0 oy
1,411 göst.
Aile kategorisinde (854 puan) tarafından

image

Çok merak ediyorum 'doğru eşi buldunuz mu?'

Ben bulamadığımı düşünüyorum... 

33 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından

Çok şükür buldum

(854 puan) tarafından
Ne mutlu sana o zaman. Daim olsun inşallah...
-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Yok bende bulamamışım
(854 puan) tarafından
Boşanmasalardı psikolojinin daha iyi olacağına inanıyor musun? Yani annen o mutsuzlukla seni yetiştirmiş olsaydı nasıl olurdun düşündün mü hiç? Lütfen dürüstçe cevap ver bana benim için gerçekten önemli...
(2,447 puan) tarafından
Bizimkiler istisna canım ya. 3 kardeşiz kiziz biride çıkıp kızlarıma güzel gelecek saglayayim bakayım demedi ananem büyüttü bizi. Mesela 5 sene sonra evlendim şimdi mutlu muyum değilim bebeğime 4 4luk bakıyor muyum hayır çünkü ben mutlu değilim ki evladıma ne verebilirim. Çabalıyorum ama o kadar güçlü değilim maalesef. Bi söz okumuştum " ve anneler mutlu değilse golgeleri bile olmazmış." o hesap..
(41 puan) tarafından
Benim  bildiğim bir  söz   var   büyüklerim derdi  (annenin bahtı kızın  çeyizi )   anne  ne  çekerse   kızıda  onu  yaşarmış maalesef çok iyi  anlarım  seni
(2,447 puan) tarafından
Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin inşallah canım benim evet duymuştum.l
(41 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Bin şükür buldum kimse kusursuz değil ama benim eşim herseyde her zmn arkamda durdu buna yeter maddi imkanımız tek bizi zorliyo oda ins gelip.gecer önemli huzur sağlık
(854 puan) tarafından
Evet önemli olan huzur kimin sıkıntısı yok ki... Rabbim daim etsin inşallah...
(7,959 puan) tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(880 puan) tarafından
Elhamdülillah çok şükür eşim benim herşeyim ben ondan razıyım rabbimde ondan razi olsun ❤️❤️❤️❤️  evet iyiki doğru eşimi bulmuşum
(854 puan) tarafından
Maşallah daim olsun inşallah...
(880 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Yok bulamadim malesef 
(1,006 puan) tarafından
Aynen oyle canim napalim ben 1.5 senedir degistiremedim birakiverdim hakkimizda hayirlisi bakalim
(854 puan) tarafından
Ben 8, 5 senedir çabalıyorum ha oldu ha olacak derken yine hüsran. Sanırım benim de bırakıverme vaktim geldi. Kendimi harcamışım boşuna...
(1,006 puan) tarafından
Bence de yoluna birakiver gitsin cabalama  cunku sen ne kadar cabalarsana cabala yine ayni yine ayni
(854 puan) tarafından
Öyle asla işe yaramayan hor görülen bi çaba Rabbim yardımcımız olsun...
(1,006 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(739 puan) tarafından

Evet çok şükür buldum 

(854 puan) tarafından
Maşallah Rabbim daim etsin...
(739 puan) tarafından
AMİN teşekkürler ♡♡♡♥♥
0 oy
tarafından
Allahima şükür buldum 
(854 puan) tarafından
Maşallah daim olsun inşallah...
0 oy
(132 puan) tarafından
Büyük konuşmamak lazım suanlik çok iyi çok şükür ilerde ne olur degisirmi bilemem
(854 puan) tarafından
İnşallah değişmez. Benimki değişenlerden...
(132 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
(9 puan) tarafından
Bende bulamadım 
(854 puan) tarafından
Senin adına da ağlıyorum o zaman...
0 oy
(48,704 puan) tarafından
buldum cok şükür rabbim.acisini yasatmasin 
(854 puan) tarafından
Amiin. Şanslı taraftasın daim olsun inşallah...
0 oy
tarafından
Buldum şükür beni seven değer veren eşim var.
(854 puan) tarafından
Maşallah daim olsun...
0 oy
(30 puan) tarafından
Ne kadar doğru olduğunu kestiremiyorum 10 sene oldu evleneli hâlâ o ilk tanıştığım adamı evlendikten sonra tanıyamadım.burde öncesinde 5 senelik geçmişimiz var
(854 puan) tarafından
Aslında doğru mu değil mi biliyorsun ama konduramıyosun onca zaman... İnşallah doğrudur senin için...
(30 puan) tarafından
Evet bazı şeyleri konduramıyorum. Şuan küsüm mesela. Çünkü 2 günde bir tartışırız kavga ederiz. 2gun sonra doğumum var çok sitresliyim ve mutlu değilim
(854 puan) tarafından
İnsan şaşırıyor dimi? Çocuğunu taşıyorum onca zaman taşıdım bi güleryüz neden bu kadar zor diye... O mutsuzluğu çok iyi bilirim ama üzme kendini 2 gün sonra dünyanın en mutlu insanı olacaksın :)
(30 puan) tarafından
Aynen cnm başka bir insanın kahrını çekmek çok zor. Çocuklarım için beraberim.. çünkü gerçekten artık kavga gürültü kaldıramıyorum. İnşallah mutlu olurum Allah evladımı sağlıkla doğurmamı nasip etsin başka bir şey istemem
(854 puan) tarafından
Amin canım inşallah...
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Kimi Zaman evet kimi zaman hayır bende bilemiyorum :angel:

