0 oy
754 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oğlum 3 yaşında 18 kilo bu zamana kadar park beşik kullandım ama o da kırıldı bugün de eşimle arabalı yatak nevresim seti falan aldık çocuklar kaynanamdaydi onları almaya gidince kaynanama söyledi eşim kaynanam hemen ben size modası geçti onların demedim mi pişman olacaksınız boşuna para veriyorsunuz demeye başladı heves kırmaya birebir oğlum her bir yerde gördüğünde ağlıyordu eşim kıyamadı aldı

12 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Kiz cok önemsemeyin su kaynanalarin.hee gecti modasi yeni moda olani babannesi alir artik biz bilemedil de gec :D
-Reklam-
+1 oy
(1,657 puan) tarafından
kendı tercihiniz tabı alınmıs artık soylemesı saçma ama bencede geçti 
tarafından
Yeni ev gibi olanları istemiyorum normal de yeni model iki katlı istiyordum kızım da büyüyünce yatsın diye ama eşim onuda alırız hele bı Duru büyüsün dedi
(1,657 puan) tarafından
Anladım canım bende montessorı yaptırcam ınsallah guvenlı gelıyo ya yerde olmaso korkuyorum ranza asla ıstemem heralde alınmıs yanı gule gule kullanın der gecersın
tarafından
Oğlum üst katta yatacak kızım alt katta o zaman için diyorum montessoriler yere çok yakın o yüzden istemiyorum canım ben oğlum çabuk hasta olan bir çocuk ruzgarli evim arabalo.cok istiyordu her zaman
(1,657 puan) tarafından
Yaptırıcam canım ben yerdeb yuksek olsun ayaklı olcak altını kolay temızleyebılmek ıcın
0 oy
tarafından
Aynen dediğin gibi heves kırıcı maksat çocuk mutlu olsun 

Bir anne için gerisi boş onlar mutlu olsun yeter
0 oy
(106 puan) tarafından
Sanane cik evimden deseydin dicemde bilirim denilmez çünkü dedikodu yaparlar bu seferde takma gec
0 oy
tarafından

Aman boşver söylene dursun,

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ona neymis gectiyse gecti sen begenip almissin ay allahim ya 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kaynanaya katılıyorum onların modası geçti :D 
tarafından
Oğlum istedikten sonra ne yapayım modayı :D hep modaya göre hareket edeceksek ohooo :D modası geçmiş Arabaya 3000 verdim modaya bak :D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ay içim acıdı kız o kdr para veremem :D azla yetinmeyi bilsin ömüş bey :D
tarafından
Ben vermedim babası verdi canım:D
0 oy
tarafından
He he de geç niye takıyorsun yaaa
0 oy
(48,448 puan) tarafından
kendisi yatacak sanki parasini ondan alsaniz ne yapacak kimbilir
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Sorsan kaynana doktor sorsan kaynana mühendis sorsan kaynana hemşire kaynana müteahhit kaynana öğretmen kaynana stil danışmanı falan.. Kaynanalar herşey cnm herşey bilirler 
0 oy
tarafından
Valla imkanım varsa evladımı kırmam istedigini alırım  çocugun begendiyse modanın bir önemi yok mesela hala içimde kalmıştır benim ,babamın bana bisitlet almaması 
0 oy
(264 puan) tarafından
Kaynanana seninde modan gecti ama napalim elde bu var ayni hesap deyip geceydin :D aman bosver o kadini baksana herseye karisan tip normal degi ayy bnm kaynanam melek ya masallahhh 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 339 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Araz im Berfin im (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 195 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 123 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zeynebim (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 71 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zeynebim (3 puan) tarafından soruldu

377,723 soru

11,305,218 cevap

34,731 kullanıcı

...