0 oy
1,220 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar lüks hayat yaşayan varmı yani havuzlu spor salonlu evi olup canı istediğinde çatır çatır para harcayan havuz kenarında güneşlenen evinde aşçı falan olan varmı ya :D

30 Cevaplar

0 oy
(27,531 puan) tarafından

Sosyetenin burada işi olmaz 

tarafından
Ahahaha :)) onlar şimdi havuz başında de:))
tarafından
Bilemiyorum belki oda parayla lüksle mutlu değil burdaki sakalaşmayi sohbeti beğeniyor
(27,531 puan) tarafından
Olsun öyleleri hayata tepeden bakiyor burada işleri olmaz
tarafından
Bence bu tamamen ön yargı
(27,531 puan) tarafından
Aman ne sayarsan say iste
-Reklam-
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Şişme havuz da sayiliyo mu :D
tarafından
Tabiki jsjshhshs herşey bebelerimiz için :D
0 oy
(291 puan) tarafından
Ben her ay 3 bin lira harcıyorum kocacım sağolsun 

Benim maaşıma kredi çekti onun sayesinde her ay düzenli 3 bin harcıyorum 
tarafından
Oo maşallah
(10,152 puan) tarafından
Para harcamak icinmi kredi cektiniz kız
(291 puan) tarafından
Kocamın boş boş işleri yüzünden şuanda kredi ödüyorum keşke kendi maaşımı istediğim gibi harcasam ama nerdeee
0 oy
(101 puan) tarafından
Sitede otururken  havuz spr salonu sauna hMM aklınıza neler geliyorsa var dı şimdi taşındık. Hiç biri yok ama denize şehir dışı na gezmeye falan isteğimiz her zaman gidiyoruz alış veriş konusu hiç sevmem fuzuli. Gereksiz 
tarafından
Bende çok eşya almayı sevmem bu yazin hiç kıyafet almadım bir sene önce düğün alışverişinde almıştık bı kaç takım o yüzden hiç almadım pek sevmem bende çok almayı
0 oy
(235 puan) tarafından

Bizim ev sahibi oyle 18 tane daire bu sehirde var 7 katli istanbulda evleri var buyuk avmlerde hissesi filan var. 3 tane cocugu var ucunun de elinde iphone xs kendileri fransa da yasiyo zenginin mali zugurdun cenesini yorarmis :D ama hicbir zaman ozenmedim esim cocugum yanimda olsun gerisi onemli degil

tarafından
Ahahhsh ozenmek değil zaten merak işte
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Ben sitede oturuyorum havuzlu spor salonu vs var ama hizmetci yok kız hahaha amaaannn herşeye saglık mutluluk gerisi hikaye 
tarafından
Evet tabiki sağlık herşeyin başı
0 oy
tarafından
Lüks Hayat sürenin burada ne işi var
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ben varimm.. sağlığım sihatim yerinde sevdiklerim yanımda çok şükür yediğim önümde yemedifim arkamda lüks içindeyim:D
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Valla yıllarca eşim ile bir ev alalık diye 6 sene boyunca en alt katta 1+1 55 metre kare evde yaşadım huzurum çoktu sitede iyi bir konumda havuzlu bir evimiz oldu sonra arabamız eve gelen temizliğe yardim eden bayanımız var ama huzurum gene bin şükür aynı. Allah kıymet bilen eş nasip eylesin benim bu dünya da ki servetim eşim Ahirette de birlikte olalım inşallah. Elim ayagimdir kendisi 

İlgili sorular

+2 oy
27 cevap 1,174 göst.
22 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,726 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 135 göst.
19 Kasım 2021 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 791 göst.
19 Kasım 2021 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.

383,102 soru

11,466,728 cevap

35,070 kullanıcı

...