmiyorum kisknaclik tuttu akşama kadar
(6,858 puan) tarafından
Boswer cnm yalniz degilki hem :) bnde gelince laf vurdum kari kiz kestinizmi diye :))
0 oy
(626 puan) tarafından
Belli etmemelisin zaten tek gitmemis yazık adama :) 
(443 puan) tarafından
Kıskançlık başa bela bari o gitsin hava alsın denizi çok seviyor dedim ama benim hep aklimdaydi
(626 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum bazen eşim tek giderse arkadaşları ile biryere parfüm sıkmasina izin vermiyorum onunda hoşuna gidiyor
0 oy
(20 puan) tarafından
Birincisi beli etme ikincisi gozuyle bile yanlis yapamaz zaten ailenle beraber gitmis bence hic huzuru bozmaya degmez isten gelmis gibi olmalisin
(443 puan) tarafından
Haklısın canım da ne bilim denizi çok seviyor diye gitsin istedim ama kafamdaki düşünceye hakim olamıyorum
0 oy
(2,589 puan) tarafından

Senin ailenin yanında yanlış yapmaz bence zaten içinde olan her türlü yapar.. Bosver zehir etme izin vermişsin ki ailenle gitmis sorun etme canım srn diyorsun kac yıldır gitmemiş ona da yazık

GÜL BAKİYİMMMMMM BÖYLE :D♥️

(443 puan) tarafından
Gülümsettin gerçekten saol :)

Haklısın canım da  su kadın pskolijisi yokmu kafam onda valla bugün öğrendim oturdukları yer ile deniz araso mesafeliymis bunu bile dert ettim yüzerken göz önünde değil gözü mayolulara kayarmi diye erkek milleti :)
0 oy
(263 puan) tarafından
Iste kadin psikolojisi ay ben de boyle oluyorum cogu olayda sonra kiziyorum kendime neden boyleyiz ya :) canim hic yansitma tabi ki bu durumu bir tek de ki ben seni gonderdim ama cok da ozlemisim sensiz pek zaman gecmedi de o da hemen sana ilgi gosterir zaten sen de unutursun bu dusunceleri yumusacik olursun :)
(443 puan) tarafından
İnşallah ya bizimkilerin oturduğu yer ile deniz mesafesi biraz uzak.mis görünmüyor Muş yani bunu dert ettim ya göz önünde değil mayolulara baktım diye :) off off
.
Trip atsam saçma olucagini bildiğim halde kendime hakim olamıyorum
(263 puan) tarafından
Ya ben fazla kiskanc degilimdir kocami da kiskanirsam acik acik soylerim kocacim ben seni kiskandim falan diye ilgi goster derim hemen gosterir pohpohlar hic trip atmama gerek kalmaz unuturum gide ahahah :) ben de iste demk ki ilgiyi seviyorum :) bence sen de unut gitsin olayi takma saril kocana gelince kesin der gelince sensiz tadi cikmadi karicim diye :)
(443 puan) tarafından
Kesin der ama bende tabi tabi kesin öyledir derim adam doğru da dese inanasim gelmez miş gibi hava ohh
(263 puan) tarafından
Ay ben inanirim hemen :) sen de inan ya kocan o senin istemez mi yaninda seni. Sen guzel vakit gecirirken istemez misin onun senin yaninda olmasini istersin o da illa ki istiyordur o yuzden bosuna ehvam yapma canim :)
0 oy
tarafından
Kuzum kaç senedır gıtmedıyse bence hıc surat asma yazık cocuga bakmak ıkınızın vazıfesı fakat erkekler dogurmadıkları ıcın bıraz daha raht olabılıyorlar. Kafasını dagıtmak ıstemıs sen olsan gıdemezsın ama soyle dusun bebek onu da yoruyor barı bırınız enerjı depolayıp gelsın sonra sana yardm etsn. Surat asmazsan sana gerı donusu çok guzel olur eşin iyi biri ise tabiki. :*
(443 puan) tarafından
İyi şükür canım 3 senedir gitmedim derdi laf açıldıkça babamgil demedim derlerse gitme yanımda kal dedim oda babama ben gelmiyim yanlarında kalayım dedi ama ben git heves ettin değişiklik olur dedim onun için öyle konuştum ama kendime gelince bu düşünce acaba naptin açık bayanlara baktimi gibi gibi bir sürü düşünce :)
tarafından
Ah canım benm eşin aılenle gitmiş zaten oyle bı terbyesızlk yapamaz ha kendı bıle gitmiş olsa guven biraz kendıne adam ahlaklıysa cıplak gorse bakmaz. Dusunme oyle seyler
0 oy
(6,200 puan) tarafından

Esine guveniyorsan kiskanmana gerek yok seninki ailenle gitmis ben benimkini İzmir'e gonderdim ailesinin yanina arti adama tatilini de yap dedim:DBende kiskaniyorum ama bu kiskanmak icin bir sebep degil cunku esim beni seviyor ve ben ona guveniyorum

0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bence aşırı abartiyosun kuş mu bu kafeste dursun yapacak olan deniz de mi yapar zaten ... Onunda canı var gününü zehir etme bence kocanin

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 431 göst.
14 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Yonca00 (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 364 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (878 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
22 Mart 2022 Aile kategorisinde ozlemayse (418 puan) tarafından soruldu

399,854 soru

11,960,485 cevap