0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Bi arkadaşım ikizlere hamileydi 8 aylık arife günü sancılanıp hastaneye gittiklerin de biri ölmüş demişler  2 gün hastanede kalıp taburu etmişler 2 gün sonra da agrısı coğalınca hastaneye gitti 4 cm açıkla sezaryen oldu önce yaşayan sonra da ölü bebeği aldılar bnde diyorum ki diğer bebeği de zehirleyebilirdi niye almadılar yanlış mi biliyorum acaba yaşayan çocuk 1..500 kilo anne sigara içiyo bebekler kilo almamış 3 hfta küvezde kalacak.... 

14 Cevaplar

+1 oy
(614 puan) tarafından
 O nasıl oluyor kız Vallahi ben korkarım doğuma kadar o karnında mı kalır insanın
-Reklam-
0 oy
tarafından
8 aylık kaç haftalık oluyor canım 
(1,633 puan) tarafından
36 hfta
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Duymuştum öyle bişey yapıyorlar
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Tövbe o nasıl oluyor

0 oy
tarafından
Eee yapmışlar iştee demekki oluyor ilk defa duydum
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ben 8 haftalık kalp durması yaşadım 1 gün öylece bekledim ıcim ıcimi yedi bir an önce benden çıksın o acı bitsin istedim 8 aylık o anne nasıl dayandı acaba 
0 oy
(75 puan) tarafından
benim de ikizdi beş aylıkken biri öldü diğeri doğuma kadar yaşadı çok şükür şuan oğlum 11 yaşında 
0 oy
tarafından
Evet yaşayan bebek için yapıolar onuu 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Tek olsa bırakmazlar da diğeri gelişimini tamamlasın diye bırakmışlardır.Kürtaj zaten olamaz bebek 2 olduğu için .Korkunç ama mantıklı ve bilimsel
0 oy
(357 puan) tarafından
Ondan sonra ben sigara içiyorum çocuğun turp gibi derler büyük adamı kanser eden şey küçücuk çocuğu etkilemez mi 4 yıl çıkmaz 5 yıl çıkmaz sonra o çocuk illaki bir yerden  belli eder 
0 oy
(240 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemem ama en büyük sorun annede anne hamile olduğunu biliyor ama sigara nasıl kullanmaya devam edebiliyor hadi kendini düşünmüyor içindeki bebekleri neden hiç düşünmüyor 
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Allahim korusun mümkün degil oyle bisey kardesini de anneyi de zehirler benimde ikiz Allah benzetmesin sık sık kontrolum oluyor en ufak biseyde hemen alcaklar ayrica nasil o bebek öyle minicik kalmis berkes anne olmasin gercekten bir sigaradan vazgecemiyorsa karnindakiler için herkes üremesin simdi otursun icsin bol bol rahatlamistir
(12,777 puan) tarafından
Zehirleme olmuyor yaşadım ve zehirlenmedim :)
(1,113 puan) tarafından
Allahim sabir versin canim korktum yani zehirlenir falan diye bide 36 hafta zaten ileri hafta neden hemen almamislarki
(12,777 puan) tarafından
Benim küçük Du 8 9 haftalık di kenarda durur Bi zarar olmaz demsiti  bu ark da büyük ihtimal bebek gelişim tamamlasın diye beklemişler dır
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben yaşadım ikiz gebelik di ve diğer bebeğim 8 9 haftalık kalbi durdu çift yumurta ikizi zamanla eriyip kaybolma bilir VS demişti doktor 20 haftalık detaylı da bile gördüm çift yumurta old için zararı olmuyor ve doğuma kadar da durdu kızım korudu onun gebeliği büyükmüş Alama lar ki o zaman ya yan bebek zarar olur keşkeler ayrı ise Rabbım koruyor sigara da etkili ama ikiz olunca plesenta VS biraz  yaşlandı kızım da biraz 2.600 doğmuştu 
0 oy
(567 puan) tarafından

Canım yaa benimde Bi tanıdığım aynı dediklerin gibi oldu yoksa bana mı fazla tanıdık geldi:D

(1,633 puan) tarafından
Adıyaman da Beyzanur tuluk
(567 puan) tarafından
Yok canım benim tanıdığım değilmiş sadece tesadüfmüş Allah yardımcısı olsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 422 göst.
18 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,744 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 160 göst.
20 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy