0 oy
850 göst.
Diğer kategorisinde (4,758 puan) tarafından
Ne yapıyorsunuz nasılsınız çok sıkıldım sohbet edelim mi canlar ❤️ ❤️ ❤️ 

16 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
Yedik içtik eşimi ise yolladim koltuğa devrimdim ❤
(4,758 puan) tarafından
Bende sıkıldım bahçeye indi Bi on beş dk yürüyüş yaptım otordum bahçede yalnız başıma benim eşim de tekrar işe gitti canım afiyet olsun kuzum
(3,458 puan) tarafından
Ne güzel ya heves ettim şimdi bizde öyle bi imkan yok heryer beton bina
(4,758 puan) tarafından
Haklısın canım herkes de böyle bir imkan yok kuzum
-Reklam-
0 oy
(447 puan) tarafından
Kocam geldi yemek hazirliyom kuzummm
(4,758 puan) tarafından
Kolay gelsin afiyet olsun canım benim
(447 puan) tarafından
Teşekkür ederiz kuzum benim
(4,758 puan) tarafından
Rica ederim tatlım ❤️ ❤️
0 oy
(287 puan) tarafından
Kocamdan ayrı koca gobekle ugrasiyom :)
(4,758 puan) tarafından
O nasıl oluyor kız ;)
(287 puan) tarafından
Kendi gobegimle ugrasiyorum durmuyor oğlum bazen canımı yakiyor
0 oy
(1,524 puan) tarafından

Eşimle iftarımızı yapp oğluşu yıkadık şimdi sallıyorum bakalım uyuyacak inşallah :)

(4,758 puan) tarafından
Hakkımız da hayırlısı olsun kuzum
(1,524 puan) tarafından
Biliyorum kaç haftalık dedim ya zaten :)
(1,524 puan) tarafından
Pek cıp cıp olmuyo ya korkuyla panikle karışık oluyo maksat su değsin nasıl yapıyorum hatırlamıyorum bile :D normalde ablalarm güzelce yıkarlar onlar iyi yıkıyor ama artk bnmde yapmam lazm 2 aylık olduk nereye kadar onlara yıkatcam diye yavaş yavaş alıştırma yapyorm böyle :D  hayırlısıyla sağlıcakla al kucağına inşallah bol bol yıkarsın :) ❤️
(2,028 puan) tarafından
Amin insaAllah canm :))kolay gelsin canm şimdi alıştırma ile yaparsın 3     5 denemeden sonra ustalasirsin:))
(1,524 puan) tarafından
İnşallah ya hep kendim yıkamayı çok istiyorum çünkü havalarda ısındı uyumadan yıkasam yavrum rahat uyur diye düşünüyorum dur bakalım alışcam inşallah :)
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Dizime yatırdım kızımı sallıyorum bi  bakayım kızlar ne yapıyor diye buraya girdm kuzum sen napıyosun
(4,758 puan) tarafından
Oturmuşum tv izliyorum canım benim
(3,695 puan) tarafından
Iyi seyirler balımm❣❣❣
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Valla ben çok halsizim yatağa girdim biraz ısınıp uyurum sandım ama uykum kaçtı bebişim uyanmadan biraz uyuya bilseydim iyi olurdu ama nerdeeee
(4,758 puan) tarafından
Ben geleyim bebeğe bakayım sen uyu kıyamam canım
(10,411 puan) tarafından
Canım yaa kıyamam sana çok düşüncelisin teyzesi bu aralar bana uyku haram desem yeridir
(4,758 puan) tarafından
Benlm de az kaldı uykusuz günlere gerçi şimdiden uykusuzum tatlım uyuyamıyorum canım
0 oy
tarafından

Dertleniyorum kendi kendime :D

(4,758 puan) tarafından
Niye kız noldu
tarafından
Valla aradım eşimi anneler günü için bana vitamin parasını ayrıca gönder hediyen bu olsun dedim arkadaş kazıklıyorlar ya bir hapa 160 TL veriyorum
(4,758 puan) tarafından
Hangi hap o kız öyle 160 TL bir vitamine verilir mi sigorta karşılamıyo mu canım
tarafından
Yok kız özel hap çok vitamin eksiğim varmış ondan alıcaksın dedi previt Positive - omega cnm, ondna öncede elenetal 1 kullanıyordum 60 tlydi ona söyleniyordum şükür edeydim valla o bile ucuz muş
(4,758 puan) tarafından
Ya üzüldüm tatlım
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Hic az yuruyus yaptim bahcede simdide mutfakda kocami bekliyorum sikiliyorum bilmiyorum neapiyim sen neapiyorsun canim?
(4,758 puan) tarafından
Bende bahçeye indim bir on beş dakika yürüyüş yaptım içeri geçtim tv izliyorum canım
(1,254 puan) tarafından
Iyi yapiyorsun)
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Esimin anaannesi iftara çağırdı ordan geldm simdi canm oglusumla uğraşıyorum sen ne yapiyosun kuzum nasilsn❤❤
(4,758 puan) tarafından
Iyi diyelim iyi olsun tatlım bahçe de bir on beş dakika yürüyüş yaptım içeri geçtim tv izliyorum canım sen nasılsın
(6,360 puan) tarafından
Iyiyim cok sukur tatlimmm ❤❤ sagoll❣❣
(4,758 puan) tarafından
Sende sağol tatlım
0 oy
(452 puan) tarafından
İyi cnm, oğlanı yıkadım kendimde duş aşdım süslendim oturdum eşimin işten gelmesini bekliyorum 1 saat var daha.

