0 oy
785 göst.
Aile kategorisinde (316 puan) tarafından
Hizmetçileri şöfürü bakıcısı villada yaşayanı, varmı yoksa herkes kendince, fakir mi merak ettim 

37 Cevaplar

+6 oy
(1,621 puan) tarafından

Lüks içinde yaşayanın burda işi ne acep biz anca trendyol kupon vercek diye kosturuyoruz burda :D

(1,621 puan) tarafından
Eğlence oluyor bi yandan da kız bide belese geliyor ya insan hediye almış gibi oluyor eşim diyor sen biseye para vermeyince bu yüzün aydinlaniyo mutlu oluyon :D tabi dedim sen hediye alsan da çok mutlu olurum
(1,621 puan) tarafından
Yapman olur mu kız 50 liralık geliyo :D olur inşallah bide ilk günden uğraşmak gerekiyor ya son güne kalırsa çoğu kişi yaptığından ugrasmiyor
(316 puan) tarafından
Ee ben yaptım geçen kuponun nerde nasıl yatirdıgını bilmiyorum mesaj da gelmedi anlamadım hiç
(22,070 puan) tarafından
:DD Allah seni
(1,621 puan) tarafından
Kaya banada gelmedi canım ay sonunda yatacak diyorlardı 29 su sanırım bildirim falan da gelmedi hiç gelir mı gelmez mı bilmiyorum
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Kendi kendimin hizmetcisiyim isime gelirse yaparim isime gelmesse yapmam ama evet ozel soforum var esim 

Villada oturan vardi ama onuda hatirliyorum :D

(4,875 puan) tarafından
Hahahah çok şükür iyiyim yorumlarda seni arıyorum  ☺️☺️ sen nasılsın
(316 puan) tarafından
Benimde özel şüfürüm var kayınpederim :D
tarafından
Asko burdayim heo yav cevaplarima bak profilimden :)) bir tik uzagindayim ahahha sey gibi oldu ama olsun :)
(4,875 puan) tarafından
Hahahahah ☺️☺️
Takipteyim o vakit
(13,202 puan) tarafından
Kanka aynı şekilde benim de özel şoförüm var ❤️❤️❤️
Benim de aklımda o fillada oturan arkadaş vardı
0 oy
(2,714 puan) tarafından

Bende merak ettim şimdi :ermm:

(316 puan) tarafından
Zenginiz diyen olmadı daha, beklemedeyim :)
(2,714 puan) tarafından
Bizim gönlümüz zengin :D buda yeterli bir cevap :D
(316 puan) tarafından
Fakirlerin tek tesellisi :D
0 oy
(119,367 puan) tarafından
vardirda burda ne isi olsun oylesinin
(119,367 puan) tarafından
villasi olan biri var arada bi post aciyo villamin balkonunda kedilere yemek su veriyom diye sjsjsjsj
tarafından
Aynen katiliyorum simdi oyle bi zengin olsa dernekler yemekler ordan oraya geziyordur bak yasak elmaya :D
(316 puan) tarafından
Fakir, uygulaması, yani
tarafından
Kaya .... Ahahahaahhaababsbshshshshhsshs
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Cidden bunu merak ediyorsun :))))
(7,654 puan) tarafından
Cocukla zor canım dogrudur bende anca
tarafından
Ah bi orda olaydim bee
(7,654 puan) tarafından
Olsun manevi destek yeterli yavrum
tarafından
Bizde yaza taşınıcaz şimdiden derdine düstüm ama yeni ev yeni komşular iyidir yaa
(7,654 puan) tarafından
Komsuluk pek sıcak baktigim bişey degil civciv
0 oy
(2,573 puan) tarafından
Yok ya biz burda tüm fakirler toplandık toplandık toplandık jsjsjsjsj
(316 puan) tarafından
Burda anca gelen zamları, konuşuruz valla :%
0 oy
tarafından