(854 puan) tarafından
Rabbim her zaman doğruya çevirsin inşallah...
(299 puan) tarafından
Aynen bizde seninle aynıyız sanırım bazen melek bazen gavur
(3,669 puan) tarafından
Kesinlikle canım :::))))
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Ben bulduğumu düşünüyorum ki gerçekten ben buldum ilk ben gördüm ilk adımı ben attım. Hiçte pişman olmadım. Çok şükür çok sevdiğim bir eşim var. Her insanın hatası kusuru olur. Kimse mükemmel değildir. Biz ne kadar doğruyuz peki??
(854 puan) tarafından
Ah işte bir hata bir kusura hasret kalıyo insan biliyo musun? Ben daha neleri sineye çekmek zorundayım diye dövünüp duruyo da çözüm bulamıyo...
(1,790 puan) tarafından
Evlilik tamamen sans işi kumar gibi birşey canım. Rabb'im birbirinizin yüzüne döndürsun inşaallah ne diyim. Bizde çok yollardan geçtik zamanında. Ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama ilk 2 sene çok önemliymiş. Onu geçince gidiyor gerçekten ne kadar sinir krizi geçirirdim soluğu hastanede aldım iğneler ile sakinleşirdim. Birde kayınvalide ile birlikte oturduk. Şimdi evimdeyim. Problem yok mu var ama probleme aynı şekilde bakan eşler olmadığımiz için ertesi güne kalmıyor birşeyimiz çok şükür
(854 puan) tarafından
2 yıllık evliyim 7 seneye yakın öncesi var. Ben sinir krizleri geçiremiyorum artık o derece hissizleştim. O 2 senede bin kere bitirdim yapamadım. Şimdi öyle pişmanım ki keşke en başında yapsaydım...
(1,790 puan) tarafından
Bizimde 8 sene öncesi var ama o kadar süre görüştun diye kimse taç takmıyor maalesef. Rabb'im yardımcın olsun canım inşallah bir gün sende doğru eş sıfatını diyebilirsin ona.
(854 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum... Saol canım...
0 oy
tarafından
Belki de ona gore biz doğru eş değilizdir ne dersin?. Iyisiyle kötüsüyle Rabbim bizi birbirimize yazgı etmiş çok şükür  . 
(854 puan) tarafından
Evet zaten karşılıklı bu. Belki o doğru eşi bulamadığı için bunlar yaşanıyor ama doğal olarak bizim için de doğru eş olmuyor o zaman. Ben bazı şeylerde çok ısrarcı davranmanın Rabbimin yaşa da gör deme şekli olduğuna inanıyorum. Evlenmesem evlenmezdim 7 senelik emeğimi çöp eder giderdim ama kendi emeğime kıyamadım, yaşadım ve gördüm...
0 oy
(140 puan) tarafından

elhamdülillah buldugumu düşünüyorum. eşimi tarif etmiş yazı eksik bile kalır hatta <3<3  Rabbim herkesin yuvasınada huzur mutluluk versin eşlerimizi ömür boyu sayıp sevmeyi nasip etsin.

(854 puan) tarafından
Maşallah Rabbim daim etsin...
(140 puan) tarafından
aminnn.Rabbim sizede elhamdülillah diyen eşlerden olmayı nasip etsin inşallah
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Adam beni bu saatten sonra evden çıkaramaz,ne kabugumu
(854 puan) tarafından
:) o saati bu saati bilmem keşke dememek lazım hiçbi zaman. Ben dediğim noktadayım...
0 oy
(129 puan) tarafından
bulamadm o kadar üzgünüm ki 6 sene konuştuk severek ewlndik hiç boyle şeyler yasacagm aklımın ucundan geçmezdi çok üzgünüm ama elden ne gelir 
(854 puan) tarafından
Elden üzgün bir hayat yaşamamak, üzgün ve mutsuz evlatlar yetiştirmemek gelir...
(129 puan) tarafından
1 oğlum var smdi 28 haftalk hamileyim kızıma okadar çok diyormki neden 2.cocugu yaptn salakmisin diye ama bunda çok değişti ama artk tukendigmi hissediyorm 1 günüm mutlu 3 günüm küs ağlamaklı hayrlisiyla kızım doğsun bakalm Allah büyük
(854 puan) tarafından
Olan zaten evlatlarımıza oluyo. Gergin mutsuz bi ortamda büyümeyi kim ister?
(129 puan) tarafından
aynen öyle Allah yardımcım olsn bakalm
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Evet o benim koca :D

(854 puan) tarafından
Maşallah daim olur inşallah...
0 oy
tarafından
Ben buldum Allaha şükür herşey eşimle çok daha güzel 
(854 puan) tarafından
Maşallah Rabbim ayırmasın...