0 oy
409 göst.
Diğer kategorisinde (1,358 puan) tarafından

Olani mi saklasin :D

https://vm.tiktok.com/J27kbny/

3 Cevaplar

0 oy
(1,713 puan) tarafından
Vallah haklı:))) 
(1,713 puan) tarafından
Vallah babamızın fakir olması bizim sucumuz degil kocamazın ki bizim sucumuz. Öyle derken bizim patronun bir arkadası vardı patronum sürekli o adam için bana söylüyordu adam benden yasca cok büyüktü ben kabul etmedim. Adamın altında son model jip söförü bile vardı  evler antalyaya bodrumda yazlık evleri vardı. Yaş büyük DİE kabul etmedim. Hayatlar hayaller oldu şimdi de. Şimdiki aklım olsaydı kabul ederdim. Adamın yası vardı ama yaşını göstermiyordu.. Herkes iş yerinde ısrar etmişti ben*****k gibi kabul etmedim. Arkadaslar diyordu keşke beni isteseydi ben kabul ederdim. Hayeller paris gercek ler oturduğum ev:)) videodaki kadının demesi bizm sucumuz
(1,358 puan) tarafından
Kac yas buyuktu senden? Keske kabul etseydin eger deger veriyorsa kulturlu biriyse inan yas hic onemli degil
(1,713 puan) tarafından
20 yas büyüktü. Kültürlü oda patrondu Emrinde calısan bir sürü personeli vardı. Hatta bizim muhasebeci kadın olsaydım ben varırdım acaba cinsiyet mi degiştirsem diyırdu:)) adam ölünce bütün mal mülk sana kalır ne istiyorsun hayatın kurtulur evd ehizmetçilerin olur diyordu. Patronda aynı seyi söylüyordu. Ama yaşını hiç göstermiyorsu sportif Bi adamdı. Nasip iste. Sonradan keşkeler para etmiyor. Altında araban cebinde paran olur her yere gidersin yurt içi yurt dısı tatillere diyorlardı. O zaman akıl 5 karısı havada oluyor şimdi ols aasla hayır demezdim:))
(1,358 puan) tarafından
Aahhh ahh buyuk hata etmissin :)
(1,713 puan) tarafından
He vallah şimdi adam para versinde harcayayım DİE bakıyorum. Bir sey yapacak oluyorum her ay bir dert cıkıyor. Tam düzeldik rahatız bu ay diyoruz araba bozuluyor bir dünya tamir masrafı daha saymakla bitmiyor. Cekilecek çile varmıs:))
-Reklam-
0 oy
(2,241 puan) tarafından

boyle evi olsun diye sacma sapan insanlarla evlenmekde kendi suclari :D

(1,358 puan) tarafından
Oyle evi olan birisi kesin zeki ve yakisiklidir ;)
(2,241 puan) tarafından
emin ol parayla zekanin hicbir alakasi yok :)
(1,358 puan) tarafından
Havadan gelmiyor ya para zeki birisi calisiyor ki kazaniyor e zengin olunca kendine de bakiyor hali le yakisikli oluyor
(2,241 puan) tarafından
belki babadan zengin ne bilek:)
0 oy
tarafından
Muhafazakar kiralık villayı kendi evi gibi çekmiş adggsafggsa :Ddd ama haklı kadın 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 295 göst.
22 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 122 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 497 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Yuska (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 341 göst.