0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde (671 puan) tarafından
Benim sorduğum soruyu gece bir arkadaş daha sormuş hatta o detaya girmiş ben üstünkörü sorduğum halde linç yedim baktım çok olumlu cevaplar gelmiş ona bana denk gelmeyin lütfen

7 Cevaplar

+4 oy
(22,072 puan) tarafından
Kiz burda 3 4 kişi var sırf lincleyelim olumsuz yorum yapalım diye dolanıyorlar aman salla gitsin
(3,036 puan) tarafından
Kesinlikle
(817 puan) tarafından
Haklisin vallah
(3,036 puan) tarafından
Duyar kasmak icin hesap açmışlar gibi
-Reklam-
0 oy
(15,370 puan) tarafından

O an linç şans topu kime denk gelirse artık :D

(671 puan) tarafından
Kız valla ya aynı soru bak benim ondan eksiğim var fazlam asla yok :D
0 oy
(948 puan) tarafından
Demki linç sana denk gelmiş Cnm nasip kısmet
(671 puan) tarafından
Nerde nasıl konuşacağımı bilirim eşinizi reddermisiniz  soru buydu ne var bunda allah için söyle
(948 puan) tarafından
Valla eğer eşim beni insan yerine sokmasa reddederim sırf kendi işi içinse hiç uğramasın derim bana
(671 puan) tarafından
Aaa olurmu pozisyon sormam gerekirmiş buna daha neler neler :D kafayı yemişler nereden nereye çektiler akıl sağlığımı yitireceğim burada az bişey kaldı zaten
(948 puan) tarafından
Tobe tobe kız valla şimdi linç yiyecez sssssşss hahahah yaa Cnm kimse seni tanımıyor sen kimseyi kim linç etiysen bırak öyle kalsın hiç cevap bile verme
(671 puan) tarafından
Vermedim zaten insan gibi yazana cevap veririm ben  kaale bile almam munakaşaya gerek yok
0 oy
tarafından

Senin postta  birisi bisey yazmış.diğerleri de güç alıp hene etmişler o günün şanslı kişisi sendin demekki:D

(671 puan) tarafından
İnsanların içi pislik  sürüler çünkü kendilerine ait fikirleri yok çoğunun
tarafından
Buna bende katılıyorum çünkü birisinin kötü bisey yazdığını gören hop hemen fikir.degisior
(671 puan) tarafından
Olay çıksın istiyorlar öyle insanlar mutsuzluktan nefretten beslenen kişiler iyiki realde hayatımda yoklar düşünsene negatiflik fışkırıyor ne desen en kötüsünü söylüyor :D
tarafından
Ay Allah korusun ://  iyi olan seylerin icin e ederler valla:)
0 oy
tarafından

Çark o gün sana çıkmış demeki herkes linç etmiş :)

0 oy
tarafından
Ay şimdi gördüm gerçekten çok değişik 
0 oy
(82 puan) tarafından
Adamına göre hareket ediyorlar tatlım küçük akılları anca ona çalışıyor cunku :)

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,328 göst.
21 Aralık 2018 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 145 göst.
0 oy
11 cevap 218 göst.
31 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yalandunya34 (462 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,206,193 cevap

34,507 kullanıcı

...