0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayın babam beni hiç sevmez hep huzursuzluk veriyor eşim işini ayırdı bu sefer ha bire laf sokuyor beni kahvaltıya yemeğe cagirn tatlı yapn vs tamam sorun yok ama sorun şu önceden eşim yalvarirdi gelmezdi şimdi ne değişti ve yemek beğenmiyor

Diyor tatlı yapın bu gün gelecekler 5 kişi ve bebeğim 4 aylık durmuyor çok canım sıkkın bilerek yapıyor eminim durumumda iyi değil bir parça kurban eti geldi onu nohutla koydum ocağa bir pilav yeter ve gelin evde tatlı yapsın demiş eşim yok mok demiş laf anlayamamış gerçekten istememezlik etmiyorum bilerek yapyor ki ugrasayim masraf olsun adam açık açık dedi ağlayarak yazıyorum ben gidince bir bardak çayı bile kendim zor içiyorum orda 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ve gelince herşeye karsyor evime 

Benimle de konuşmuyor bide
-Reklam-
0 oy
(739 puan) tarafından
Aman kız takma tatlıyıda hazır al 

Seni sevmeyen ölsün:) 
(2,333 puan) tarafından
Kız durumum yok demiş canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Yapma bisey, cok istiyorsa alsin 1 kilo baklava getirsin
tarafından
Can sıkıntısndan başka bişey değiller
0 oy
tarafından
Ay yapma be tatlı o istedi diye yapmak zorunda mısın yapma kızına yaptırsın zıkkımlansın yapma malzeme yok evde de sen ne yiyorsan otursun senle beraber onu yesin
tarafından
Valla napsak düşmüyor yakamdan benimlede küs sözde bayram günü esim gorumcemden çay istedi kalkıp koymadı bile
tarafından
Evinde ne işlerse onu yşcekk yavrum zorlama kendini
tarafından
Öyle yapçam irmik helvası yapcam evde o var onu yesinler bir Allah rızası için bide kendime saygm için onlar için degil
tarafından
Başının gözünün sadakası olsun o zaman ya boşver yüzsüz adam bi mutlu etmedi ama her bokktan çıkıyor
0 oy
tarafından
Yapma yapmak zorunda değilsin 
tarafından
Gelip ha bire soruyor ya
tarafından
Sorsun yapamam ben çocukla siz alıp gelin de şakayla karışık
0 oy
tarafından
Öyle yapan insana hiç özenmem o günkü menü ne ise onu yaparım o kadar istiyorsa getirsin dışarıdan benim kayinbaba gil geldiğinde canlari et istediğinde getiriyorlar pişirip yiyoruz hiçte ses etmem çünkü oda yemek beğenmiyor 
tarafından
Kız ne eti günahlarıni bile bize vermezler o derece
tarafından
Sende normal yemekler yap beğenmeyip gelmesin diye
0 oy
(948 puan) tarafından

Size resemn eziyet etmek gelmiş Kuzum sanki kavga ve huzursuzluk peşinde insafsız Allah'a havale et Yeter Rabbim onun hakindan gelir:angry:

tarafından
Kız geliyor Rabbime şükürler olsun da ama adam ders almıyorlar
0 oy
(226 puan) tarafından
Malzeme yok de yapma alırsan yaparım de
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Yapma kiz tatli ay ne sinir oldum almayın bu adami eve ya 
tarafından
Biz cagırmitoruz ki kendi kendine geliyor
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Allah kayınbabana vicdan merhamet versin size yardımı olması lazımken köstek oluyo ya, bn olsam eve almam 
tarafından
Kız yok bize bilerek yapyor yemin ederim ya öyle bir insan bu
(3,754 puan) tarafından
Alma evine sonuçda seninle konuşmuyor elinde demiş yapamam diye yapma da almada
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Canım uyduruktan en ucuz maliyette bişi yap gitsin çocukla bu kadar oldu dersin .. yemeği yaptım baba tatlını ala gelseydin ya de.. madem niyeti bu kadar kötü sende lafını esirgeme üzüldüm niye böyle kötü insanlar var

Neyseki eşin seni anliyor
tarafından
Kız işi gücü uyuzluk hep öyle ya yeminle ya niye böyle bilmiyom babasida böyleymiş öyle diyor köylüler ona çekmiş
(4,962 puan) tarafından
Yazık ona kaynana gibi tobee.. sen kendini maddi manevi yoracak bişey yapma bisküvili pasta yap mesela.. misafir bulduğunu yer
tarafından
İrmikli helva yapcam artık
(4,962 puan) tarafından
İyi fikir canım
0 oy
(795 puan) tarafından
canisi tatli yap ama acı olsun (yani kotu yap yenilmeyecek gibi olsun
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Yapma kiz malzeme yoktu gelirken al bidahakine de yapayim de 
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Aynısı geçen gün başıma geldi. Anlatsam uzun olur ama sessiz kalma ben patladım rahatladım. Esimde Allah razi olsun haklısın dedi 
0 oy
tarafından
Belkide aranızdaki buzları eritmeye çalışıyordur olayına iyi tarafından bakalım mı

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 194 göst.
15 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Sarioglusumm (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 288 göst.
5 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde 2801 (520 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 376 göst.
7 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Papatya0000 (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 257 göst.