0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar benim eşim çok iyi bana çok düşkün beni özel hissettirir vs vs. Ama ne zaman ki ben anneme o da annesine gitse aramıza dağlar giriyor. Onların evinde yatabileceğimiz bir oda olmadığı için ben orda kalamıyorum. Ve tüm kardeşleri işe yaramaz biz ilde oturuyoruz her ne iş yapılacaksa eşim koşar o halleder. Toplamda 6 kardeşler düşünün yani. Kaynanam çok masum iyi niyetlidir o yüzden sen yapma etme diyemiyorum ama her ayrıldığımızda ya bir şekilde küsüyoruz aramız bozuluyor. Yine durum aynı. Artık ben bu durumdan dolayı annemlere bile gelmek istemiyorum tamamen psikolojim alt üst. Ya bugün hiç aramadı mesah atmadı. Kızımız var onu da mı merak etmedi. Böyle baba olur mu? Whatsapta da girmiyor çok sıkıntılıyım neden böyle oluyor? İkimiz de inatçıyız ben asla aramam mesaj atmam o ararsa açarım mesaj atarsa cevap yazarım. 
notu ile kapatıldı: Başlık soruyu kısaca ozetleyici olmalı

4 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından

Niye soğukluk giriyor ki aranıza canım?

(758 puan) tarafından
Ya anlamıyorum ki canım keşke anlasam o ilgili adam gidiyo yerine duvar geliyor
-Reklam-
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben eslerin ayri yerlerde kalmalarina karsiyim ayri oda olmasa ds git bence yengelerisin sen onlarin üstünü başını kapali giyer yatarsun gece gerekirse birakma kocani yalniz ben asla birakmam
(758 puan) tarafından
Ahahah aynen gitmemeye çalışıyorum çok kötü bir durum eşime de açık açık söyleyemiyorum ama anlıyor. Ben de çok titiz değilim ama olması gerekeni yaparım
(1,113 puan) tarafından
Yok o artik ytitizlikle ilgili degil onlar pismis senn ailenle uzaktalar mi esin sizde kalsa da yine gidip islerini yapsa
(758 puan) tarafından
Yani 1 saatlik yol var arada ama onu da eşim kabul etmiyor valla ben de hiç zorlamıyorum
(1,113 puan) tarafından
Zorla canim ya alissin sizinle kalmaya böyle ayri nezmana kadsr köy işi hic bitmezki
(758 puan) tarafından
Haklısın canım ama işte zorlasam o da beni zorlar sen gel diye
0 oy
tarafından
Benden bahsetmissin bende aramam ama o ararsa açarım...

Sende kalici olarak gitme canm 
(758 puan) tarafından
Canım evet ama köy işleri uzun sürüyor eşim hallediyor hepsini mecbur uzun oluyor bazen
0 oy
tarafından
Neden araniza dağlar giriyor aramıyor diye mi? Eğer öyleyse işi gücü vardır ailelerin yanında öyle telefonla uğraşılmiyor ki bence haksızlık ediyosun ne demek öyle baba mi olur bir gün ailende kaldın diye başınıza felaket gelcek diye bise yok canim 
(758 puan) tarafından
1 gün değil ki canım yaa 4-5 gündür burdayım. Bundan önceki günler de hep kurbanla alakalı bişey sormak için aradı o kadar yani
tarafından
Bilmem ben sorun etmem böyle şeyleri bi ihtiyacım olursa ararim yoksa bende aramam ailemle vakit geçiririm ne güzel
(758 puan) tarafından
İşte ben biraz takıyorum kafama

İlgili bir soru bulunamadı

377,941 soru

11,312,622 cevap

34,745 kullanıcı

...