0 oy
874 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (164 puan) tarafından

Merhaba kızlar ben tüylerimi ağda ile temizliyorum normalde ama evlendiğim ilk zamanlar sürekli epilatörle alıyordum buda birkaç ay içinde bende çok fazla batık yaptı özellikle genital bölge çevresinde :( bunlardan nasıl kurtulabilirim? Batık kremi kullanan yada bu konuda tecrubesi olan var mı acaba

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Jilet canim. Her agdadan snra jilet uygula. Ölü deriyi atar batiklari temizlet

(164 puan) tarafından
Kıl köklerini güçlendirmiyor mu jilet
tarafından
Hayir sadece dipten almadigin icin daha hizli cikiyo o kadar. Zwten aldıktan snra jiletle gec uzerinden
(164 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(247 puan) tarafından

Jilet mutluluktur :) hamile kalmadan önce ev tipi lazer yapıyordum o dönemde jilete başladim. Kuru jilet yaptığından beri sıfır batık bacaklarımin puruzsuzlugune inanamadım. Ağdaya boşuna katlanmışım bunca sene. yok batık var sort giyme, 3-5 tüy alınmamış etek giyme :D geçen yaz o kadar rahattı ki benim için 

(165 puan) tarafından
Jiletle yapınca çoğalmıyor mu ?
(247 puan) tarafından
Hayır sadece daha sık çıkıyor, ki bende o da olmuyor lazer yaptığım için bir süre. Endişe duyuyorsan çoğalır diye ağda sonrası jilet yapmayı da deneyebilirsin 1-2hafta yaparsın diğer tüyler çıkmaya başlayınca tekrar ağda yaparsın
(165 puan) tarafından
Batık sorununu ben de yaşıyorum. Ağdadan sonraki süreç büyük sıkıntı oluyor. Ağda üstüne jiletle geçersem üstünden çoğalma gibi bir şey yasamam herhalde .. deneyip göreceğiz:)
0 oy
(278 puan) tarafından

Canim benimde batik sorunum vardi ve evlenmeden once lazer yaptirdim yaptirdim su an batik yok tuy yok cok rahatim, lazer batiklara iyi geldigini duymustum zaten 

(164 puan) tarafından
Eşim lazere izin vermiyor :( jileti deniycem
(278 puan) tarafından
Sen bilirsin canim, ben dogurayim emzireyim sutten kesildikten sonra bacaklarim icinde gidicem hatta git diyen eşim rahat edersin dio hem ilerisinide dusunuyorum acikcasi yaslandigimiz zaman yada allag korusun bi hastalik olduğu zaman kimseye muhtac olmak istemiorum bu konuda
0 oy
(176 puan) tarafından

Benimde öyle oluyordu.

Sert şekilde süraaç yaptım

(164 puan) tarafından
Süraaç derken?
0 oy
(340 puan) tarafından

Keseleyebilirsin   

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 819 göst.