Öyle olanın burda işi ne kız :D

Brunch konken e gider buraya vakit mı kalır 

tarafından
Kiz niye zengin olunca girilmezmi stres atma yeri bura zenginlerin derdi cok olur :)
tarafından
Ora nere kız
tarafından
Sanmıyorum canım
Bilemiciiimmm Mihri ben sana küstüm hemm hıh
Halil emir sosyetik yerler bacım
(316 puan) tarafından
He ya dogru orası neresi :D
tarafından
Yukarı yazmayı unutmuşum kimseye muhtaç değilim hamd olsun ama zenginde sayılmam
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Elhamdülillah fakir de değiliz zenginde değiliz

Karnımız doyuyor Şükür canım 
tarafından
Kanka bizim kalbimiz gönlümüz zenginn beee
0 oy
(907 puan) tarafından
Öyle bir hayatım olsa bursa ne işim var )) soracağını doktoruna ebwsine oiskolohina sorar boş zamanlarimda yuzerdim ))
0 oy
(657 puan) tarafından
Öyle birinin burda işi olmaz  
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Vallahi volkan şoförüm yatım katım yok ama 4 tane eşi benzeri değeri biçilmez pırlanta gibi evlâlarım var esim asgari ücretle çalışıyor ki fakirde d3gilim halime binlerce sukur olsun ağzımın tadı yerinde evlatlarım sağlıklı esim sağlıklı başımızda bundan güzel zenginlik mi olur saygilar
(316 puan) tarafından
Nasıl geçiniyorsunuz 4 cocukla ya zor olsa gerek Allah huzurunuzu bozmasın inşallah
(3,419 puan) tarafından
Yani zor ama hani ac açık da degiliz bi birikimimiz de yok evim kira elektrik su faturalar derken cok da bisey kalmiyor ama ekmeğimi vde yaparim yazdan buzlugumu doldururum oyle
0 oy
(13,042 puan) tarafından
Villası olan gördüm de öyle hizmetçisi varmiydi bilmiyom
(316 puan) tarafından
Olaydı iyiydi arada bana da yollardı zor oluyor temizlik :D,
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yok kiz fakir uygulamasi bura :D napican zengini bosver
(316 puan) tarafından
Arkadaş olurduk bilki :D
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Benden zengini  lüks hayat yaşayan yoktur  çocuklarım sağlıklı ben saglikliyim en önemlisi onların başındayım 

Benden zengini Yok  o yüzden
(316 puan) tarafından
Masallah canım
0 oy
tarafından
Demin 5 kilo yağ aldım düşün yani ne kadar zengin olduğumu:))) iş adamı gibi hissediyorum kendimi ahaha
(2,486 puan) tarafından
Yağ bulabildiysen ne mutlu sana bacı :)
(1,154 puan) tarafından
Ahanda bir trilyoner burda :D
0 oy
(2,323 puan) tarafından

Bence o birazda insana bağlı kimisi var evleri arabaları herşeyi var ama normal gelirli gibi yaşıyorlar parayı öteki tarafa götürecek gibi. Mesela benim yengem vardı 3 katlı evleri 2 market 2 arabaları vardı kadın kıyamıyordu hiçbişey almaya belinden ameliyat oldu bir yardımcı tutmadı para vermemek için sonra yatalak oldu 1 yıl sonra öldü 38 yaşındaydı bide düşün. Sonra amcam başkasıyla evlendi gelen kadın evin birini satıp kendi evinin içini komple değiştirtti kendine herşeyi 4. 4 lük aldı pencerelerini ayda bir temizlikçi getirip sildiriyor yani lüks yaşıyor ama aynı para diğer yengem sağken de vardı ama işte kimisi pinti. Yani belki zengin insanlar vardır burda da ama kıyamadıkları için bizim gibi yaşıyorlar :D ben kiracıyım ama inşaAllah Allahın izniyle bir ev alsak yeter ondan sonra asla ne kendimden ne ailemden kısmam diyor eşim sonuçta ölümlü dünya belki bugün öldük bir rahat yüzü görmeyip hayatı yaşayamadıktan sonra istediğin kadar mülkün olsun fakirsindir. 