Sen nasılsın.
(452 puan) tarafından
Allah bize bağışlasın cnm evlatlarımızı, ismi belli mi ne koyacaksınız :)
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn ❤️ ❤️ asmin koymayı düşünüyorum tatlım nasıl sence
(452 puan) tarafından
Kulağa hoş geliyor cnm, güzel :)
(4,758 puan) tarafından
Gerçekten mi canım
(452 puan) tarafından
Evt cnm gerçekten güzel, beğendim :)
0 oy
tarafından
Kaynanamla yemek yedik çay koydum şimdi oturdum sen napıyorsun bakalım :) 
(4,758 puan) tarafından
Bende oturuyorum tv izliyorum canım afiyet olsun kuzum
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Cok zorr durumdayim canim aileler uzakta esim iste bebem buyume ataginda kucaktan inmez surekli aglar uyumuaz emer emer doymak bilmez ben ac susuz yorgun uykusuz sen nasilsin :)
(4,758 puan) tarafından
Kıyamam canım ya rabbim yardımcın olsun kuzum geleyim yardımcı olayım kuzum ❤️ ❤️
(1,567 puan) tarafından
Allah razi olsun dusunmen yeter canim benim :) ♡
(4,758 puan) tarafından
Allah cümlemizden razı olsun inşallah tatlım
0 oy
tarafından
Misafirim vardı eşimin ailesi onlar şimdi gtti oturuyorm bnde çay içiyorum. Bugün çok yoruldum yemek temizlik vs vs şimdi ayaklarımı uzattım valla
tarafından
Şimdi uyandı kendileri :)
(4,758 puan) tarafından
Oy maşallah yerim ben sen onca iş yemekle uğraşırken oğluşun nasıl durdu canım
tarafından
Mutfağa yanıma aldm pusete koydum bni izledi durdu
(4,758 puan) tarafından
Oy kıyamam ona annesi yerim ben onu ya
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Iftarimizi actik cay iciyorum esimle 
(4,758 puan) tarafından
Afiyet olsun canım Allah kabul etsin
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Valla daha yemek yemedik eşim berbere gitti her zaman ki gibi haftanın 3 günü berber mi olur yok yanagim daki kıl yok sacim yok yüzüme maske Allah tan apartman girişinde berber  :D sözde yemek yiyip dışarı cikcaz bakalım artık 

(4,758 puan) tarafından
Kız maşallah eşin bir bayandan daha bakımlı kıskanmıyor musun kuzum
(1,146 puan) tarafından
Tanıdığımdan  beri öyle  işi gereği hem kendi de hep öyle canım erkek giyim işi yapıyor mecbur hergün  başka kıyafet bakımlı olmayi seviyor bazen sıkılıyorum şu kıyafet ayakkabı saç  baş takıntısindan kendi haline bıraktım artık alıştım yo kiskanmiyorum tam tersi o kiskaniyor erkeğe kıskandıgini pek belli etmiceksin =D arada oluyor öyle düşün bir sürü turist içinde yaa
(4,758 puan) tarafından
Ya öyle mi tatlım kıskandığını belli etmeyecek misin erkeğe kuzum belki haklısın canım benim
(1,146 puan) tarafından
Yok belli edince daha çok simariyorlar seviyeli şekilde tabiki o ayrı önceden çok kiskanctim  sımdı hamileyim kiskanacak  vaktim  yok =D  haha tam tersi kız o bu halimle  bile kiskaniyor  düşün yani =D
(4,758 puan) tarafından
Benim ki de aynı canım ya
0 oy
tarafından

Valla bende o kadar skildim ki bir ümit sancim gelir diye bekliyorum ama gelmiyor moralim çok bozuk :ermm::(

(4,758 puan) tarafından
Bozma moralini tatlım gelecek miniğin sabret annesi ❤️ ❤️
tarafından
Gelecek ama işte suni sancı yada sezaryandan istemiyorum kendi sancimi istiyorum :(
(4,758 puan) tarafından
Bende aynı öyle istiyorum canım benim
tarafından
Gönlümüze göre olsun kuzum ❤❤
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn bebeğim aminnnnnnnnn ❤️ ❤️ ❤️

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 473 göst.
26 Haziran 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 440 göst.
15 Mart 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 373 göst.
15 Kasım 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 648 göst.
13 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,039 cevap

34,813 kullanıcı

...