0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Afedersiniz kızlar ama bişey sorcam eşini geçmişinde biriyle birlikteliği olmuş olsa geçmişi siler misiniz kabul edermisiniz
notu ile kapatıldı: Lütfen soru başlığınız içeriği yansıtacak şekilde olsun.

11 Cevaplar

0 oy
(106 puan) tarafından
sevgilimi yoksa başka biseymi
tarafından
İlişki
(106 puan) tarafından
Takmam çünkü geçmişte kalmış bisey sen yoktun çünkü zaten benimde esim başka kadınlara gidiyomuş bekarken ben takmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne gibi birliktelik ilişkimi eger iliskiyse gecmis gecmiste kalmistir sonucta ben yoktum ozaman
tarafından
İlişki evet
tarafından
Oho cogu erkekte olmuştur oyle ya
0 oy
(15,790 puan) tarafından
Ne olursa olsun geçmişe sünger çekemeyen geleceğe adım atamaz geçmiş adı üzerinde bugünümü alakadar etmez 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geçmişinde ne yaptığını bosver illaki ilişkiside olmuştur birinide sevmiştir salla gitsin şuan senle evli ve mutlusunuz daha önemlisi bu kuzum
tarafından
Ama canım sonuçta teni başkasına değmiş karşıki kızlar bunu nasıl kabul ediyor nasıl namusları yokmu
0 oy
tarafından
Geçmiş te olan geçmiş te kalmıştır 

Kurcalamam yoksa daha çok üzülürüm
0 oy
(12,861 puan) tarafından
ikimizin de ilişkileri oldu bu gayet normal bir şey artık seninle evli yuvanız var geçmişe takılmak mantıksız
(12,861 puan) tarafından
Kesinlikle canım :)
tarafından
Karşıdaki kızın namusu yokmuki
(12,861 puan) tarafından
Herkesin namusu sadece kendisini ilgilendirir
(10,107 puan) tarafından
katılıyorum kimseninki kimseyi ilgilendirmez. Sen istemezsin evlenmezsin öyle bi insanla oda senin özgür iradendir
tarafından
Canim benim geçmişe takilirsan ozaman bosan esinede kendinede hayati zehir etme keski evlenmeden once esine bakiremisin diye sorsaydin
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Bnden once ciddi olduğu bi kız varmis ne yaşadıklarını bilmem ama bni ilgilendirmez geçmiş geçmiştir 
0 oy
tarafından
Eşimin aynı evde yaşadığı kızları yazsam uzun bir liste olur üzülme geçmişte kalmış sonuçta senden önce olan bir şeyse geçmiş geçmişte kalmıştır 
0 oy
(10,107 puan) tarafından
Cinsel birliktelikten bahsediyorsun sanırım. Eşim isi sebebiyle hep yurtdisinda yasadi evlenmeden once. Ki illaki birseyler yasamis yani. Hiç takmam valla benden once olmus bitmis birsey. Umrumda bile degil. 
tarafından
Benim zoruma gidiyor aslında başksının tenine değmiş. Ve esas karşıdaki kız bunu nasıl kabul ediyor
(10,107 puan) tarafından
Beni ilgilendirmezki karsidaki kızın neyi kabul edip etmedigi. Herkesin kendi hayatı. Kimseyi bununla yargilamam yani. Eşinin boyle biseysini kabul edemiyosan evlenmeden ogrenseydin keskede ona gore evlenseydin canim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz yasamayan erkek cok azdir binde bir yani takma bzosver gecmis geçmişte kalmistir onemli olan senin hayatina girdikten sonrasi
tarafından
Erkekler gel yatalımmı diyor anlamadım ki aklım ermedi  bide kız değiller nasıl sevgili olarak kabul ediyorlar
(10,107 puan) tarafından
kız sen hangi dunyada yasiyorsun :))
(7,098 puan) tarafından
Simdiki devirde erkeklerden cok kizlar sirnaşıyo yavrum oylelerini de zaten ciddi olarak sevgili olmuyo cogu sadece zman gecirmek icin
tarafından
Neden
(10,107 puan) tarafından
ben artık çok normal karsiliyorum yani çok var cunku etrafta. Ve herkesin kendi hayati kimseye laf etmem. Senin cevrede yok denk gelmedin heraldi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 476 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 459 göst.
0 oy
1 cevap 35 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.

381,968 soru