(1,925 puan) tarafından
Kız bak bu yazdıkların beni çok düşündürttü bende pintiyim genç halimle üzerime adam gibi para verip bişey almam. Arada eşimle kavgamızda olur kız bişey olsa dediğin gibi başkasına kalcak. Şimdi düşündümde bu günler geri gelmez biraz harcamak lazım değilmi.
(2,323 puan) tarafından
Valla canım diyorum ya yengem öyleydi kıyamazdı noldu ölünce gelen kadın taktı altınlarını şimdi kadın kendine köyde de yazlık yaptırdı. Amcamın kızı hep diyor annem kıyamadı birgün alıp takmaya yiyip içmeye boş yere biriktirdi deyip ağlıyor. Boşver varsa tam har vurup harman savurma ama varken de pintilik yapma. Benim eşimin durumu yok ama olsa yer içer giyerim Hamdolsun yine idare ediyoruz ama elime geçince de çocuklarıma kendime harcıyorum çünkü ölümlü dünya elime 100 lira geçse 20 lirasını sadaka verir gerisini harcarım sonuçta ölcem elimde kalacak olan sadece Allah için verdiklerim olacak o yüzden her zaman sadaka verip çocuklarıma kendime olduğu kadar harcarım. Pintiliğe çok karşıyım 1 saat sonrasına garantimiz mi var neye biriktircen.hadi olmayan insanı anlarım dersin ki para biriktirip bi ev alcaz desen en doğrusu bu derim ama evin varsa durumun varsa saklayıp kendinden herşeyi kısmak çok mantıksız. Mesela benim eşim ailesinede bakıyor bu yüzden kolay kolay ev fln alamaz öyle parası da kalmıyor ama diyelim ay sonu 100 lira kalsa öncelikle Ahiretim için sadaka veririm sonra çocuklarımın kendimin evimin ne ihtiyacı varsa alırım boşver ölümlü dünya ☺️
(1,925 puan) tarafından
Aynen kız doğru diyosun.  Heran nolcağı belli olmaz günümüzü yaşayalım.
0 oy
(30 puan) tarafından
Valla bu zamlarla kimse lüks içinde başayamaz cnm çok şükür yinede eşim 11 bin maaş alıyo ucu ucuna yetişiyoruz
(1,925 puan) tarafından
Eşin ne iş yapyo canım merak ettim
(583 puan) tarafından
Senin eşin 11 bin alip ucu ucuna geciniyosaniz askeri ücret alanlar aç kaliuo demektir o zmn
tarafından
Yavrum ne yiyip ne içiyorsunuz aylık 11 bin ucu ucuna yetişiyor
(30 puan) tarafından
Cnm eşim asker 5 bin ev kredisi 1500 kira 500 faturalar para kalmadı çocuk da var
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Villa da değil de havuzlu sitede oturuyorum :D şoför kocam kayınpederim kaynım sağolsunlar birde taksi :D hizmetçi ayda bir gelen yardımcı abla bizim ki bu kdr dahası yok :D olanın burda ne işi var :D
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Varrrrrrr tabikiiiiii tüm bu saydıkların  bizim evde benim görevim:D   
(316 puan) tarafından
Aylık maaş ne kadar :D
(3,904 puan) tarafından
12  bin  13 bin arasi gidip geliyo;D Allah herkesin parasina bereket versin
0 oy
(19 puan) tarafından
Bennnnn sağlığım yerinde güzel bi evliliğinm var çocuğum var kafamı sokacak sıcak bi  evim ekmeğimi alacak imkanım var çok şükür çok zenginim bence 
(316 puan) tarafından
Masallah, canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 135 göst.
19 Kasım 2021 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,209 göst.
3 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 174 göst.
0 oy