0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde (671 puan) tarafından
5 yıldır konuşmuyorum eşime telefon geldi şimdi çok üzüldüm ablan yüz felci geçirdi dediler ağzı yüzü kaydı diyor kayınvalidem ağlıyor telefonda gitsemmi görmeye ne yapsam bilemedim çok ama çok kırgınım ona o kadar çok şey yaptıki ama içim acıyor şimdi benim kötü halimi görmeye geldi diyede düşünsün istemiyorum rencide etmek istemiyorum 

10 Cevaplar

+1 oy
(242 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
o öyle düşünsede sen öyle düşünme sen görevini yap ölümlü dünya zaten rabbim kime ne yaşatıyorsa hakkını mutlaka veriyor yeterki senin niyetin temiz olsun bırak o kötü olsun
-Reklam-
+1 oy
(948 puan) tarafından
kuzum kanlin olsa mecbur bir geçmiş olsun demen gerekiyor zaten Allah vereceğini vermiş kadına sen görevini yerine getir yeter büyüklük sende kalsın bu zamanda kırgınlık kızgınlık olmaz bu haldeyken
+1 oy
(15,531 puan) tarafından
Büyüklük sende kalsın git tabi doğru olanı yap
+1 oy
tarafından

, Rabbim yar ve yardımcsi olsun , eğer ki eşin gidelim derse git ,

Büyüklük sende kalsın ...

+1 oy
(1,642 puan) tarafından
Cok buyuk bir mesele degilse git canim hem bayram kus kalmak iyi drgil 3 gunluk dunya
+1 oy
tarafından
Bizimkide bana yapmadığını bırakmadı hala daha yapmaya devam ediyor genede gelip gidiyoruz isterseniz sizde bir ziyaret edin sağlık sonuçta 
0 oy
tarafından
Zamaninda neler yaptigina bagli
0 oy
(13,764 puan) tarafından
Git tabi canım. Hastalıkta küslük falan kalmaz. Yaşı gençse kalıcı olmaz yüzündeki yamulmalar. Zamanla geçer.
0 oy
tarafından
Derlerki karsindaki firavun olsa sen furavunun esi asiye annemiz gibi ol Rabbim goruyo biliyo ameller niyetlere goredir sen git gecmis olsun de o ne dusunurse dusunsun sen gelinlik degil insanlik gorevini yap 
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Bence gitme biraz zaman geçsin gitmen gerekirse git yardıma ihtiyacı olursa yada unutablceksen.. ara geçmiş olsun bı ihtiyacın var mı olursa gelirim falan
(671 puan) tarafından
Kötü düşünecek diye gitmek istemiyorum açıkçası canım kavgalı olduğun biri gelse herkesin aklından acaba merakındanmı geldi diye geçer ama asla merak etmiyorum öyle olsa koşa koşa giderdim 5 dakika uzağımda
(671 puan) tarafından
Allah biliyor gerçekten üzüldüm yaşıda henüz genö
(4,962 puan) tarafından
Sen ince düşünüosun bu güzel.. belki hastalığın verdiği sinirle seni görünce ne tepki verir belli olmaz .. ara önce derim güzelce napzina göre gidersin nolcak

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 141 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Roza (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 159 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,224 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 201 göst.
8 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 188 göst.
29 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (634 puan) tarafından soruldu

377,282 soru

11,290,573 cevap

34,705 kullanıcı

...